Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Magas nyomású tisztító működése, javítása
Lapozás: OK   8 / 8
(#) uniman válasza pandria hozzászólására (») Máj 7, 2022 /
 
Ha szétkapnád, kiderülne, hogy ezt keresed...
(#) pandria hozzászólása Máj 10, 2022 /
 
Köszi mindenkinek! Megrendeltem, ma jött meg, remélem 2-3 évre megint jó lesz... igyekszem nem szétfagyasztani idén
(#) uniman válasza pandria hozzászólására (») Máj 11, 2022 /
 
Leírhatnád konkrétan...mit/honnan/mennyiért. Köszi.
(#) ketyere hozzászólása Szept 26, 2022 /
 
Kedves Mindenki,
Kärcher 7.80M ( 3kW, 160bar ) nem áll fel a nyomás. A hiba eleinte csak sporadikusan lépett fel, a pisztoly nyomogatásával rá lehetett bírni a munkára.
Most kb 1 márodperces periódussal elindul és kb 10% nyomás elérésével nullára esik a nyomás.
Kivettem a nyomásszabályozó rudacskáját a kapcsoló felé, de ugyanezt csinálja.

Segítséget kérek....
(#) Gerrri hozzászólása Máj 25, 2023 /
 
Sziasztok!

Kärcher K4-es kapcsoló mechanikája mondta be az unalmast. Ennek javítása után az a problémám, hogy nem áll le a motor, ha elengedem a pisztolyt. Gondolom a nyomáskapcsolóval van valami. Találtam egy müanyag (kb. 2-3 mm-es) golyót az asztalon szerelés után. Ez belőle esett volna ki, vagy nincs köze hozzá? Nyomáskapcsolót hogyan tudom ellenőrizni?

Köszönöm!
(#) proli007 válasza Gerrri hozzászólására (») Máj 25, 2023 /
 
Hello! Ezzel ugyan sajnos nem leszel előrébb..
"Jólvégzett munka után tartalék alkatrészek maradnak a munkapadon."
Nyomáskapcsolót, nyomással lehet ellenőrizni. Csak itt nem túl egyszerű..
(#) Gerrri válasza proli007 hozzászólására (») Máj 25, 2023 /
 
Hát ezaz, lehet hogy tartalék, de lehet hogy nem . Nem vettem észre hogy valami kihulott volna belőle. Tegnap viszont mühely takarítás volt. Lehet annak a maradéka... Há' mindegy, holnap beépítem valahova, aztán meglássuk
(#) adamhun hozzászólása Jún 25, 2023 /
 
Üdv!

Egy fura problémával fordulnék hozzátok. Egy Karcher K2.36-ről van szó.
A probléma pedig a következő. Első indításnál minden rendben, majd ha elengedem és újra meghúzom a kart, nem indul el a gép, csak csorog belőle a víz. Ha leszedem a fejet, tökéletesen működik. Ha minden egyes indítás előtt leszedem a fejet, akkor is tökéletesen üzemel. A fejen átlátok, nincs eldugulva, és több fejjel is ezt csinálja. Ha elindul, tökéletesen üzemmel, nem kapcsol ki.
Tud esetleg valaki megoldást mi lehet a probléma és hogy tudnám orvosolni?
(#) Bakman válasza adamhun hozzászólására (») Jún 25, 2023 /
 
Fejjel lassabban szűnik meg a nyomás mint fej nélkül, a nyomáskapcsoló (könnyebben) fennakad.
(#) Kissppetra hozzászólása Júl 16, 2023 /
 
Sziasztok

Adott egy K5 mosó.
Másfél év után nem indult , folyton levágta a biztosítékot .
Motorhiba … Szerviz szerint kuka , mi elvittük egy szakemberhez, aki megtekercselte a motort.

Elhoz, összerak, próba , működik .
Ez tegnap volt .
Ma használni szerettem volna , bekapcsoltam, használtam pár percet , nem kapcsoltam ki, vizet nem zártam el,
Újra kezembe vettem és nem jött a víz ….
Motor hajt, de nincs nyomás .

Amikor újra kapcsolom be sincs az a tipikus ‘bekapcsolás’ hang…

Olvastam olajat stb…
Nem nagyon értünk hozzá.
Mi lehet a baj ?
Következő: »»   8 / 8
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem