Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Skoda Octavia elektromos probléma

Témaindító: Secret, idő: Júl 25, 2008
Lapozás: OK   168 / 168
(#) Tom-ee hozzászólása Szo, 15:26 /

Üdv ismét!

Két témában kérnék segítséget. Az egyik egy régi felelevenítése... a bal oldali légzsák "magas ellenállás" hibát jelez. Ahogy néztem a korábbi hozzászólásaimat, már 3 évvel ez előtt indult a story. Akkor történt 1-2 ellenőrzés, mérés, de azon túl, hogy a kormányban lévő átvezető gyűrűt valaki előttem már "javította" (pákával beleégettek, és egyéb nyomok is voltak a házi barkácsolásnak), nem találtunk hibát. Ha jól emlékszem, akkor műszaki előtt vagy után volt szervizben és kicserélték azt a bizonyos átvezető gyűrűt. Kb. 3 hónapig tünetmentes volt, majd visszatért ugyanaz a hibakód és ugyanúgy világít a légzsák visszajelző. Annó olvastam olyat, hogy a légzsák "elöregedett" és ez természetes jelenség. Van esetleg ötlet, hogyan lehetne ezt kiszűrni?
A másik téma a hátsó ablak fűtés. Ez egy érdekes jelenség, ugyanis korábban is működött, most is működik, csak nem nagyon fűti le a párát az ablakról. Korábban szépen letisztította, de most olyan, mintha nem lenne elegendő teljesítménye. Azt tudom, hogy egy szál szakadt valahol, de ez régóta így van, nem okozott gondot. A visszajelző jó, áramot kap, mert látszik, hogy küzd, de csak épphogy a csíkok körül látni eredményt, max. 1-1 mm távolságig. Létezik, hogy kontakt hibás lenne?
Előre is köszönöm!
T
Következő: »»   168 / 168
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Okt, 17. Kedd
20:31:00
Jelenleg 431 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu