Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » MIG/MAG/Co2 hegesztő készülékek házilag
Lapozás: OK   200 / 200
(#) Honda130 válasza gulyi88 hozzászólására (») Szo, 12:38 /

Szia! Igen, persze. Kaptam rajzot az új panelről. Elvileg be tudom kötni. Nekem az a gondom, hogy nem tudom minek megy fel a fokozatkapcsolókról az összes vezeték a panelre.
(#) Honda130 válasza erbe hozzászólására (») Szo, 12:40 /

Akkor gyakorlatilag a két kapcsoló a 4db kivezetést kombinálja a primer menetszámokat egyre kevesebb számban felhasználva?
A hozzászólás módosítva: Szo, 12:40
(#) erbe válasza Honda130 hozzászólására (») Szo, 16:50 /

Igen.
(#) greczn01 válasza Honda130 hozzászólására (») Vas, 1:32 /

Elko:

https://www.tme.eu/hu/details/wr33000_63/elektrol-csavaros-es-egyeb...s1lo5/

Ebből 2db.

És 3mm-es alumínium lemezből kivágtam két csíkot, kifúrtam ahol a két kondi elfér egymás mellett, és a végein is kifúrtam. Egyik végére az ellenállások, másikra a trafó és a munkakábel csatlakozása került. Az alu lemezt hajlítanom kellett és beleraktam egypár csavart alátétekkel az ellenállások felőli oldalára, hogy jól meglehessen húzni, aztán lezsugorcsöveztem nehogy valamihez odaérjen "hely szűke miatt".
De rakok majd képet.

üdv greczn

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2567877.html
A hozzászólás módosítva: Vas, 12:10
Moderált hozzászólás
(#) Honda130 hozzászólása 8:47 /

Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek az eddigi segítségét!
Ezen a héten elkezdem a projekt megvalósítását! Ha esetleg lesz kedvetek, időnként kukkantsatok ide fel, mert nem tartom kizártnak, hogy picit elakadok. Lehet hogy lesz majd kérdésem.
DE a kép már nyagyjából összeáll. Innentől kezdve, már nem csak beszélgetni akarok a dologról, hanem fizikálisan is foglalkozni akarok a dologgal. Két eset lehetséges. Az egyik, hogy jól belekeveredek, a másik pedig, hogy érthetőbb lesz élőben mint amikor csak a meglévő képek alapján próbáltam kifürkészni a megoldásokat mindenre.
Köszönöm!

s-l500.jpg

Következő: »»   200 / 200
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu