Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » ELKON-S 220 gyújtásbeállító bőrönd
Lapozás: OK   2 / 2
(#) wadember válasza KuruczN hozzászólására (») Dec 5, 2015 /
 
Merre laksz? Nekem volna egy hibás 320-as. Beállítani is tudod, mármint hogy újra pontosan mérjen?
(#) macs45 hozzászólása Dec 30, 2015 /
 
Szia, van egy ELKON S305 CO mérőm, nem igazán akar korrekt értéket mutatni tudnál kezdeni vele valamit?Köszi macs45@tvn.hu
(#) zolika60 válasza macs45 hozzászólására (») Dec 30, 2015 / 1
 
Nem használtad a Válasz gombot, így nem tudni kinek írtál. Az email címed meg ne tedd ki a Fórumra, ha nem akarsz sok SPEM-et kapni. Akit érdekel majd elolvassa az adatlapodon.
(#) macs45 válasza KuruczN hozzászólására (») Jan 1, 2016 /
 
Szia, van egy ELKON S305 CO mérőm, nem igazán akar korrekt értéket mutatni tudnál kezdeni vele valamit Köszi
(#) kissi válasza macs45 hozzászólására (») Jan 2, 2016 /
 
Szia!

Javítottam autós műszereket is és többek között találkoztam az ELKON gyártó eme, egyébként alapjaiban korszerű mérési elven működő készülékével is. Idősebb készülékeknél sokszor a mérőcella ment tönkre, az sajnos csere és nem volt olcsó... ! Ma már ez elavult ( több más összetevőt is kell mérni, illetve jól működő katalizátor után nem sok információval szolgál ).
A hozzászólás módosítva: Jan 2, 2016
(#) zoltanbojtos válasza KuruczN hozzászólására (») Jan 2, 2016 /
 
Szia KuruczN!
Egy Elkon SD 320-as hoz keresem a Diesel nyomáskép analízis méréséhez szükséges eszközöket.
Kérem írj ha tudsz segíteni a beszerzésén.
Üdv
(#) Spityu hozzászólása Nov 21, 2017 /
 
Sziasztok! Elkon S 320-hoz keresnék eredeti műszerkönyvet. Esetleg kapcsolási rajzot is.
(#) leberbali válasza Spityu hozzászólására (») Nov 21, 2017 /
 
(#) Spityu válasza leberbali hozzászólására (») Nov 21, 2017 /
 
Köszi, ezt megtaláltam. Az eredetit úgy értem, értettem, hogy papír alapon, eredeti nyomtatásút.
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem