Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Számítógép hiba, de mi a probléma?
Lapozás: OK   711 / 1121
(#) vargaf válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 8, 2017 /
 
Kicsomagolod a zip fájlt. Két könyvtárad lesz: AP és DRV. A telepítő varázslóban a driver helyének megadod a DRV könyvtárat és települ. Az AP könyvtárból a setup.exe futtatással települ a kezelőprogram.
(#) vargaf válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 8, 2017 /
 
Időközben előkerült az eredeti telepítőlemez is, készítettem belőle egy ISO képfájlt. Ha szükséged van rá jelezd privát üzenetben.
(#) Udvari Zsombor válasza vargaf hozzászólására (») Jún 8, 2017 /
 
Idézet:
„Az eszköz nincs megfelelően konfigurálva. (Kód: 1)”
És persze így nem sikerül telepíteni a drivert! Az eszközkezelőben mint "Multimédiás videovezérlő" jelenik meg, amihez persze nem mennek fel a letöltött driverek!
(#) Udvari Zsombor válasza vargaf hozzászólására (») Jún 8, 2017 /
 
Küldtem privátot!
(#) vargaf válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 8, 2017 /
 
Én is.
(#) didyman válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 8, 2017 /
 
Vedd ki a kártyát, lépj be, válaszd ezt a lehetőséget, majd mentsd el, lépj ki, gépet kapcsold ki rögtön és tedd vissza a kártyát.
Szerk, ja, látom, másik foglalatban oké.
A hozzászólás módosítva: Jún 8, 2017
(#) Udvari Zsombor válasza didyman hozzászólására (») Jún 8, 2017 /
 
Lassan kapcsolsz... :/ Most viszont nem találok egy csatornát se a kártyával, pedig direktbe kapja a TV kábelt!
(#) coyote55 válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 8, 2017 /
 
És a ződ LED világít, ugye?
A viccet félretéve, a drivereket úgy tudod telepíteni, hogy az eszközkezelőben kijelölsz valamilyen hardvert, majd fönt a "Művelet"-re kattintasz, és ott találsz egy "régi típusú hardver telepítése" feliratot. Ott megadod a gépnek, hogy hol, melyik mappában találja a drivereket, amiket szépen feltelepít a rendszer.
Remélem, tudtam segíteni
A hozzászólás módosítva: Jún 8, 2017
(#) didyman válasza coyote55 hozzászólására (») Jún 9, 2017 /
 
A PCI-os TV-kártya mind PNP-s, a régi típusú HW az nem PNP eszközök telepítésére való (ilyenkor úgy tesz, mintha jelen lenne az eszköz, telepíti, amit kérsz, aztán megpróbálja elindítani és használni). Amit leírtál, azt a sima eszközillesztő frissítése alatt is meg lehet tenni.
(#) didyman válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 9, 2017 /
 
Lassan? Csak nem olvastam végig a szálat. Előtte meg dolgoztam, olyankor nem írogatok ide. A legtöbb ilyen kártyánál a TV-tuner többféle szokott lenni. Elképzelhető, hogy valahol ezt ki kell választani. Ha ez egy klasszikus, BT848/878 köré épülő valami, akkor a Dscalert próbáld ki, régi vágású, de működni szokott: Link
(#) vargaf válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 9, 2017 /
 
És arra a kábelre mi van kötve?
(#) Udvari Zsombor válasza didyman hozzászólására (») Jún 9, 2017 /
 
Köszi, a Dscaler megoldja!
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Jún 9, 2017 /
 
Segítség kellene, hogy hogyan állítsam be a DScaler programot, hogy a felvett anyagon legyen hang! (Azaz hanggal együtt rögzítsen.)
A hozzászólás módosítva: Jún 9, 2017
(#) Udvari Zsombor válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 9, 2017 /
 
Akármit állítok be, a rögzített hang rohadtul le van lassulva! De mitől??? Ez a kártya nem tudja szoftveresen adni a hangot!?
(#) RoliNyh válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 9, 2017 /
 
Csak TV nézés közben jó a hang? Esetleg próbálj ki másik programot...
Pl van itt egy szoftver:

Free video editor...

Ha feltelepíted, a Tools mappába kapsz egy képernyő rögzítőt, és egy video rögzítőt.
Ha szerencséd van, felismeri a tunerkártyádat, mint video rögzítő eszköz, és tudod rögzíteni az adást...
A hozzászólás módosítva: Jún 9, 2017
(#) Udvari Zsombor válasza RoliNyh hozzászólására (») Jún 9, 2017 /
 
A rögzítéskor keletkező fájlban már a szutyok hang kerül rögzítésre! És sajnos a linkelt programod nem megy fel! (lásd: kép) Úgyhogy ez sajnos nem segít. Letölteni meg nem tudok, mert az a gép 100% offline!

Oh, a régebbi verziót kellett leszedni, melynek linkje el van rejtve az oldalon a szövegben... :/
A hozzászólás módosítva: Jún 9, 2017

névtelen.PNG
    
(#) Udvari Zsombor válasza RoliNyh hozzászólására (») Jún 9, 2017 /
 
(...) Ha jól nézem, akkor rögzítődik szutyok hang, ha a hangkártyán keresztül jön a hang!!! Viszont ha az eszköz adja szoftveresen, akkor jó!!!
Tehát a rögzített hang akkor rossz, ha a hangkártyán keresztül jön!!!
A hozzászólás módosítva: Jún 9, 2017
(#) antikzsolt hozzászólása Jún 10, 2017 /
 
Sziasztok.

Mi okozhatja a bios elem hamar lemerülését?
(#) abcdabcd válasza antikzsolt hozzászólására (») Jún 10, 2017 /
 
Mennyire hamar merül le?
(#) didyman válasza antikzsolt hozzászólására (») Jún 10, 2017 /
 
A déli hídban az SRAM cellák körüli átütés, szivárgás, kívül szivárgó dióda, kerámia kondenzátor.
(#) antikzsolt válasza abcdabcd hozzászólására (») Jún 11, 2017 /
 
kb 1 hét és már az óra nem pontos.
(#) antikzsolt válasza didyman hozzászólására (») Jún 11, 2017 /
 
Ez nem hangzik jól.
Hogy tudom meg hogy mi a rossz?
Alaplap: asrock n68 -vs3 ucc phenom 2
A hozzászólás módosítva: Jún 11, 2017
(#) Udvari Zsombor válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 11, 2017 /
 
Olyan, mintha a gép nem bírná a tömörítéssel együtt járó teljesítményszükségletet!
(#) RoliNyh válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Jún 11, 2017 /
 
Az megeshet, főleg attól függ, mekkora méretben, mekkora bitsebességgel rögzítessz.
Milyen konfig amúgy?
(#) RoliNyh hozzászólása Jún 12, 2017 /
 
Ismeritek a Gspot programot? Gspot official webpage...
Na a lényeg, hogy ez egy videofájl analizáló ami az adott videóról közöl néhány információt.
Egyet baj, hogy a mostanában előretörő *.webm fájlformátumot sajna nem ismeri.
Első képen egy támogatott formátumu fájl adatai, a másodikon a *.webm fájl adatai vannak.

Tudnátok ajánlani valami hasonló programot, ami képes megjeleníteni a fájlinformációit?
(#) bbb válasza RoliNyh hozzászólására (») Jún 12, 2017 / 1
 
Szia!

Teljesen hasonló program a MediaInfo, viszont azt nem tudom, hogy ezt a webm típust ismeri-e.
(#) RoliNyh válasza bbb hozzászólására (») Jún 12, 2017 /
 
Igen ezt is ismerem, de a feledés homályába merült. Pedig itt van az SSD-n, és támogatja a *.webm -t...
Köszi...
A hozzászólás módosítva: Jún 12, 2017
(#) Gombszem válasza RoliNyh hozzászólására (») Jún 12, 2017 /
 
Idézet:
„... Tudnátok ajánlani valami hasonló programot, ami képes megjeleníteni a fájlinformációit?”

Lejátssza, és információt is ad (nem kell hozzá semmilyen kodek, minden benne van):
Media Player Classic Home Cinema BE innen.
(#) RoliNyh válasza Gombszem hozzászólására (») Jún 12, 2017 /
 
A lejátszás annyira nem érdekel, a jetaudio viszi. A fájlinformációkra voltam kíváncsi csak...
(#) vladcepes hozzászólása Jún 13, 2017 /
 
Sziasztok! Nem egészen számítógép,de nem találtam jobbat. Hátha tud rá valaki magyarázatot.Valaki használ közületek ilyen wifi jel erősítő Mi a tapasztalat? Akarnék venni egyet mert a hátsó szobában szinte nincs jel,ha be is jön akkor nagyon karcsú. Egyik ismerősöm mondja hogy ők vettek hasonlót de az volt a tapasztalat hogy behozta nekik távolabb a jelet ahol kívánták,de ahol meg a ruter van onnan nagyon elszívta a jelet. Várom a válaszokat ha van ötletetek!
Üdv!
A hozzászólás módosítva: Jún 13, 2017
Következő: »»   711 / 1121
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem