Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Autóriasztó és központi zár

Témaindító: hzsolt77, idő: Jan 15, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   142 / 142
(#) mikado válasza uniman hozzászólására (») Jún 15, 2017 /

Még annyi infó van, hogy az egyik gombbal nyit vagy zár/élesít a másik pedig "pánikgomb" azzal rögtön szirénázik.
(#) Inhouse válasza mikado hozzászólására (») Jún 15, 2017 /

Mivel nem ugrókódos, rögtön nem zárható ki a megoldás... de így is nehéz lesz...
Egyébként miért kellenek hozzá új távirányítók? Ezek utólagos ára (ha lehet kapni) vetekszik egy komplett riasztó árával, amiben benne van a 2 távirányító...
Ha rossz, inkább meg kellene javítani...
vannak pótló oldalak, de...
olaszul tudók előnyben
(#) tomifix hozzászólása Jún 25, 2017 /

Sziasztok!

Selca riasztó problémám van.
Vettem egy új Selca FC 6.21-es tipusú riasztót a régi helyére. Ugyanaz a típus volt az előző is. Az újnál viszont az autó csatlakozásnál kettővel több vezeték és más csatlakozó áll rendelkezésre.
A központi egység csatlakozója megegyezik a régivel, így ott összetudom kötni. Előszőr csak azt csináltam, hogy a központi vezérlőegységet cseréltem a régi vezetékelés maradt, mert elvileg így is kellene működnie. De nem.
Tápot kap, mert csippen amikor rádugom, illetve az immot sem tiltja le.
Az új köteg vezetéket nem tudom cserélni, mert a csatlakozója nem egyezik az autóban levővel.
Keressem végig a szálakat és jöjjek rá mik azok a plusz szálak?!

Valakinek valami ötlet? Kell valahogyan élesíteni legeslegelőszőr?
Arra is gondoltam, hogy lehet nem az a távirányítója meg mágneskulcsa, amit kaptam hozzá...pedig vadi új dobozos.
(#) tomcat1976 hozzászólása Júl 11, 2017 /

Sziasztok!
Van az autóban egy Nasar riasztó.Legalábbis a távirányító alapján a neten keresve az jött ki,hogy Nasar a típusa.A motortérben található a központi egység,amin a "Made in Italy"felíraton kívül más nem olvasható.Működik rendesen a riasztó,csak az automatikus visszaélesedést szeretném kiprogramozni belőle.
Ha valakinek lenne leírása a riasztóhoz,vagy ismeri a programozását,nagyon megköszönném a segítségét.
Hozzászólásokat előre is köszönöm!
(#) Lebbencs hozzászólása Júl 12, 2017 /

Sziasztok!
Egy renault thaliám van és nem akar az immo működni benne ahogyan kellene. Tud esetleg segíteni benne valaki hogyan tudnám esetleg kiiktatni belőle????
Következő: »»   142 / 142
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Júl, 21. Pé
6:35:24
Jelenleg 128 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu