Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » USB töltők áremerősségének mérése
Lapozás: OK   2 / 2
(#) nedudgi válasza Ktulu hozzászólására (») Feb 18, 2020 /
 
Eléggé hatásvadász videó. Egy francia? fószer ki tudja honnan, összevásárolt mindenféle ótvar bóvlit az interneten.
Az akcentusától meg a falra lehet mászni.
(#) Johnycorp válasza nedudgi hozzászólására (») Feb 18, 2020 /
 
Igen, érdekes?? valami videó.

Megnyugodtam, hogy nem csak engem idegesített kicsit, ahogy beszélt. Főleg belekattintgattam végül.
(#) antiktelefon válasza nedudgi hozzászólására (») Feb 18, 2020 /
 
Cseh, és a honlapján meg a videóiban nem kevés információ található.
Link
A nyelvtan rendben van, érthetően beszél, csak a kiejtése érdekes, de simán megszokható. Elég sok videót csinál ebayről rendelt dolgok elemzésről, hasznos lehet rendelés előtt megnézni, mit is tud igazából, amit veszel.
(#) Inhouse válasza antiktelefon hozzászólására (») Feb 19, 2020 /
 
Vannak meredek részei a weboldalnak...de pl. az infrakamerás részben vannak érdekes képek.
(#) tbarath válasza erbe hozzászólására (») Feb 19, 2020 /
 
Idézet:
„Akkor meg menjen a Fogyasztóvédelem az úthengerrel! Néhányszor megteszik, nem csak itt, hanem az EU-ban mindenhol, majdcsak elfogy.”

Mehetne, de nem fog, pláne piacra. És elfogyni se fog, Kínában milliószám termelik.

Idézet:
„Amit nem tudunk, hogy vajon az üzletek is mind ugyanezeket forgalmazzák?”

Normális boltban normális márkát véve szerintem rendben lesz. Samu 2 Amperes töltő a sarki kisboltban asszem 2500 Ft, az nem hamisítvány. Illetve az Ikea Koppla (Bővebben: Link) töltőfejet szoktam ajánlani, abból a nagyobbat letesztelték és kimérték (Bővebben: Link), van róla teardown videó (Bővebben: Link). Van belőle 1 portos 2A terhelhetőséggel, gondolom az is meg van csinálva normálisan.
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem