Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Skiip 83ac12I és 83ac12IT1 közötti különbség
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Mike_8310 hozzászólása Ápr 25, 2017 /
 
A következőben kérnék segítséget:

Mi a különbség a SKIIP 83AC12I és SKIIP 83AC12IT1 között?
Ha van különbség akkor miben különbözik, illetve nagy bajt okoz-e ha az eredetit egy T1-re végzödővel helyettesítjük?
Sajnos datasheet csak a skiip 83AC12I -ről van a T1-es verzióról még nem sikerült beszereznem, ha esetleg valakinek van leírása a T1-es tipusról akkor azt elfogadom.

Az esetleges segítséget és hozzászólásokat előre is köszönöm.
(#) Little válasza Mike_8310 hozzászólására (») Ápr 25, 2017 /
 
Semikron mit válaszolt?
(#) Mike_8310 válasza Little hozzászólására (») Ápr 25, 2017 /
 
Hello …

we are sorry – no Mentor-part..
(#) Mike_8310 válasza Little hozzászólására (») Ápr 25, 2017 /
 
Természetesen írtam nekik egy újabb levelet, s rátettem minden élő és létező technikust aki honlapon szerepel, de még nem kaptam választ. Akinek van ötlete a T1 mit jelent s mi a különbség a két tipus között? Szívesen meghallgatom.
(#) Little válasza Mike_8310 hozzászólására (») Ápr 25, 2017 / 1
 
Forgalmazó? Honnan lenne T1, amit gondolom a másik helyére tennél (ha nem bontott a kérdezd meg a forgalmazóját mit tud)?
(#) Mike_8310 válasza Little hozzászólására (») Ápr 25, 2017 /
 
T1 -es verzió elérhető a neten olyan helyek mint az ebay pl. De természetesen senki nem tud semmit, hogy mi az eltérés, ha egyáltalán van...
A Semicronnal még levelezek, de gondolom 1-2 nap lesz mire választ kapok (hasznosat).
(#) Mike_8310 válasza Mike_8310 hozzászólására (») Máj 3, 2017 /
 
A Semicron sem tudott értelmes választ adni.
Azt tanácsolta forduljak a céghez aki ezt a complex berendezést gyártotta és ők talán tudják.

Számomra nevetséges, hogy egy német cég aki elektronikai vezérlést gyárt a saját termékéről nem képes datasheet-et és információt adni azzal az ürüggyel, hogy régen volt gyártva és nem tudják, nem találkoztak vele.

Van esetleg hasonló angol nyelvű forum ahol ezt feltehetem mint kérdést?

Bármilyen tippet elfogadok.
(#) bandika válasza Mike_8310 hozzászólására (») Jan 3, 2018 /
 
Valószínűleg vevőorientált változatról lehet szó. Én is jártam így. Barkochbázással sem jutottam semmire, igent-nemet sem mondtak. Nem adhatnak ki semmilyen infót akárhogy könyörögsz. Ha van eredeti jó modul esetleg összehasonlíthatod a publikus változattal. A nagy eltérés kibukik. A SKiip tokozásban az a zseniális, hogy nagy variációban lehet kihozni a csatlakozási pontokat. Még ha tudod is a modul konfigurációját a lábkiosztással lehetetlenné tehetik a nem gyári javítást. A gépgyártó pedig valószínű azért nem tud válaszolni, mert gyártatta a kérdéses panelt és csak a peremfeltételeket adta meg.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem