Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek

Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   756 / 756
(#) Kinka István válasza simona hozzászólására (») Márc 16, 2017 /

Szia!
Anélkül lehúznák a vezetékek a polcról.
(#) Petyaa válasza simona hozzászólására (») Márc 16, 2017 /

Ez nem valami hamisítvány? A gombok eléggé csálén állnak rajta.
(#) Petyaa válasza Kinka István hozzászólására (») Márc 16, 2017 /

De egy jó fajta gumilábbal nem csúszkálna el szerintem. Fölösleges környezetszennyezés így. Mondjuk mi nem.
(#) furko válasza simona hozzászólására (») Márc 16, 2017 /

Lehet vele bicepszet, vállat stb. is erősíteni.
(#) Orbán József válasza simona hozzászólására (») Márc 16, 2017 / 1

Az eredeti felhasználási helyen gyakori a 7-s feletti földrengés és 21m magas szökőár. Erre a készülék bevizsgálva, helyén marad...
(#) Kovidivi válasza simona hozzászólására (») Márc 16, 2017 /

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Valószínűleg nélküle tényleg csúszkálna a készülék össze vissza. Le kellene fogni egy kézzel, a másikkal meg tekerni a potikat. Én áldom az eget, hogy a labortápomban rendes trafó van, nagyon nehéz. Néha így is, ha egy szorosabb banándugót dugok bele, hátracsúszik szegény kicsit.
(#) Bakman válasza simona hozzászólására (») Márc 16, 2017 /

Egy csomó tömegnövelő dolgot építenek be ilyen és ehhez hasonló olcsó dolgokba, találkozam már több típussal is. Úgy tűnik, a beton olcsóbb, mint a vas.

A magyarázat egyszerű: Nehéz az egész készülék, tehát benne van az anyag, tehát megéri...
(#) Csupasz hozzászólása Márc 16, 2017 /

Még anno valamikor, az "átkos" rendszerben gyárunk a nagy Szovjetunióba termelt. Nagy gépek voltak, ezért vasúti szállítással lettek elküldve. Igenám, de néha kellett egy-egy garanciális alkatrész is, de a vasút csak megfelelő súly esetén vállalta a szállítást. Így aztán sűrűn előfordult, hogy a 15-20 dkg súlyú alkatrész egy tégla mellé lett csomagolva.
(#) Petyaa válasza Csupasz hozzászólására (») Márc 16, 2017 /

Akár odaadhatták volna a mozdonyvezetőnek is némi jussért
(#) nedudgi válasza simona hozzászólására (») Márc 17, 2017 /

Legegyszerűbb, ha kipróbálod. A nehezék nélkül kapcsold ki-be. egy kézzel. Esetleg dugdosd a mikrofont. Ha a helyén marad, akkor jogos a kérdés. Ha elmozdul, akkor kell az oda.
(#) Massawa válasza nedudgi hozzászólására (») Márc 17, 2017 /

Már láttam olyat is amibe egy méretre vágott csempe volt. Az ilyesmi egyre gyakoribb lesz, mert ma már mindent annyira miniaturizálni tudnak hogy szinte elveszik a készülékben. A csatlakozok meg a kezelöszervek viszont nagyok maradnak (azokat nem lehet a végtelenségig kicsinyiteni) igy a dobozoknak bizonyos "testet" kell adni, hogy kezelhetök, használhatók legyenek.
(#) jocko hozzászólása Hé, 12:48 /

Vajon ez mire szolgálhat?
(#) zolika60 válasza jocko hozzászólására (») Hé, 12:58 /

Vissza mondja a gyereknek a saját szavait. Körülbelül 10-20 másodpercet rögzít és játszik vissza. Nem egy kém berendezés.
(#) KBal76 hozzászólása Hé, 14:15 / 1

Véletlen láttam meg ezt a gyöngyszemet:
ha már van lapos TV, akkor...

vastagtv.jpg

(#) sany válasza KBal76 hozzászólására (») Hé, 14:24 /

Sajnos, mindegy, hogy lapos vagy vastag mindkettőn ugyanazt lehet nézni.
(#) Kovidivi hozzászólása Sze, 23:22 /

Kenőcs használati útmutatójában olvastam: "- A xxxx felvitele után alaposan mosson kezet, hacsak nem kezeli a kezét is a kenőccsel." még jó, hogy odaírták a kivételt
(#) jocko válasza zolika60 hozzászólására (») Csü, 8:33 /

Nekem gyanús,hogy a szemeiben ipari kémkamerák vannak.És ami kínai,az eleve gyanús.
(#) nedudgi válasza jocko hozzászólására (») Csü, 8:58 / 2

Ami meg nem kínai, az hamisítvány.
(#) gerleimarci hozzászólása Csü, 18:40 /

Csillagszóró, avagy az univerzális kínai csodák

Youtube.PNG

(#) Orbán József válasza gerleimarci hozzászólására (») Csü, 19:06 /

Igen, ezt ismerem, önvédelmi lámpa utcai támadás ellen.
Jár hozzá még egy troli áramszedő és csak felsővezetékek alatti sétáláshoz alkalmas.
Ha támadás van, csak eldobja az egészet az ember és sokkal könnyebben el tud futni.
Megéri.
(#) nagym6 válasza Orbán József hozzászólására (») Csü, 19:09 /

Erre jobb egy zsák cement. Eldobása nagyobb megkönnyebbülés -50kg- , és a keletkező porfelhő ködgránáttal egyenértékű.
(#) Bakman válasza gerleimarci hozzászólására (») Csü, 19:41 /

Túl szép íve van a videónak, gyenge kamu.
Következő: »»   756 / 756
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Márc, 26. Vas
9:13:46
Jelenleg 388 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu