Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Univerzális távirányító
Lapozás: OK   19 / 49
(#) moele válasza drjimre hozzászólására (») Júl 4, 2011 /
 
Szia !
Ez így nagyon általános amit írtál, pontosítani kellene !
Strong típus ??? Uni. tanítható táv típus ??? Csak úgy tudok segíteni.
Üdv.: moele
(#) drjimre válasza moele hozzászólására (») Júl 5, 2011 /
 
Szia! szóval, három univerziális van a kezemben. Pár nappal ezelött vett (mediamarkt, 900 ft, somogyi féle) URC20 tipusu, kis füzettel
- egy RC univers21 --- füzet nélkül
- egy Skymaster (szám nélkül, az is lehet, h nem is univerzális távirányitó, hanem egy pl. beltérinek a távirányitója)

a STRONG beltéri egység (szatellit adáshoz) tipusa
4355 és 6120
elöre is köszönöm a segitségedet
(#) moele válasza drjimre hozzászólására (») Júl 5, 2011 /
 
Szia !
Az URC-táv. kódjai Strong 4300-6200-ig.
399,409,420,423,426,435,436,437,438,439,480.
UIniv 21 - 004,009,029,048,051,081,133,178,184,203.
Üdv.: moele
(#) samu21 hozzászólása Júl 17, 2011 /
 
Hello valaki! Írjátok már meg hogy Panasonic Quintrix tv-hez milyen kódot kell beütni az univerzális távirányítóba és hogyan ? Köszi
(#) suki74 hozzászólása Júl 30, 2011 /
 
sziasztok esp uni rc3 un2110 táv kezelések vagy melyk set gomb automatán keresem köszi
(#) kiskocsis hozzászólása Aug 3, 2011 /
 
URC 22B-15 tanítható távkapcsolóhoz kéne nekem GABA tipusú tv-hez kód ha valaki tudna esetleg segíteni akkor azt megköszönném!
(#) Sárkánypocok hozzászólása Aug 7, 2011 /
 
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem. Van egy GABA nevű tévém. Elromlott a távirányítója. Vettem egy HOME URC 10-es típusú univerzális távirányítót, de nincs benne kód a tévéhez. Tudna valaki segíteni?
Megpróbáltam az automatikus keresést is,de nem sikerült.
(#) Sárkánypocok hozzászólása Aug 7, 2011 /
 
Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem. Van egy GABA nevű tévém. Elromlott a távirányítója. Vettem egy HOME URC 10-es típusú univerzális távirányítót, de nincs benne kód a tévéhez. Tudna valaki segíteni?
Megpróbáltam az automatikus keresést is,de nem sikerült.
(#) koncsik03 válasza Sárkánypocok hozzászólására (») Aug 7, 2011 /
 
Velem is ugyan ez volt.
Bővebben: Link nekem ezt az oldalt ajánlották.
(#) moele válasza Sárkánypocok hozzászólására (») Aug 7, 2011 /
 
Szia !
Így igaz , ahogy 'koncsika03' írta ! A taníthatók egy része nem tudja a GABA tv kódjait !
Üdv.: moele
(#) nzspecial válasza Sárkánypocok hozzászólására (») Aug 7, 2011 /
 
Ha az automata nem talalt kodot nem is fog menni azal a taviranyittoval. Altalaba ha az automata kikapcsolja rogton le kell alni a kikapcsolo tovabbi nyomkodasatol es a set + 1,2,3 gombok eggyutes nyomasaval kilehet olvasni a kodot.
(#) balog geza hozzászólása Aug 7, 2011 /
 
Sziasztok!
Egy THOMSON ROC4238 számú univerzális irányitónk van.Nincs meg sajnos a leirása.Kódokat nem tudok hozzá,és a kezelésével sem vagyok tisztában.
Ha megtudnátok mondani hol nézhetek utána,vagy tölthetek le hozzá leirást,nagyon megköszönném!!
(#) moele válasza balog geza hozzászólására (») Aug 8, 2011 /
 
Szia !
Ez egy francia fordítás, talán tudok segíteni ezzel !

Részletes használati utasítás a felhasználói útmutató.
ROC 4238 1 2 4 6 8 10 12 14 3 5 7 9 11 13 15 16 18 20 17 19 21 22 24 23 Műszaki adatok Súly: XX gramm Méretek: 190 x 48 x 15 mm Ez az univerzális távvezérlő (4 in 1) kompatibilis a legtöbb TV-k, DVD-lejátszók, videomagnók, és a legtöbb digitális fényképezőgép például műholdvevő vagy kábel, DTT vevők, dekóderek ADSL, ... A távoli van programozva a gyárban, így azonnal használni a legtöbb berendezés márkák a Thomson csoport.
francia nyelv észlelve-magyar fordítás
Azt tanácsoljuk, hogy próbálja ki, mielőtt programozni. Ha programozás szükséges, kövesse az egyik módszer az A, B, C, D és E részletes ebben a kézikönyvben. De először fel a távoli szolgáltatás eltávolítja a védő szalagot 2 CR2032 elemmel működik. Ezek az utasítások és a külön kódok listája annak érdekében, hogy programozni a távoli jövőben. Kulcs Leírás / készenléti vagy alvó csak eszköz ..
Mode gombot. Kiválasztása a készülék vezérelhető (TV, DVD, ...). Ez a gomb lehetővé teszi a programot a távoli. Azt is lehetővé teszi a hozzáférést a másodlagos funkcióit egyes berendezések. Nyomja meg a "Beállítás", majd a megfelelő gombot a kívánt funkciót. További 4: a képzés céljára perrendtartás (másolás) gombot (lásd 4. oldal). Információkat jelenít meg a kiválasztott eszközt. 5: 6: bekapcsolása teletext. Ki teletext. 7: 8: állítsa le a váltakozó oldalak (teletext). 9 Exit: Kilépés a menüből a kiválasztott eszközt. 10 (Mute): Mute a kiválasztott eszközt. 11 Menü: menü megjeleníti a kiválasztott eszköz. 12 V-os, V +: Növekedés (+) vagy fogyás (-) mennyisége a kiválasztott eszköz. 13 P +, P-: Keys
Program vagy Program + -. 14 / / /: nyilak. Ezek lehetővé teszik, hogy navigálni vízszintesen és függőlegesen a menükben. OK 15: megerősítése válogatást. A lemez lejátszása (DVD) *. 16 (olvasás): 17 (gyors előre): Arra szolgál, hogy gyors előre (DVD) *. 18 (korai visszatérés): Lehetővé teszi, hogy menjen vissza (DVD) *. 19 (szünet): Lejátszás megállítása és Freeze (DVD) *. 20 (felvétel): Először a Mentés, nyomja meg a 2 gombot (DVD). 21 (stop): Leállítja a lemez (DVD) *. 22 Keys 0-9: Ezek ugyanazokat a funkciókat, mint a szám gombokat a távirányítón, és még a szokásosnál be a kódokat a készülékek. 23 -/--: lehetővé teszi bizonyos eszközök, írja be a 2 számjegyű csatorna. Először nyomja meg a gombot, majd a számgombokkal megfelelő csatorna számát. AV 24: kiválasztása külső forrás (SCART, HDMI, ...). * Gombok színű, használt kiválasztása témák, ha teletext be van kapcsolva, és a speciális funkciók függően a márka. 1: 2 Keys módok: Beállítás 3: Próbálja ki a távirányítót anélkül, hogy tervezett. Kapcsolja be a készüléket szeretne rendelni. 2. Sajtó
Az eszköz típusa ellenőrzés: TV: TV, DVD: DVD-lejátszó, SAT: műholdvevő, TO: más típusú eszközzel. . Ha 3. A távirányítót a készülék vezérlő és próbálja kikapcsolni megnyomásával a fényképezőgép nem kapcsol ki, be kell programot a távoli követve az egyik módszer az A, B, C vagy D alábbiak szerint. 1 Megjegyzés 1: Kivéve a TV gombot, minden üzemmód gomb (DVD, SAT, és AUX) is programozható vezérlő eszköz más, mint ami a gombra. Ezért lehet rendelni, például a SAT módban a DVD gombot. Meg kell adnia a kódot a márka és a kívánt eszközt az alábbi módszerek egyikével felsorolt ​​ebben a kézikönyvben. Azonban a módszer D (automatikus keresést egy kód) egyszerűsíti a feladatot. Csak írja be a kód a listában a készülék típusát (pl. 0603 egy Thomson műholdvevő), majd kezdődik a folyamat a szkennelés. A távoli és a vizsgálati az összes kódot, amíg meg nem találja, aki reagál a vevő. 2. megjegyzés:
r elrendelte két repülőgép azonos típusú és azonos márkájú (2 Thomson videomagnó, műholdvevő Thomson 2, ...), győződjön meg róla előre, hogy ez a két eszköz már be van állítva választ csak a kód egy és egy másik a másik kódot (kód a-és B eszközök Thomson). Akkor program és egymás two mód gomb módszerrel D. Programozása Remote módszer - Gyors programozás egy al-1-jegyű kódot, mielőtt a programot, keresse meg az al-kódját a készülék meg szeretné rendelni. A belépő egy al-kód segítségével a távoli kipróbálni egy előre megadott listáról a kódokat. Lásd a listát mellékelt betegtájékoztató, I al-kódok. 1. Kapcsolja be a készüléket szeretne rendelni. 2. Nyomja meg és tartsa SETUP, amíg a megfelelő gombot az utoljára kiválasztott üzemmódban villog, majd marad (a fény marad egy pár másodpercig, hogy időt, hogy hajtsa végre a következő lépéseket. A villogó LED jelzi a végén rendelkezésre álló idő, aztán kimegy). 3. Nyomja meg a gombot a készülék típusát, hogy ellenőrizzék: TV: TV, DVD: DVD-lejátszó, SAT: műholdvevő, kábel, TNTbox
DSL box, TO: más típusú eszközzel. 4. Bár a fény világít, írja az al-kód (pl. 1 Thomson). 5. A távirányítót, a készüléket, és próbálja meg kikapcsolni egy gomb megnyomásával egyszer. 6. Ha a készüléket meg kell rendelni ki, nyomja meg az OK gombot megjegyezni a kódot. 7. Ha a készülék nem kapcsol ki, nyomja meg a gombot többször, amíg a készülék kikapcsol. Között támogatja, időt hagyni a kulcsot a kiválasztott üzemmódot kapcsolja ki, majd kapcsolja vissza (kb. 1 másodperc). Ez lehetővé teszi, hogy figyelembe a reakció az egység. 8. Ha az egység rendelhető ki, nyomja meg az OK gombot megjegyezni a kódot. Ellenőrzés a program: A készülék elvileg kész fogadni megrendeléseket a távirányító. Ellenőrizze a működést a vizsgálat végrehajtása a 4. oldalon.
Programozási módszer B 4 számjegyű kód megkezdése előtt a program, keresse meg a kódot a készülék meg szeretné rendelni. Lásd a listát mellékelt betegtájékoztató, oldal II kódokat. 1. Kapcsolja be a készüléket szeretne rendelni. 2. Nyomja meg és tartsa SETUP, amíg a megfelelő gombot az utoljára kiválasztott üzemmódban villog, majd marad (a fény marad egy pár másodpercig, hogy időt, hogy hajtsa végre a következő lépéseket. A villogó LED jelzi a végén rendelkezésre álló idő, aztán kimegy). 3. Nyomja meg a gombot a készülék típusát, hogy ellenőrizzék: TV: TV, DVD: DVD-lejátszó, SAT: műholdvevő, kábel, DTT, DSL box, TO: más típusú eszközzel. 4. Amíg a LED világít, írja be a 4 számjegyű kódot javasolt a márka a készülék ellenőrizni kell (pl. Thomson 0166). 5. A távirányítót, a készüléket, és próbálja meg kikapcsolni egy gomb megnyomásával egyszer. 2 6. Ha a készülék nem kapcsol ki, ismételje meg a 2. lépést. Ezután írja be a következő 4-jegyű kódot. Próbáld meg kikapcsolni a készüléket egy gomb megnyomásával egyszer. Ismételjük meg a műveletet azzal, hogy megpróbálja mind a 4 számjegyű kód. Ellenőrzése a program: A készülék
elvileg kész fogadni megrendeléseket a távirányító. Ellenőrizze a működést a vizsgálat végrehajtása a 4. oldalon. C módszer Programozás kódkeresés Ha nincs kód fut, megtalálja a kódot anélkül, hogy azt. 1. Kapcsolja be a készüléket szeretne rendelni. 2. Nyomja meg és tartsa SETUP, amíg a megfelelő gombot az utoljára kiválasztott üzemmódban villog, majd világít. 3. Nyomja meg a gombot a készülék típusát, hogy ellenőrizzék: TV: TV, DVD: DVD-lejátszó, SAT: műholdvevő, kábel, DTT, DSL box, TO: más típusú eszközzel. 4. A távirányítót, a készüléket, és próbálja meg kikapcsolni egy gomb megnyomásával egyszer. 5. Ha a készüléket meg kell rendelni ki, nyomja meg az OK gombot megjegyezni a kódot. 6. Ha a készülék nem kapcsol ki, nyomja meg a gombot, ahányszor szükséges (akár 200-szor), amíg a készülék kikapcsol. Között támogatja, időt hagyni a kulcsot a kiválasztott üzemmódot kapcsolja ki, majd kapcsolja vissza (kb. 1 másodperc). Ez lehetővé teszi, hogy figyelembe a reakció az egység. 7. Ha az egység rendelhető ki, nyomja meg az OK gombot megjegyezni a kódot. Ellenőrzése a program
A készülék elvileg kész fogadni megrendeléseket a távirányító. Ellenőrizze a működést a vizsgálat végrehajtása az 5. oldalon. Próbálja más távirányító gombokat, hogy a különböző funkciókat vezérlő a távoli. Ha úgy gondolja, az összes gomb nem aktív, ismételje meg az eljárást ebben a programozási módszert találni a kódot, amely kiterjed további funkciókat. D módszer automatikus keresése kód alapján ez a módszer, a távoli helyen teljes listája kódokat küldjön egy infravörös jel az eszköz távolról. Tegye a következőket: 1.. Győződjön meg róla, hogy a berendezés működik. Ha nem kapcsolja be kézzel. 2. Nyomja meg és tartsa SETUP, amíg a megfelelő gombot az utoljára kiválasztott üzemmódban villog, majd marad (a fény marad egy pár másodpercig, hogy időt, hogy hajtsa végre a következő lépéseket. A villogó LED jelzi a végén rendelkezésre álló idő, aztán kimegy). 3.Engedje el a SETUP gombot. 4. Nyomja meg a kívánt berendezések (pl. TV). vagy (DVD / VCR esetén). Néhány másodperc múlva 5. Nyomja meg egyszer a PROG + vagy a távirányító kezd tekeredik a teljes lista a kódokat tartalmazza a könyvtár (kb. 1 kód másodpercenként). Nyomja meg a PROG ismét a sebesség csökkentésére + teszt (1 kód 3 másodpercenként). Amint a készülék csatornát vált, azonnal nyomja meg az OK gombot a kódot, és leállítja a futó a lista. Ha nem reagál elég gyorsan, akkor visszatérhet az előző kódot megnyomásával PROG vagy-(DVD / VCR csak), ahányszor szükséges (tudod réavancer vagy nyomja meg a + vagy PROG (DVD / VCR esetén), ha túl messzire ment vissza). Ismét a készülék fogadja, nyomja meg az OK gombot a kód. E módszer - programozás
Rendeljen kombinált (kombinált TV / VCR, TV / DVD, VCR / DVD, ...) szerint a családi Combo (TV / VCR, VCR / DVD,...) és a márka, akkor meg kell adjon meg egy kódot a készülékek össze a combo, vagy írja be a két kód, egy kód egy eszköz. Lásd a külön listát, hogy megtudja. 3 Mielőtt a programot, keresse meg az al-kódot vagy a kód a készülék meg szeretné rendelni (pl. televízió és videó kombó TV / VCR). Lásd a listát mellékelt betegtájékoztató, oldal aloldal kódot vagy kódokat. 1. Kapcsolja be a COMBO szeretne rendelni. 2. Nyomja meg és tartsa SETUP, amíg a megfelelő gombot az utoljára kiválasztott üzemmódban villog, majd világít. 3. Nyomja meg az első készülék vezérelhető, és kövesse a programozási módszerek A, B, C vagy D fent leírtak szerint. 4. Ha egy második kód szükséges, ismételje meg a fenti 2. és 3.. Hogyan talál egy kódot be lehet hasznos, hogy megtalálják a programozott a távoli. 1. Tartsa a
SETUP gombot, amíg a megfelelő gombot az utoljára kiválasztott üzemmódban villog, majd világít. 2. Nyomja meg a gombot a készülék típusát, hogy ellenőrizzék: TV: TV, DVD: DVD-lejátszó, SAT: műholdvevő, kábel, DTT, DSL box, TO: más típusú eszközzel. 3. Nyomja meg ismét, hogy kiadja a SETUP gombot, az utolsó kiválasztott üzemmód villog 1-szer. 4. Nyomja meg a kulcsokat növekvő sorrendben (0-9), amíg a kiválasztott mód egyszer villan. 5. Az ábra, hogy villog a kiválasztott mód az első ...

Üdv.: moele
(#) juppi hozzászólása Aug 8, 2011 /
 
(#) Sárkánypocok válasza juppi hozzászólására (») Aug 9, 2011 /
 
És ezzel mit kell csinálni?
(#) oven hozzászólása Aug 9, 2011 /
 
Lenne nekem egy távom.
Universal urc22b
ennyi van rá írva papír nincs hozzá.
Valami kódot kérek Panasonic tv-hez.
(#) moele válasza oven hozzászólására (») Aug 9, 2011 /
 
Szia !
A Panasonic TV kódok a következők az URC22B-távhoz:
001,003,019,037,040,106,110,111,112,114,190,212,241
Üdv.: moele
(#) oven válasza moele hozzászólására (») Aug 10, 2011 / 1
 
Köszönöm szépen a kódokat
(#) juppi válasza Sárkánypocok hozzászólására (») Aug 12, 2011 /
 
Te write-only módban vagy?

Ott van lejjebb:

Idézet:
„(#1041155) balog geza Válasz  Vas, 23:02
Sziasztok!
Egy THOMSON ROC4238 számú univerzális irányitónk van.Nincs meg sajnos a leirása.Kódokat nem tudok hozzá,”
(#) Sárkánypocok válasza juppi hozzászólására (») Aug 13, 2011 /
 
Nem vagyok. Csak rákattintottam a kódok nevű linkre és valamit le akar velem tölteni amit nem értek. Ne haragudj nem tudok angolul.
De amit látok az nem kifejezetten kódok.
Ahol a kódok vannak a pdf fájlt meg nem is engedi megnyitni.
(#) juppi válasza Sárkánypocok hozzászólására (») Aug 13, 2011 /
 
Annyit sem tudsz angolul, hogy Download now?
Tudod, egy nagy kék négyszögletes gomb.
(#) Sárkánypocok válasza juppi hozzászólására (») Aug 13, 2011 /
 
de igen tudok.de amikor le akarom tölteni fizetős oldalakat mutat. ráadásul nem kedvelem a vírusokat.
viszont megtaláltam köszi. rossz gombra nyomtam a másik oldalon. sajnos viszont ezen sincs az én GABA tévémhez kód. Azt hiszem ezt most megjártam.
(#) juppi hozzászólása Aug 13, 2011 /
 
(#) szdorika0923 hozzászólása Aug 19, 2011 /
 
Sziasztok! Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy az univerzális távirányítót hogyan tudom beüzemelni saját magam? Részletes beállítási útmutatót szeretnék kérni! És még valami: elhagytam a távirányítóhoz szükséges papírt, így nem tudom a termék kódját, viszont találtam interneten, de nem vagyok benne biztos, hogy ezek azok a kódok. (Funai Tv)

Köszönöm!

Üdv: Dóri
(#) moele válasza szdorika0923 hozzászólására (») Aug 19, 2011 /
 
Szia !
Szívesen segítek, ha megadod az univerzális tanítható távirányító típusát és számát .
Üdv.: moele
(#) szdorika0923 válasza moele hozzászólására (») Aug 19, 2011 /
 
Szia! Előre is köszönöm a segítséged!

Szóval, 2 távirányítóról lenne szó:
UNIVERSAL URC22B
VIVANCO UR 2 Universal Controller

Köszi!

Üdv: Dóri
(#) moele válasza szdorika0923 hozzászólására (») Aug 19, 2011 /
 
Szia !
Az URC22B - FUNAI TV kódjai .: 016, 160, 359
Beállítás -- http://www.elektrotech.hu/pub/URC.pdf
A VIVANCO UR2 - FUNAI kódjai.: 003, 027, 211, 212
VIVANCO
Universal Remote Control (Multi-Brand Operation)
Pr-programmed for (TV(HDTV),DVB(DVB-T/DVB-S/DVB-C)
Pay TV compatible Premiere Sky etc
Automatic Code Search (Code Book Supplied)
MOST FREQUENTLY USED KEYS ONLY
Replaces up to 2 original remotes (Original remote not required)
Easy to Set-up
Very easy to use
Batteries not included (2xAA)
Packed in Retail Packaging
Üdv.: moele
(#) szdorika0923 válasza moele hozzászólására (») Aug 28, 2011 / 1
 
Szia!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, sikerült beállítani a távirányítót!

Üdv: Dóri
(#) szdorika0923 válasza szdorika0923 hozzászólására (») Aug 28, 2011 /
 
Szia!

Az UNIVERSAL URC22B univerzális távirányítónak megtudnád adni a kódját? Samsung tévéhez kellene.

Köszi!

Üdv: Dóri
(#) fantom45 hozzászólása Aug 29, 2011 /
 
Hali.Most vettem egy ilyen távirányítót és van egy Samsung CW29m064 típusú TV-nk. Kipróbáltuk az összes kódot ami a papíron volt de van néhány gomb ami nem működik a legjobb kóddal. Esetleg valaki tudna nekem segíteni?
Következő: »»   19 / 49
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem