Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   335 / 431
(#) uniman válasza nedudgi hozzászólására (») Jún 21, 2017 /
 
Én is úgy látom...továbbra is.
(Ha Webinas vágyik rá, szívesen elküldöm neki)

asymetria.jpg
    
(#) MCh hozzászólása Jún 23, 2017 /
 
Üdv!

Hidi Pétertől(alias Vangelista) kaptam meg az által épített Theremin dokumentációját, ehhez próbálok fél éve beszerezni - sikertelenül KF tekercseket. Három darab fehér vasmagos KF kell, 8x8-as fémházban.
Tudtok segíteni, hol lehet ilyet szerezni?
(#) pucuka válasza MCh hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Itt keresgélhetsz. Pl. Sumida tekercsek.
(#) MCh válasza pucuka hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Itt már néztem, 10x10-es van. Tesóm volt bent(vidéki vagyok), állítólag azt mondták neki, hogy ilyen nem is létezik... Kapott narancs és fekete színűt, de a narancs nem jó a fehér helyett.
Máshol esetleg?
(#) Doky586 válasza MCh hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Te 8x8-ast keresel, itt pedig 3 különböző fajta 7x7 -es van, helyileg biztos elfér, legfeljebb picit hangolni kell rajta..
A hozzászólás módosítva: Jún 23, 2017
(#) MCh hozzászólása Jún 23, 2017 /
 
Hm, elférni valszleg elfér... De ebből a hétből akkor melyik lenne jó? Itt találtam meg a fehér KF jellemzőit, ennek kéne megfelelő, bár állítólag a sárgával is megy, csak azt nem nagyon próbálta még senki
(#) MCh hozzászólása Jún 23, 2017 /
 
A 7A1 esetleg jó?
(#) granpa válasza MCh hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Van ~40 db. bontott ilyenem, csak némelyiken van színjelzés (nincs fehér). Viszont számok vannak rajtuk, pl. 6600, 1070, és még többféle. Van egy kis panelon 3 db. 510 jelű, meg 1 db. 301 jelű, egy TDA440, és néhány kerámiaszűrő mellett.
Lehet ezekből a számokból valamire következtetni? Ha hamar válaszol valaki (1órán belül), akkor esetleg tudok ezekből vinni. A fele olyan, hogy kiáll egy kis fekete műanyag tengely (hangolható).
A hozzászólás módosítva: Jún 23, 2017
(#) pucuka válasza MCh hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Neked olyan fajta kellene, amelyben nincs hangoló kondenzátor, és két tekercse van. Mivel hangolható oszcillátort kell építened, A visszacsatoló tekercs nem igazán kritikus, erősítéssel pótolni lehet az esetleg kevesebb menetszámot. A fehér tekercs az amúgy is a 460 kHz körüli KF -ek fokozatok közötti csatoló tekercse. Bár abban van hangoló kapacitás, de ezt kívülről is hozzá kapcsolhatod.
(#) pucuka válasza granpa hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
A TDA körüli tekercsek 38 MHz körüliek, TV KF.
Szerintem jó a piros, és a fekete is, abból is lehet 450 kHz körüli oszcit készíteni.
(#) MCh hozzászólása Jún 23, 2017 /
 
A fekete KF? Az nekem is van pár. Szerinted megpróbáljam beépíteni?
(#) pucuka válasza MCh hozzászólására (») Jún 23, 2017 /
 
Azért mérd ki, a fekete KF tekercs az a demodulátor dióda trafója. Ha van egy pár, szedd szét, és nézd is meg mi van benne.
(#) MCh hozzászólása Jún 23, 2017 /
 
Ööööööö... pont annyi van hogy ha jó akkor be tudom építeni
Kondi nincs benne, azt látom
(#) MCh hozzászólása Jún 23, 2017 /
 
Am a narancsban van, pedig amit linkeltem aszerint nincs
(#) braner hozzászólása Jún 28, 2017 /
 
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban, hogy honnan lehetne rendelni ELNA SILMIC II kondikat?
Szép estét
(#) kadarist válasza braner hozzászólására (») Jún 28, 2017 /
 
Keleten annyi van, hogy még el is adnak belőle. És igen, eredeti, nem hamis termékek. Bővebben: Link.
(#) braner válasza kadarist hozzászólására (») Jún 28, 2017 /
 
Esetleg valami alkatrészkereskedő cég nem forgalmaz ilyeneket?Szeretném az ilyen licitálós oldalakat elkerülni.
Köszi szépen
(#) kadarist válasza braner hozzászólására (») Jún 28, 2017 /
 
Ez nem licitálós, mert kiválasztod, kifizeted és elküldik. Én is többször vásároltam elkókat onnan.
(#) braner válasza kadarist hozzászólására (») Jún 28, 2017 /
 
Akkor rá fogok keresni a hétvégén.Most rábukkantam egy oldalra ahonnan talán gyorsabban beszerezhető.De aki tudja, hogy vajon eredeti-e???Bővebben: Link
(#) braner hozzászólása Jún 28, 2017 /
 
Led-es strobihoz hol tudnék rendelni nagy fényerejű hidegfehér ledeket?
Köszi előre is
(#) sonny007 hozzászólása Júl 9, 2017 /
 
Sziasztok!
2006-os supermotoromat szeretném a kábelét újra vezetékezni mert elég sok helyen már oda van a vezeték köteg (eloxidálódott csatlakozók, megtört és zárlatos vezetékek, túl sok a toldás már rajta.)
A kérdésem a következő lenne.
- milyen típusú, keresztmetszetű vezetéket használjak?
- linkelni tudnátok nekem olyan oldalt ahonnan a vezetéket, csatlakozót érintkezőt be tudnám szerezni méterre és nem 100m-es csomagban?

Hestore-on láttam csatlakozókat amik kellenek viszont a sodrott vezetékekből nem tudom milyen felelne meg ami több színben kapható és méterre is vásárolhatnám.

Előre is köszönöm a segítségeket kellemes hétvégét mindenkinek!
(#) zolika60 válasza sonny007 hozzászólására (») Júl 9, 2017 /
 
Talán mérd meg az eredeti vezetékeket. Oldal.
A hozzászólás módosítva: Júl 9, 2017
(#) SzervízMacska válasza sonny007 hozzászólására (») Júl 10, 2017 /
 
Figyu! Fejezd már be, mert már kezdjük unni. Más is szólt már. Itt az a divat, hogy minden kérdést csak egy helyen teszünk fel. Köszönöm a megértésed! Elég régen itt vagy, tehát magadtól is tudnod kéne.
A hozzászólás módosítva: Júl 10, 2017
(#) sonny007 válasza SzervízMacska hozzászólására (») Júl 10, 2017 /
 
Elnézést de a kérdést azért tettem fel több helyen hátha valaki ad tanácsot máshol.
(#) zolika60 válasza sonny007 hozzászólására (») Júl 10, 2017 /
 
Egy helyen pont ugyanúgy adhatnak tanácsot.
(#) sonny007 válasza zolika60 hozzászólására (») Júl 10, 2017 /
 
Ez így igaz, de ahol nem adtak tanácsot napok óta miért ne tehetném fel a kérdést máshol is?
Moderátornak ha nem tetszik biztosan kapok egy figyelmeztetést és törlik.
De elnézést kérek mindenkitől a kellemetlenségért.
(#) pjg válasza sonny007 hozzászólására (») Júl 10, 2017 /
 
Ha ott nem akkor máshol sem fogsz választ kapni.
(#) Moderátor hozzászólása sonny007 hozzászólására (») Júl 11, 2017
 
Ezt ugye olvastad?
Különös tekintettel erre:
Idézet:
„XVIII. Csak egy helyen kérdezz! A fórumon egy kérdést egyszerre csak egy helyre tegyünk fel. Amennyiben több helyre is beírjuk ugyan azt a hozzászólást, a moderátorok kérdés nélkül törölhetik hozzászólásainkat és ki is tilthatnak türelmetlenség és tiszteletlenség miatt.”
(#) Doky586 hozzászólása Júl 14, 2017 /
 
Lehet még kapni valahol hagyományos analóg mutatós kivezérlésmérő műszert kedvező áron..?

A LED-eseknek túl nagy a fogyasztása.
Igazából egy 12V aksi töltöttségét akarom figyelni, de 10db led (valószínűleg) annyit eszik mint a hasznos teher..
A hozzászólás módosítva: Júl 14, 2017
(#) granpa válasza Doky586 hozzászólására (») Júl 14, 2017 /
 
Látogass el a börzére (pl. 22-én), van bőven.
Következő: »»   335 / 431
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem