Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A műhely (bemutató topik, ahol az alkotások készülnek)
Ez a műhelyünkről készült képek, leírások, mi miért oda került, hogy lehetne még jobb hozzászólások témája.
Lapozás: OK   290 / 290
(#) Bucherátor válasza vatti65 hozzászólására (») Feb 23, 2018 /

Ez HA6PW QTH-ja ?
(#) mrbini válasza vatti65 hozzászólására (») Feb 23, 2018 /

Nini! Olyan kicsi zöld kukám nekem is van
Amúgy szép gratula hozzá!!
(#) Alkotó válasza Attila86 hozzászólására (») Feb 23, 2018 /

A képen lévő "normál" pákaállomás egy ZD-981 típus? A fotón nem látszik rajta semmilyen típusazonosító.
Elégedett vagy vele? Lényegesen olcsóbban lehet kapni ZD-916-ot, ami felületes szemlélődés alapján hasonló tulajdonságokkal rendelkezik. Tudsz valamilyen lényeges különbségről?
(#) Attila86 válasza Alkotó hozzászólására (») Feb 23, 2018 /

Nem, az egy ilyen: Bővebben: Link
De már eladtam, Weller WSP80-at használok helyette.
(#) Alkotó válasza Attila86 hozzászólására (») Feb 24, 2018 /

Köszönöm. Küllemében azonos az említett típussal.
Nem volt jó, azért váltottad le?

ZD981.png

(#) Attila86 válasza Alkotó hozzászólására (») Feb 24, 2018 /

Azért mert ez egy játék, néha valami kis hobbi forrasztásra használható, de nem olyan professzionális munkaeszköz mint amilyenre nekem szükségem van. A Weller WSP80-at pedig nagyon szeretem, még a JBC T245-nél is jobban bevált nálam. (Olyanom is van.)
(#) Alkotó válasza Attila86 hozzászólására (») Feb 24, 2018 /

Ennek a másik típusnak az említése végleg elbizonytalanított. Már a Weller WSP80-ra rákeresve is csak a pákát találtam ezzel a típusjelzéssel, és most a JBC T245-nél szintén.
Csak a pákát cserélted ki, és az állomás az maradt?
(#) Attila86 válasza Alkotó hozzászólására (») Feb 24, 2018 /

Jajj dehogyis... A páka a lényeg, az állomás csak körítés. Weller WD1M állomásom van a WSP80-hoz és JBC AD2700-as állomásom volt a T245-höz. Most JBC állomásom már nincs mert eladtam, csak egy JBC T245-ös pákám van. Illetve két WSP80 és egy WD1M állomás. A másik WSP80 pákát egy kölcsön kapott WSD80 állomással használom, amit majd akkor adok vissza ha elkészül a saját vezérlő elektronikám: Bővebben: Link
(#) scooby_ hozzászólása Máj 19, 2018 / 3

Sziasztok.
Nem akarom teli offolni a labortápos topikot, viszont szeretném megmutatni, a "lebutított" műhelyemet. Azért "lebutított", mert aki ismer az tudja, valójában nem ez a műhelyem, hanem van egy külön erre szánt helység a ház aljában, ahonnan kb. 2-3 éve felköltözködtem, mert gyakran jár be édesapám fűrészelni, porolni, így a műszereket nem szívesen tárolom ott.
Következő: »»   290 / 290
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu