Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Rendelés külföldről (eBay - Paypal)

Témaindító: Stakypot, idő: Jan 18, 2008
Témakörök:
VÁM és ÁFA jellegű kérdéseket/hozzászólásokat, indoklás nélkül törlik a moderátorok! NAV
Lapozás: OK   137 / 137
(#) uniman válasza tbarath hozzászólására (») Szept 16, 2017 /

Mindenesetre "megreklamáltam", amelyre azt a választ kaptam, hogy ha egy hét múlva sem kapom meg a cuccot, akkor "kártérítenek"...
Meg, hogy érdeklődjek a postahivatalunkban...
(#) tbarath válasza uniman hozzászólására (») Szept 16, 2017 /

Igen, ez a szokásos szöveg, hogy érdeklődj a postán, valahol persze jogos is. Reméljük hamarosan megérkezik
(#) Kovidivi válasza uniman hozzászólására (») Szept 16, 2017 /

Így van. El kell fogadni ennek a rendszernek a hátrányait is, nem csak előnyét kell nézni! A bolti ár töredékéért hoznak házhoz termékeket...
Ha az emberek hozzáállása egyre sűrűbben ez lesz, akkor arra reagálni fog az Ebay is. Meg lesz mondva, hogy a vevőnek is 100%-os arányúnak kell lennie, minimum 2000 vásárlással, vagy egyszerűen nem küldenek bizonyos országokba semmit... Én is régóta várok már egy terméket, de ha nem jön, mit tudsz tenni? Én mindig kivárok 2 hónapot, és ennyi idő után már teljes refundot kérek egyből. Nem sűrűn fordul elő szerencsére.
(#) uniman válasza Kovidivi hozzászólására (») Szept 16, 2017 / 1

Ha belföldön szétnézünk...: ha én "simán" küldök valakinek csomagot és azt a címzett mégsem kapja meg, akkor ki a "károsult" ? Naná, hogy én, a feladó...ha könyvelt küldemény, akkor nekem,
- a feladónak - fizetnek kártérítést ugyebár. Ennek költségét pedig a címzettel megfizettetni...?
Persze, ha címzett így akarja...és vállalja a rizikót, hogy "elveszik" a csomagja...akkor legyen.
A címzettnek M.O-n sincs semmilyen joga hivatalosan eljárni elveszett (előre kifizetett) küldeményének ügyében, ez ügyben csakis az eladó "léphet".
(#) cupika97 hozzászólása Kedd, 17:09 /

Sziasztok. Rendeltem egy IP kamerát, PayPal-al fizettem. A vásárlás után fél órával ez az email jött. Jól gondolom hogy kamerát látni nem fogom, de mi lesz a pénzemmel?

ebay.jpg

(#) tbarath válasza cupika97 hozzászólására (») Kedd, 17:27 /

Ebay buyer's protection.
Belépsz ebay-en, megnézed a tranzakciót, indítasz egy case-t.
A levélbeli linkek közül egyikre se kattints, az a biztos.
(#) kzozo hozzászólása Csü, 12:46 /

Sziasztok. Aliexpress-en volt egy refund-om. Az eladó kéri, hogy értékeljem a folyamatot. Ezt hol tudom megtenni?, mert már arra a termékre feedback-et sem írhatok.
Köszi.
Következő: »»   137 / 137
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Szept, 25. Hé
2:54:20
Jelenleg 47 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu