Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosogatógép hiba
 
Témaindító: Redsaw, idő: Dec 13, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   180 / 259
(#) botesz válasza njozsef77 hozzászólására (») Máj 23, 2017 /
 
Ezt nem hiszem el...olvasd már el a topic címét! Amúgy ntc hiba.
(#) NGY válasza botesz hozzászólására (») Máj 23, 2017 /
 
Lehet, hogy mosogatógépnek használja .
(#) ocsisajt hozzászólása Máj 28, 2017 /
 
Sziasztok! Whirlpool mosogatogep F5 irja ki hibanak. Jol latom, hogy az a karok dugulása lehet? Mit erdemes egy ilyen geppel csinalni?
(#) kapple válasza ocsisajt hozzászólására (») Máj 29, 2017 /
 
F5-ös hibát okozhat dugulás, keringető motor meghibásodás valamint vezérlőpanel és motor vezeték probléma.
(#) ocsisajt hozzászólása Máj 30, 2017 /
 
Koszi a segitseget! Vegul elengedtem a kezet ennek a gepnek. Kerestem olcson mosogatogepet egy ismerosomnek 60cm szeleset. Gondoltam olyat veszek, aminek nem tul draga a javitasa
(#) botesz válasza ocsisajt hozzászólására (») Máj 30, 2017 /
 
Általában mindegyik drága....
(#) péter71 hozzászólása Jún 4, 2017 /
 
Sziasztok. Egy candy mosogatógép sótartálya elrepedt. Ezt lehet hegeszteni, vagy csre?
(#) zolika60 válasza péter71 hozzászólására (») Jún 4, 2017 /
 
Vidd egy műanyagoshoz, majd megmondja.
(#) botesz válasza péter71 hozzászólására (») Jún 4, 2017 /
 
Elvileg lehet bár kérdés hogy mitől?elfagyott?
(#) péter71 válasza botesz hozzászólására (») Jún 6, 2017 /
 
Nem fagyott el, lakásban volt. Egyszer csak eláztatta a konyhát. A sótartály repedt el kb 10cm hosszan, ahol a vízlágyíto gyöngy van.
(#) botesz válasza péter71 hozzászólására (») Jún 6, 2017 /
 
Akkor valószínűleg a szelepben lévő nyomáscsökkentő adta fel.
(#) péter71 válasza botesz hozzászólására (») Jún 8, 2017 /
 
Milyen szelepbe van nyomáscsökkentő? A gépen belül? Mert a víz betáp kábelen nincs. Meg tudták hegeszteni, hétvégén összerakom, és kiderül, hogy jó lessz e.
(#) botesz válasza péter71 hozzászólására (») Jún 8, 2017 /
 
A mágnes szelepben van amire a csapról jövő víz csatlakozik.
(#) csordas78 hozzászólása Jún 8, 2017 /
 
Sziasztok!

Van egy Beko DW663 teljesen beépíthető mosogatógépem, ami 2 éves. Eddig jól működött, de sajnos most elkezdett olyat csinálni, hogy mosogatás közben nem szivattyúzza le a vizet és kb. a program vége felé megáll és csak sípol! kinyitom és áll benne a víz.

Valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a baja?
(#) ocsisajt hozzászólása Jún 9, 2017 /
 
SZiasztok 2LF019 fagor mosogatogep be sem kapcsol. Tehat olyan mintha nem kapna aramot (nyilvan kap...). Milyen a tap panelja? Erdemes javitasba belebonyolodni? Panelen a kondik gondolom gyanusak, meg diodak es relé bevizsgalassal kezdjem? Van tapasztalata valakinek ebben a kerdesben? Fura, hogy semmi jele a mukodesnek.
(#) péter71 válasza botesz hozzászólására (») Jún 9, 2017 /
 
Köszi. Nem tudtam,hogy van benne nyomáscsökkentő. Azt hittem csak sima mágnesszelep.
(#) péter71 hozzászólása Jún 10, 2017 /
 
Ha nem mosogat el a gép,és a tabletta sem olvad el, akkor kevés a beszívott víz a gépben?
(#) botesz válasza péter71 hozzászólására (») Jún 10, 2017 /
 
Vagy kevés vagy egyáltalán nem mosogat(nem megy a szivattyú)esetleg nem fűt.
(#) péter71 válasza botesz hozzászólására (») Jún 12, 2017 /
 
Megheggesztették a sótartályt, próba alatt nem folyt. Viszont nem szárít. Az elektronikába kicseréltem az összes kondit, mert kapacitás csökkent volt. De így sem szárít. Ebbe nincs kijelző, hanem az első led gyorsan villog. Sehol nem találtam kódlistát, ezért nem tudom mit jelent. Egyáltalán ez , hogy szárít?
(#) botesz válasza péter71 hozzászólására (») Jún 12, 2017 /
 
A legtöbb sehogyan sem szárít. Az utolsó öblítés hőjével szárít .csak állnak egymagukban. Egyáltalán fűti a vizet ?
(#) péter71 válasza botesz hozzászólására (») Jún 12, 2017 /
 
Igen. 65 fokos mosással próbáltam, és forró volt a víz. Ennek a 65 fokos programnak a kapcsolójában levő led villog gyorsan, ha kész a mosás. Ezt a gépet most örököltem rokontól,és ő mondta,hogy már egy ideje nem szárít.A villogás hibát jelez vagy a program végét nem tudom. A haszálati könyvet még nem adták oda, a neten meg semmit nem találok.Még annyit találtam,hogy mosás közben, néha pár csöpp víz folyik le a sótartály oldalán. Nem látni pontosann honnét. és nem folyamatosan folyik. Ez fura mert víz végig van benne. Kiszedtem,de semmi repedést nem találtam, feltöltöttem vártam de nem folyt sehol. Csak mosás közben. De ez már régóta lehet,mert látszik a gép alján. Csak annyira kevés,hogy talán nem folyt ki a gép alól és nem vették észre.De ha már megkaptam szeretném ha jó lenne.
(#) Dino71 válasza péter71 hozzászólására (») Jún 12, 2017 /
 
Mi a tipusa vagy az elektronikáról egy kép. Diódákat mérted? Ezeknél v.melyik zéner is kiszokott menni. Nézzed meg. vagy az áramlás szabályzó mikrokapcsolója szét van égve . És ez miatt nem tud rendesen felfűteni. Vagy egyszerűen a keringető szivattyúja kopott és nem szállít elég vizet. Megszorul és kikapcsolja a tekercselésben lévő bimetál a ker.szivattyút.
A hozzászólás módosítva: Jún 12, 2017
(#) botesz válasza péter71 hozzászólására (») Jún 12, 2017 /
 
Mi a gép pontos típusa?Lehet hogy a sótartály nyakánál folyik a tömítésnél vagy esetleg ahol a labirintustartály ahol csatlakozik a mosótérbe(ha csatlakozik).Panelen a tápkondit cseréld ki ezekben sokszor megdöglik.
(#) péter71 válasza botesz hozzászólására (») Jún 13, 2017 /
 
Candy CDF325 A 39-S. Minden kondit kicseréltem. A labirintus tartályt, csak bekell dugni a tartályba, tömitéssel csatlakozik. Itt nem folyik, mert az oldalát nem raktam fel ,és látszik.
(#) Dino71 válasza péter71 hozzászólására (») Jún 13, 2017 /
 
Azt megnézted amit mondtam???
(#) péter71 válasza Dino71 hozzászólására (») Jún 14, 2017 /
 
Igen. A diódák jók, és a kapcsoló is.
(#) Dino71 válasza péter71 hozzászólására (») Jún 14, 2017 /
 
Az a kapcsoló amiről én beszélek az lent van a fűtés előtt.Azt nézted? Akkor a keringető szivattyú lesz rossz. Azt kapjad szét.
(#) péter71 válasza Dino71 hozzászólására (») Jún 15, 2017 /
 
Azt még nem néztem. De most két külön gépről beszélünk. Van ami rendesen elmos, csak állítólag nem szárít. A másik amelyik nem mosogat szépen,és a gép alján marad a tablette egészben. Mindkettő candy.
(#) Dino71 válasza péter71 hozzászólására (») Jún 16, 2017 /
 
Ugyan az a két lehetőség ami leggyakrabban előfordul az elektronika hibáján kívül a Candy-nél, Mikrokapcsoló az áramlás figyelőben ami a fűtés elött van vagy , hogy a keringető szivattyú perselye elkopik és megszorul majd a keringetősziv. tekercselésében lévő bimetál állandóan kiold.
(#) péter71 válasza Dino71 hozzászólására (») Jún 16, 2017 /
 
A mikrókapcsolót megnézem,csak az a gép nem itthon van. Amelyik elmos ,annál most azt vettem észre, hogy mosás után teljesen kinyomja a vizet, de még a sótartályból is. Abban benne kéne. hogy maradjon nem? Mivel ez a gép még próba alatt van mielőtt beépítem, ezért nincs benne só. Ettől még kéne működnie rendesen. Rendesen fűt is. De ha tudnál használati utasítást azt megköszönném. Írtam a candy nek is, de még semmi válasz.
Következő: »»   180 / 259
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem