Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Fiat elektromos hiba

Témaindító: Peti.Janka, idő: Máj 11, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   54 / 54
(#) zolika60 válasza JnosE1 hozzászólására (») Csü, 21:00 /

Pedig ott van a hozzászólásomban az ilyesmi felirat alatt. A gyútáselosztóban van egyébként. Merrefelé laksz?
(#) JnosE1 válasza JnosE1 hozzászólására (») Pé, 12:35 /

Zolika60 még annyit kérdeznék hogy a szükséges tömítést hol tudom beszerezni?Mert néztem a bà.di meg az u.ix webshopjàt ott nem volt.Debreceni vagyok esetleg ha ismerős vagy itt és tudnàl ajànlani boltot megköszönném.Meg esetleg nagyjábóli àràt meg tudnàd írni???!!

Könyvet meg Dabóczi Lajos Fiat Uno pdf-ét tudtam letölteni.Esetleg màst tudsz e ajànlani ami részletesebb.
(#) JnosE1 válasza zolika60 hozzászólására (») Pé, 12:46 /

Ja nem vettem észre !Ez lenne az a csatlakozó?Amúgy Debreceni vagyok.
(#) JnosE1 válasza JnosE1 hozzászólására (») Pé, 19:12 /

Na ezt talàltam ma.A gyujtàselosztón talàlható elektronikai modulból kijövő két vezeték külső szigetelése sérült.(1.kép)

A gyujtàselosztón talàlható vàkuumdoboz műanyag csöve repedezett(2.kép)

Ez a gyujtàselosztón talàlható elektronikai modul(3.kép)

Ezen kívül most màr hogy jobban utàna olvastam a dolgoknak értelmezni tudtam az előzőekben említett könyvet.Esetleg megadom az e-mail címem(jnelek@gmail.com) zolika60 és úgy el tudnàm neked küldeni.Azért te jobban értelmezed mint én.Szépen le van írva az elektronika.

Ez a szigetelés sérülés okozhatja a motor problémáit?Most szigetelő szalaggal betekertem a két vezeték tövét nem tudom az segít e ???!!!Na mindegy.Várom a vàlaszt.
(#) qvasz2 válasza szerbó hozzászólására (») Hé, 17:27 /

Szia! Nálam volt hasonló bibi, amikor vettük a suzukit. Ott a sebességmérőbe forrasztottak bele rendkívül szakszerűen valami bádogos pákával (van benne egy ezer lábú SMD IC, annak a lábai voltak KH-sak). Amióta rendberaktam nem csinálta.
(#) JnosE1 hozzászólása Hé, 18:45 /

Ezt a jeladót lehet cserélni?Nem tudom hogy amit belinkelt Zolika60 hogy megy bele a gyújtàselosztóba.Le kell venni a modult és úgy jön ki maga a jeladó?
Következő: »»   54 / 54
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Ápr, 25. Kedd
14:21:31
Jelenleg 394 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu