Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Univerzális távirányító
Lapozás: OK   42 / 49
(#) pjg válasza zolika60 hozzászólására (») Aug 22, 2016 /
 
A telekomos, IPTV boxot ismeri?
(#) zolika60 válasza pjg hozzászólására (») Aug 22, 2016 /
 
Kérdezd az eladótól. Olyan ez mint a piros hetes. Mindent visz. Nekem otthon az összes készülékemhez jó, de IPTV-m nincs.
(#) doni82 hozzászólása Szept 4, 2016 /
 
Üdvözlök mindenkit.Kaptam egy univerzális táv-ot(RC25001-D)Kèt napja keresem a neten a hozzávalo kód listát ès sehol nem találom.Valaki tudna segiteni nekem ebben?Egy Panasonic házimozi dvd lejátszot akarok a távval irányitani.
(#) orcika70 válasza doni82 hozzászólására (») Szept 4, 2016 /
 
Kell hogy legyen az univerzális távokhoz automatikus kód keresés is, ha nem ismert, vagy nem található a hozzávaló kódlista.
(#) Pacso válasza doni82 hozzászólására (») Szept 4, 2016 /
 
Szia! Próbáld meg a leírtak szerint! Általában mindegyik hasonlóan működik !
(#) Inhouse hozzászólása Szept 7, 2016 /
 
Sziasztok!

Nagyon jó árban van itt az URC009 USB-n keresztül programozható távirányító. 1651Ft nem sok és jónak tűnik. A gombok kopásáról még nem tudok nyilatkozni, nagyon újak. A programozás kisebb buktatói után flottul megy, eddig mindent vitt.
- tud tanulni, dacára az egy szem látszódó IR LED-nek, ez el is menthető
- az adatbázis elég nagy, néhány tételt néztem egy másik ismert programból, volt, hogy itt többféle volt
- tud keresni készüléket egy tetszőleges gomb bevitelével az eredetiről
- vannak képek az eredeti távirányítókról
- tud modulálatlan kódot is
- a gombok funkciói szabadon választhatóak
- van egy külön kis rész TV-hez, nem kell kikapcsoláshoz, hangerőhöz, stb. visszaváltani pl. SAT-ról
- sajnos csak 4in1, nem 8in1, de legtöbbször ez is elegendő
A Win 8.1-en nem akarta felismerni közvetlenül, XP-n simán ment. Aztán egy 4 portos USB-HUB-on keresztül meg simán megette.
A csomagolásban levő leírás már idejétmúlt, a weboldalon szereplő jó, aszerint kell eljárni. Bár egy csomó mindent nem részletez és ír valami webes kódolásról, amit nem is értek. Kell a program hozzá.
A hozzászólás módosítva: Szept 7, 2016
(#) Pacso válasza Inhouse hozzászólására (») Szept 12, 2016 /
 
Nos vettem URC009 távirányítót és valami csoda !! Könnyű kezelni és valóban sokat tud !! Köszi !!
(#) Inhouse válasza Pacso hozzászólására (») Szept 12, 2016 /
 
Végre valaki! Ennyi pénzért ajándék. Ment minden elsőre?
Én most futottam bele egy Sencor SLE1957M4 TV-be, ami nincs benne...megpróbálom egy olyannal, ami van Sencorban, hátha.
Azt lenne jó még tudni, hogy ez a hexa kód milyen formátum, hátha lehetne konvertálni RAW, vagy UEI kódból. Akkor bármilyen kód beadható lenne.
(#) Pacso válasza Inhouse hozzászólására (») Szept 13, 2016 /
 
Igen ment elsőre! Van egy-két funkció ami nem megy ,de használható! Még állítólag az URC22 b ami produkál !
(#) dina83 hozzászólása Szept 14, 2016 /
 
Szia mindenki(!)
Segítségre lenne szükségem(,) van egy GRUNDIG Sedance 70 ST 70- 2502/8 TOP TV készülékem. A készülékhez van egy THOMSON ROC 4228 univerzális távirányítóm(,) és sehogy sem tudom összehangolni őket. Elemet kicseréltem kérlek segítsetek(.)
köszönöm!
A hozzászólás módosítva: Szept 14, 2016
(#) Pacso válasza dina83 hozzászólására (») Szept 15, 2016 /
 
Szia!
Próbáld meg az alábbi kódokkal:
009,018,023,044,092,102,117,118,137,185,209,347,377,381,385,386,391,424,433,479.
Ezek Grundig TV kódok !
(#) Inhouse válasza Pacso hozzászólására (») Szept 15, 2016 /
 
Az URC22 egy sima univerzális, még csak nem is tanítható, nemhogy USB-s.
(#) Pacso válasza Inhouse hozzászólására (») Szept 15, 2016 /
 
Tudom hogy nem tanítható, de az általam ismertek közül a URC22B volt a legtöbbet tudó táv!
(#) Inhouse válasza Pacso hozzászólására (») Szept 15, 2016 /
 
Ma végignéztem az összeset ami van, közte az URC22B, amiből két teljesen eltérőm van , RM-950E, Skymaster URC22C-15 talán...egyik sem tudta a Digi Kaon beltérijét. A vége a Silvercrest tanítható lett. Volt egy készülék kód, aminek majdnem megegyezett a power kódja (az URC009 mutatta), de mégsem.
(#) Pacso válasza Inhouse hozzászólására (») Szept 15, 2016 /
 
Talán még ez ! Ez tanítható !!!
(#) Pacso válasza Inhouse hozzászólására (») Szept 15, 2016 /
 
Neked a DIGI műholdashoz kellene ?
(#) Inhouse válasza Pacso hozzászólására (») Szept 15, 2016 /
 
Amikor van itthon még 2db nem hasaznált Silvercrest és 3db URC009? Nem...
Idézet:
„A vége a Silvercrest tanítható lett.”
A hozzászólás módosítva: Szept 15, 2016
(#) dina83 válasza Pacso hozzászólására (») Szept 15, 2016 /
 
Szia próbáltam de nem fogad el 3 kódot mert várja a negyediket a tv gomb világít folyamatosan amíg a 4 szám bevetésre nem kerül megpróbáltam 1 től 10 ig az összes számot de nem jó azért köszönöm.
(#) lokátoros válasza dina83 hozzászólására (») Szept 16, 2016 /
 
Szia, igen négy számjegyes kód kell neki, a belinkelt doksiban a 3. oldalon találsz néhányat:
Bővebben: Link
(#) Inhouse válasza dina83 hozzászólására (») Szept 16, 2016 /
 
Van olyan, hogy a négyjegyű kódok ugyanazok, mint a 3 jegyűek, csak kell elé egy nulla. Kivétel pl. ha jól emlékszem a Silvercrest, mert ott elé rakott szám az eszközt jelzi, talán pl. TV 1xxx, VCR 2xxx, stb.
(#) ByTee0812 hozzászólása Szept 16, 2016 /
 
Sziasztok!

Szitu a következő: Tevion tv, Tevion md 3830 univerzális távirányító. Az összes létező leírást, tanácsot, tippet és fórumot elolvastam, és kipróbáltam, de nem tudom rávenni ezt a dögöt, hogy kezelje a tv-t. A tv-hez kerestem kódokat, 3 jegyűt fogad el a távirányító, kipróbáltam mindet, nem működött egyik sem. Jött az autokeresés, annál addig jutok, hogy a TV gombra tanítom, nyomogatom a Powert, egyszer csak kikapcsol a tv, de aztán hiába nyomok Setet vagy TV-t, ugyanúgy nem működik semmi.

Aki segít megoldani, annak big like, és egy jó viccet is írok
(#) Pacso válasza dina83 hozzászólására (») Szept 17, 2016 /
 
Próbáld meg mindegyik elé 0 tenni negyedik karakternek! Vagy 1 est is próbáld meg !
(#) ByTee0812 válasza Pacso hozzászólására (») Szept 19, 2016 /
 
Na, akkor még1x: a távirányító 3 jegyű kódot fogad el, a 3. szám beütése után kialszik a led
(#) Inhouse válasza ByTee0812 hozzászólására (») Szept 20, 2016 /
 
Nem neked írta.
Ha a keresés közben kikapcsol a TV, az már félsiker. Ott a leírás szerinti gombot kell nyomni, hogy kilépj a keresőből és próbálhatod, hogy a kikapcsoláson kívül még mi egyezik.
(#) ByTee0812 válasza Inhouse hozzászólására (») Szept 20, 2016 /
 
Az a bibi, hogy amikor kikapcsol a tv, megnyomom a megfelelő gombot, de azután az égvilágon semmire sem reagál. Többször is próbáltam, és semmi. 3jegyű kódokat is mind végigpróbáltam, egyik sem jött be. Most akkor mit tegyek?...

P.S.: Egyébként nincsenek nagy igényeim, ON/OFF, programváltás, hangerőszabályzás. Ennyit szeretnék ettől a mocsadéktól
A hozzászólás módosítva: Szept 20, 2016
(#) Inhouse válasza ByTee0812 hozzászólására (») Szept 20, 2016 /
 
Vagy rosszul csinálsz valamit, vagy rossz a távirányító. Ha kikapcsolta és megállítod a keresést, normál módban legalább a kikapcsolásnak működnie kellene, de nagy valószínűséggel sok minden másnak is.
(#) ByTee0812 válasza Inhouse hozzászólására (») Szept 20, 2016 /
 
Ezt gondolná a paraszt... de nem. Sztem a távirányítóval nincs gond, mert eredetileg be- és kikapcsolta a tv-t, igaz, a hangfel kapcsolta be, a programfel meg ki. Innen indultam keresgélni.
(#) zolika60 válasza ByTee0812 hozzászólására (») Szept 21, 2016 /
 
Milyen kedves tőled, hogy leparasztozod azt, aki segíteni szeretne.
(#) ByTee0812 hozzászólása Szept 23, 2016 /
 
Nem a válaszadóra értettem, hanem magamra. Tehát én is ezt gondoltam, de nem megy. Pedig a távirányító sztem rendben van, mert eleinte kapcsolt, csak épp a hangerőszabályozóval be, a programváltóval meg ki...

P.S.: Elnézést, ha félreérthető voltam, vagy akaratlanul megsértettem bárkit, paraszt vagyok, de nem annyira
A hozzászólás módosítva: Szept 23, 2016
(#) Inhouse válasza ByTee0812 hozzászólására (») Szept 24, 2016 /
 
Idézet:
„addig jutok, hogy a TV gombra tanítom, nyomogatom a Powert, egyszer csak kikapcsol a tv, de aztán hiába nyomok Set”

Idézet:
„eleinte kapcsolt, csak épp a hangerőszabályozóval be, a programváltóval meg ki”

Ha keresés közben kikapcsol a POWER gombra, akkor ahogy kikerülsz a keresésből nyomnod kell egy gombot leírás szerint, aztán újra nyomva a POWER szintén ki kell tudnia kapcsolni, hiszen az előbb megtette. De a SET gombot szerintem utána már nem nagyon kell nyomogatni, hiszen az a programozáshoz van.
Következő: »»   42 / 49
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem