Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek

Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   771 / 771
(#) Secret válasza Massawa hozzászólására (») Máj 12, 2018 / 2

A "lifetime warranty" azt jelenti, ha meghibásodik akár két hónap múlva, és visszaviszed. akkor az eladó sajnálkozva széttárja a kezét, mert eddig tartott az eszköz kis élete.

No more lifetime.
(#) jocko hozzászólása Máj 15, 2018 /

Vettem ma vaterán egy hifi erősítőt bontásra a trafó miatt első sorban, bár nézegettem,hogy javítani érdemes-e? Aztán jobban megnézve találkoztam a gordiuszi csomóval.Ez így ahogy van most szerintetek mi?

szaki4.JPG

(#) sany válasza jocko hozzászólására (») Máj 15, 2018 /

A trafó benne volt legalább?
(#) jocko válasza sany hozzászólására (») Máj 15, 2018 /

A lemeztrafó 2X31V AC 185watt az már duruzsol a beag-omban ,az egyikben,csak az volt a cél . 5 e pénz,és még kimentettem két eredeti BD 249-250C philipnes tranyót, szerintem az is ritka.De a másik oldalon meg kifelejtette a szaki a szigetelő lemezeket a tranyók alól,azok hirtelen halállal haltak meg valószínűleg.Aztán még volt szakadás több helyen ,direkt csipőfogóval rávágás a sokerű kábelekre,hátha attól menni fog,végig röhögtem a bontást.Nem mintha nagyon értenék a javításhoz,de addig meg sem álltam amíg egy csavar is volt az egész szerkezetben ,úgy feldaraboltam a nagy sietségben.Ezek után?
A hozzászólás módosítva: Máj 15, 2018
(#) Inhouse válasza jocko hozzászólására (») Máj 15, 2018 /

Idézet:
„Ez így ahogy van most szerintetek mi?”
Dzsungeltáp.
(#) elektrorudi válasza jocko hozzászólására (») Sze, 8:03 /

Az illetőnek szüksége volt egy 5 vagy 12V stabil tápra. Ezt így tudta megoldani a leggyorsabban. Mi a baj vele?
(#) jocko válasza elektrorudi hozzászólására (») Sze, 8:31 /

Már semmi!Szóval akkor mégis csak szakember keze munkája?Ahhoz képest mondom helyenként egyszerűen hiányzott a szigetelő lemezke a tranzisztorok alól,én úgy láttam,hogy ennél a valaminél rövidre vannak zárva a diódahíd lábai is,és az egész körbe volt tekerve szigetelő szalaggal.Még a szervizben sem tudtak vele mit kezdeni,azért árulták hibásként.Ez egy Fisher CA-335 gyári erősítő volt,minek bele barkácsolni ilyeneket azt nem értem?
(#) teddysnow válasza jocko hozzászólására (») Sze, 12:29 /

(#) jocko válasza teddysnow hozzászólására (») Sze, 13:38 /

Én meg pont arra tippeltem ,hogy cső-fan az illető
A hozzászólás módosítva: Sze, 13:42
(#) Moderátor hozzászólása jocko hozzászólására (») Csü, 9:33

Kívánságod szerint az inkriminált hozzászólás is eltávolítva.
Következő: »»   771 / 771
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu