Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » 2.1-re hangszóró párositása
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Apa1992 hozzászólása Júl 25, 2017 /
 
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne hogy adott 2db 4ohm-os(ez van a hangszóróra irva: 6VA 4ohm) hangfal és egy 50 W 8ohm-os mély.Ezeket szeretném össze kötnit 2.1-ként.amire rászeretném kötni az Lepy LP-838 2x15W és van rajta egy szuper bass csatlakozó.Mellékeltem egy képet az erősítőről.Ez lehetséges-e. Válaszokat előre is köszönöm!!!
A hozzászólás módosítva: Júl 25, 2017
(#) uniman válasza Apa1992 hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Lehetséges...de mi a kérdés, hogy max. hangerőn leéghetnek, a "6VA"-es hangszóróid ?
"3 darab" meg a "párosítás" az amúgy nehéz ügy...
A hozzászólás módosítva: Júl 25, 2017
(#) Apa1992 hozzászólása Júl 25, 2017 /
 
Köszönöm a választ!
Az lenne a kérdés hogy az 50 w 8ohm-os hangfalt rákötném a szuper bass részre és a 2db 6VA 4ohm-ost a másik 2db csatlakozóra akkor nem lesz az erősitőnek baja vagy akár a hangfalnak?
(#) uniman válasza Apa1992 hozzászólására (») Júl 25, 2017 /
 
Hello! Mindenképpen óvatosan ki kellene próbálni...
Ha elolvasod, amit itt írtam, kiderülhet a pánikra semmi ok.
De itt például már 2*20W+1x40W-osnak "nevezik"... Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Júl 25, 2017
(#) proba válasza Apa1992 hozzászólására (») Júl 27, 2017 /
 
Szerintem alap, az erősítőre kisebb teljesítményű hangszórót nem kötök mint a teljesítménye, mert egy óvatlan csatlakozó összedugás, kicsit nagyobb jelszintű bemenetforrás már elég a hangszóró halálhoz. Tergyél sorba velük egy egy 2-3 ohmos ellenállást, az mindenkinek jót tesz.( kivéve a takarékosságnak) Vagy vegyél mégegy hangfalpárt.
(#) misiazabu hozzászólása Jan 18, 2018 /
 
Sziasztok.Nekem IC problémám adódott egy 5.1 es Genius 4500 as szettben.Amit kersek de nem találok az egy Boomtech BT2323H RS1306 IC.Ha esetleg volna valakinek akkor annak nagyon örülnék.Előre is köszi.Üdv Mindenkinek!
(#) uniman válasza misiazabu hozzászólására (») Jan 18, 2018 /
 
Hello! Bővebben: Link
Tokozást ugyan nem írtál...:Bővebben: Link
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem