Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Autórádió beszerelése

Témaindító: DEXA, idő: Aug 17, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   20 / 20
(#) Udvari Zsombor válasza kadarist hozzászólására (») Szept 4, 2016 /

Azóta valahogy sikerült kivinnem a rádióban a biztit , de egy újjal már vígan üzemel! Ezt vajon hogy...?
(#) macika hozzászólása Szept 19, 2016 /

Sziasztok
Van egy 6000 CD RDS EON Ford autórádióm. Eddig kifogástalanul működött, most azt találta ki, hogy néhány perces működés után leáll a rádió része. Először tompa pufogás hallatszik, a kijelző elkezd elhalványulni, aztán a rádióadás is elhalkul, majd hirtelen teljesen elhallgat minden hullámsávon. A CD rész tökéletesen működik. A kijelző villogás a rádió elhallgatásával együtt megszűnik. Nem találtam kapcs. rajzot a neten. Én megszakadós ellenállásra és/vagy zárlatos kondira gyanakszom. De hol ? Van valakinek ötlete, esetleg tapasztalata ?
Előre is köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Szept 19, 2016
(#) V8engines hozzászólása Feb 26, 2017 /

Sziasztok!
Ott kezdeném, hogy nem kezdőnek tartom magam.

-De nem tudom ezt bekössem-e a rendszerbe, avagy ne.
13 év után megdöglött a Zenec (elég szép kort élt meg, persze volt közben egy mechanika csere), ezt a kütyüt még vele adták gyárilag.
Jelenleg még nincs utód fejegység (nem találok értelmeset, ami mondjuk lehet kínai, de hangzásban ne legyen szégyen). Ebben is kérnék segítséget! Tudjon monitort kezelni, Bluetooth-os, filmet vinni ha muszáj, USB-s és SD-s. Nem baj ha nem mechanikás.
Design sem egy utolsó szempont nálam, na meg az ár sem. Tudom, van amiben igényes vagyok.
A rendszerem tartalmaz két erősítőt. A ládának és a 4 csatornának.

-Na de kanyarodjunk vissza az eredeti kérdésemhez, irományom tetején. Van értelme, vagy nem?
Most visszalépek JVC-s magnós korszakra. Ez van itthon, és még mindig teszi a dolgát.

Köszönök bármi nemű segítséget!
(#) set68i válasza V8engines hozzászólására (») Feb 26, 2017 / 1

Hát végülis zajszűrô szerepe van, na meg bíztosíték is egyben. Jelenleg is van olyan rádióm, amelyiknek nincs bíztosítékja, gondolom azokhoz ilyen csatlakozót adtak gyárilag. Szerintem rosszat nem csinál, tehát én bekötném.
(#) V8engines válasza set68i hozzászólására (») Feb 26, 2017 / 1

Valóban, nem volt külön biztije, most vetettem rá pillantást.
Akkor bekötöm, gondot nem okozhat szerintem se. Az érdekes az, néha hallottam bezavarást, pedig a jármű diesel, nem benzin. Viszont gyanús, hogy a fűtőventillátor miatt tette. Ha csak 1-es fokozaton ment, nem hallatszott, főleg ha még a volume is fel volt tekerve a HiFi-n.

Köszi a választ!
Következő: »»   20 / 20
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2017. Okt, 17. Kedd
20:47:43
Jelenleg 445 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu