Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A műhely (bemutató topik, ahol az alkotások készülnek)
Ez a műhelyünkről készült képek, leírások, mi miért oda került, hogy lehetne még jobb hozzászólások témája.
Lapozás: OK   288 / 288
(#) Attila86 válasza 06smici hozzászólására (») Okt 5, 2017 /

Persze, ez az: Bővebben: Link
Közben kiderült hogy a másik hőlégfúvómban csak a fűtőszál adta meg magát. Ha találok hozzá fűtőszálat, lehet hogy ezt vissza is viszem.
(#) 06smici válasza Attila86 hozzászólására (») Okt 5, 2017 /

Ahhoz képest, hogy itthoni bolt nem is drága. Kínából se láttam sokkal olcsóbban.

Ha fűtőszálat nem is, a teljes fejből (csővel és vezetékekkel együtt) biztos tudsz venni ebay-ről pár ezerért. Egy ilyenem van nekem is, csak ép idő hiányában egyre jobban gondolkodok a gyári vételén, mint ehhez állomást építeni.
(#) Attila86 válasza 06smici hozzászólására (») Okt 5, 2017 /

A régi hőlégfúvós állomásom aminek a fűtőszála megadta magát az egy JBC JT770, ehhez sajnos nem igazán találok fűtőszálat.
A hozzászólás módosítva: Okt 5, 2017
(#) 06smici válasza Attila86 hozzászólására (») Okt 6, 2017 /

Na igen, ez már nem az olcsó kínai kategória. Az ember ezekről azt gondolná jobban bírják...

Ez nem jó hozzá?
(#) Attila86 válasza 06smici hozzászólására (») Okt 6, 2017 /

De igen, elvileg jó. Legalábbis ugyan úgy néz ki mint ami nekem van. De 53 ezer plusz ÁFÁ-ért nem lesz új fűtőszálam.
(#) Kari55 hozzászólása Csü, 15:35 / 3

Sziasztok!

Had dicsekedjek egy kicsit

Tegnap új lakó került az elektromos műhelyembe, - köszönet Alkotó társunknak - egy nagyon jó és praktikus alkatrésztároló szekrényke személyében. Már ideje volt a cserének, mert a réginek a fiókjait a nap megette, és amúgy is kevés volt benne a hely.
Most még sok az üres rekesz, csak az ellenállásokat sikerült áttelepítenem a régiből, de lassan megtelik lehet, hogy még egy kelleni fog a sok egyéb alkatrészekkel: tranzisztor, kondenzátorok több fajta, Ledek, kijelzők, IC, AVR, PIC, stb. stb...

Alkotó nagyon szép precíz munkát végzett, tudom ajánlani mindenkinek.
(#) Gafly hozzászólása Pé, 9:02 /

Itt most van 6...32 csillag-villás készlet (nem pont ilyen, viszont 12-ért), meg nagyon finom csavarhúzó/nagyító/csípő fogó (2-ért).
Következő: »»   288 / 288
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Okt, 17. Kedd
4:06:49
Jelenleg 49 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu