Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Suzuki Swift elektronika
 
Témaindító: tepizoli, idő: Márc 24, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   29 / 44
(#) brichy76 válasza zoz11 hozzászólására (») Jan 29, 2017 /
 
Igazából az ELM-327 műszer miatt szerettem volna!
(#) teglascs hozzászólása Feb 14, 2017 /
 
Sziasztok,
töltögetni szoktam az akksimat, amikor ilyen hideg van (reggelente 20-30 perc rátöltéssel kicsit feltuningolom).
A kérdésem az lenne, hogy ha nem akarom felnyitni a motorháztetőt, megtehetem-e azt, hogy a töltőáramot a szivargyújtó csatlakozón keresztül juttatom be a rendszerbe/akksiba?
Egy 2001-es, három hengeres Swift-ről van szó.
Köszi!
(#) zolika60 válasza teglascs hozzászólására (») Feb 14, 2017 / 1
 
Megteheted, ha nem nagyobb az áram mint a szivargyújtó biztosítéka.
(#) teglascs válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 14, 2017 /
 
Mintha 6A lenne a töltőn.
Annyit el fog bírni a bizti?
(#) zolika60 válasza teglascs hozzászólására (») Feb 14, 2017 / 1
 
Annyit elbírna. Szerintem 10A-es biztosíték van ott.
(#) teglascs válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 14, 2017 /
 
Köszönöm szépen!
(#) HA5AWS válasza teglascs hozzászólására (») Feb 14, 2017 / 1
 
Szia! Azt azért nézd meg, hogy a csatlakozóba van-e villany kikapcsolt állapotba. Én úgy emlékszem a szivargyújtót lekapcsolja a gyújtáskapcsoló!
Üdv: Gábor
(#) teglascs válasza HA5AWS hozzászólására (») Feb 14, 2017 /
 
Helló!
Ó, valóban! Ez eszembe sem jutott... Jogos felvetés, le fogom ellenőrizni előtte!
Köszi!
(#) Laslie válasza teglascs hozzászólására (») Feb 14, 2017 /
 
Ezt bizton állíthatom neked. Ha leveszed a gyújtást, akkor a szivargyújtóban is megszűnik. Így onnan nem fogod tudni tölteni.
(#) HA5AWS hozzászólása Feb 14, 2017 /
 
Sziasztok!
Keresem a 2005-ös Swift kormány nyomógombjainak bekötését illetve az ellenállás háló értékeit.
Köszönöm: Gábor
(#) taxi92 hozzászólása Márc 3, 2017 /
 
Valakinek ötlet suzuki swift launch control-ra? Vagy nagyon morbid ötlet?
(#) at22 hozzászólása Márc 4, 2017 /
 
Sziasztok Nekem volna egy suzuki swift autóm. Gyárilag tekerős az ablakemelőm. Szeretnék venni hozzá elektromos ablakemelőt hogy a két első ablakot elektromosan használjam.

A bekötése nehéz dolog lenne? Nagyon olcsón hozzá jutnék és szeretném is Valaki tudna segíteni ?
(#) kzozo válasza at22 hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
Nem írtad, milyent vennél: gyárit, vagy univerzálisat? Ha univerzális, ott a motort úgy kell az ajtóban elhelyezned, hogy az ablak mozgás közben ne érjen hozzá. A mostani manuális tekerő tengelyére kell egy "fogasgyűrűt" ráhúzni, ami bowdenes hajtáson keresztül csatlakozik a motorhoz. Az elektromos bekötése egyszerű, ha a szettben vannak nyomógombok, csak össze kell vezetékezni, 12V-ot kell adni neki egy megfelelő méretű biztosítékon keresztül. A gombokat is el kell helyezni valahová.
(#) at22 válasza kzozo hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
Szia! Gyárit vennék. A ajtó kárpitba van a kapcsoló a vezető oldalon 4db kapcsolós. Én a két elsőt szeretném bekötni. Ablak tiltó is van benne meg központi zár vezérléses.
(#) kzozo válasza at22 hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
Akkor egyszerűbb lesz. Egy dolgot kivéve: az ajtóba be kell húzni a vezetèkeket. Ha az átvezető bontható (tehát csatlakozó van rajta) akkor a csatiban nem valószínű hogy minden érintkező benne van. Ki kell majd fúrnod, hogy a vezetéket át tolhasd.
(#) at22 válasza kzozo hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
Ami az ajtóba vannak csatlakozókat is adja az eladó. Központi záras nekem. Be lehetne úgy is kötni hogy központit amikor lezárom akkor felhúzódnak a 2 első ablakok? Vagy az már bonyolult.
(#) kzozo válasza at22 hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
Nemtudom milyen a mostani rendszered, tudja -e a komfort zárást. Ha igen, akkor össze kell kötni.Ha nem, akkor külön modul kell hozzá. De ezt így látatlanban nehéz megmondani.
(#) at22 válasza kzozo hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
Nem értem a komfort zárást hogy érted. Ha belül a vezető oldanál eltolom a belső zárat akkor mind a 4 ajtó lezár. Ha kulccsal zárom le akkor is lezárja mind a 4 ajtót. Ez akkor milyen?
(#) kzozo válasza at22 hozzászólására (») Márc 4, 2017 1 /
 
Ha kulccsal zárod, majd a kulcsot még zárt állapotban tartod, felhúzza az ablakokat.
(#) at22 válasza kzozo hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
Értem, köszönöm. Akkor távirányítóval is úgy működne.
(#) at22 válasza kzozo hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
Még nincs nálam, majd hétfőn veszem át. Ha szükség lesz a segítségre írhatok ?
(#) kzozo válasza at22 hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
Persze.
(#) HA5AWS válasza at22 hozzászólására (») Márc 4, 2017 /
 
Szia!
A Suzuki nem tett komfort modult a kocsiba. Utólag beszerelhető, nem nagy munka. Ha már úgyis szét szetted ajtócsatlakozót, még egy vezeték kell és beköthető. Az ablakemelő topikban van több megoldás is.
Üdv: Gábor
(#) at22 válasza kzozo hozzászólására (») Márc 27, 2017 /
 
Szia! Ez a bekötés jó lenne?

ablak02.jpg
    
(#) at22 válasza at22 hozzászólására (») Márc 27, 2017 /
 
Van ez a fajta kapcsolóm de nem ezzel akarom hanem van 1 pár egyes kapcsolóm. A kárpitot azt nem akarom cserélni, mert nincs jó állapotba meg elütne a két hátsótól. Hova lenne jó betenni a kapcsolókat szerinted?

CAM00045.jpg
    
(#) kzozo válasza at22 hozzászólására (») Márc 28, 2017 /
 
A bekötés ebből a rajzból nem derül ki. Elvileg jónak kell lennie. A lényeg, hogy a kapcsoló mit kapcsol. Ha nem akarod a kárpitot cserélni, akkor olyan kapcsolókat keress, amit be lehet szerelni akár oda, akár a műszerfalba.
(#) at22 válasza kzozo hozzászólására (») Márc 28, 2017 /
 
Ilyen kapcsolókkal akarom. Ez van kéznél
(#) at22 válasza kzozo hozzászólására (») Márc 28, 2017 /
 
Ennek az 1 pár kapcsolónak honnan tudnám meg a bekötését?
(#) zolika60 válasza at22 hozzászólására (») Márc 28, 2017 /
 
Kiméred egy multiméterrel.
(#) at22 válasza zolika60 hozzászólására (») Márc 29, 2017 /
 
Kimértem. Be is kötöttem, jól szuperál Már csak a beépítés lesz a következő. Csak még nem tudom hogy oldjam meg a kapcsolókat mert nincs házikója.
Következő: »»   29 / 44
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem