Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » OBD (autós) készülék
Lapozás: OK   59 / 59
(#) zsa válasza Botos hozzászólására (») Ápr 5, 2018 /

Ma rákötottem a dc150e készüléket a matizra, de sajnos nem indul az interface. 12v nincs 16 Pin lábon , gyujtás után sem. Valami hiba lehet az auto obd csatijánál . Biztositéktáblát végignéztem mindegyik jo. Ezt a leirást találtam matizrol Bővebben: Link valaki tudna tanácsot adni mi lehet a gond?
(#) zsa hozzászólása Ápr 10, 2018 /

Sziasztok. Autocom vagy delphi szoftverhez használati tumutatója van valakinek magyar nyelven ? Köszönöm.
(#) blasz válasza zsa hozzászólására (») Ápr 11, 2018 /

Szia magyar nyelvü a program?
(#) zsa válasza blasz hozzászólására (») Ápr 11, 2018 /

Nem az meg van . Altalanos Leirás szoftver használatáról kellene. Angol nyelven már talaltam a neten gondolom magyar is létezik. gond volt az auto obd tápellátásával csatival meg az akku saru is le volt véve. Igy most már javitottam a hibát . Jelenleg 0 hiba van. Proba uton akkarnám tesztelni de nem tudom hol lehet elöre beállitani gondolom utána csak a interfacén rec gombott kell nyomni.
(#) olahtamas válasza atus1981 hozzászólására (») Máj 7, 2018 /

Szia!
Van valamilyen dokumentációd, esetleg valamilyen biztos támpont?
Épp ma gondoltam erre, hogy építek magamnak egy ilyen vagy hasonló felépítményt.
A fő szempont a fogyasztás mérése (befecskendezett mennyiség/fordulat alapján), annak valamilyen átlagolása, átlagsebesség mérés, esetleg üzemanyagszint pontosabb visszajelzés (ezt egy az egyben le is lehet kérni programmal).
Az alany egy Ford Focus mk1 1.8TDdi. (Tudom van gyári megoldás, de ahhoz át kellene kábelezni az autót és az áráról ne is beszéljünk.)
Következő: »»   59 / 59
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu