Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A műhely (bemutató topik, ahol az alkotások készülnek)
Ez a műhelyünkről készült képek, leírások, mi miért oda került, hogy lehetne még jobb hozzászólások témája.
Lapozás: OK   291 / 291
(#) Attila86 válasza Attila86 hozzászólására (») Hé, 18:26 / 4

Már vannak szortimentereim is!
180db fiók csak elég lesz.
(A műszerek még csak be vannak hányva, külön kis polcocskájuk lesz majd.)
A hozzászólás módosítva: Hé, 18:26
(#) Bakman válasza Attila86 hozzászólására (») Hé, 18:48 /

Jónak, bár egy kicsit szűknek tűnik.
(#) rascal válasza Attila86 hozzászólására (») Hé, 21:03 /

Szép lesz! Azt a két fiókot azért ki lehet húzni valahogy? Ebből a perspektívából a szotrimenter mintha útjukat állná.
(#) Attila86 válasza Attila86 hozzászólására (») Hé, 22:23 / 1

Ja és vettem egy pici NAS-t amit felszereltem a plafon alá a sarokba. A projektjeim forrásállományai mostantól ide mentődnek titkosítva. Mellette a falon felszereltem egy kisebb radiális ventilátort oda ahol eddig a légszelep volt. A hátulsó fal tetején a gipszkarton mögött megbúvó szellőzőcsőből kiflexeltem egy darabot, betoldottam egy T-idomot és felszereltem egy egész komoly radiális csőventilátort. Hatalmas a légszállítása (450m3/óra!), a nyomása (40 méterig elnyomja a levegőt!) és a hangja. Ez le van vezetve egészen ahhoz a részhez ahol forrasztani fogok, hogy a forrasztási gőzöket elszívja.
A hozzászólás módosítva: Hé, 22:26
(#) Attila86 válasza rascal hozzászólására (») Hé, 22:27 /

Persze hogy ki lehet húzni, így néz ki ha teljesen kint van a fiók:
(#) Attila86 válasza Bakman hozzászólására (») Hé, 23:00 /

1,7x1,37m az egész helyiség szóval valóban picike. De elektronikai labornak tökéletes. Ennél nagyobb helyre eddig sem volt szükségem akkor sem amikor volt rá lehetőségem.
(#) granpa válasza Attila86 hozzászólására (») Hé, 23:23 /

Majd lesz! Mindenesetre diétázhatsz, hogy mindig elférj.
(#) Frankye válasza Attila86 hozzászólására (») Kedd, 7:32 /

Brutális az a ventilátor!
Amúgy szuper kis műhely, kívánom hogy használd egészséggel sokáig, és alkoss benne olyan szép dolgokat, mint eddig!
(#) alex0 válasza Attila86 hozzászólására (») Kedd, 8:10 /

Attila mindenben precíz, nála minden pontosan a helyén van. Még a fiók is bőven elfér.
Én is gratulálok a szuper kis műhelyedhez! Nagyon ki van találva a berendezése is.
(#) Alkotó válasza Attila86 hozzászólására (») Kedd, 8:16 /

A hely kicsi és szűkös, de az adottságok korlátait nem lehet túllépni.
Nekem a lelkem és a gondolataim is teret kívánnak. E nélkül nem jutnak eszembe a jó megoldások. Az én műhelyem ehhez képest csarnoknak számít -és kettő is van-, mégis sokszor kiülök az udvarra a gondolkodó hintaágyba a meggyfa alá rajzolgatni.
(#) Frankye válasza Alkotó hozzászólására (») Kedd, 10:31 /

Idézet:
„... sokszor kiülök az udvarra a gondolkodó hintaágyba a meggyfa alá rajzolgatni...”

Az a legjobb hely gondolkodni! Én a gesztenyefa tövében szoktam.
Következő: »»   291 / 291
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu