Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Pyronix matrix telepítés
 
Témaindító: tasligep, idő: Okt 14, 2009
Témakörök:
Lapozás: OK   9 / 11
(#) Pyronix válasza Hunter88 hozzászólására (») Okt 2, 2014 /
 
Köszönöm a segítséget.
(#) Pyronix válasza Hunter88 hozzászólására (») Okt 3, 2014 /
 
És ez biztos hogy jó ehhez a központhoz?Nem akarok még egy kábelt venni feleslegesen.
(#) frecsko válasza Pyronix hozzászólására (») Okt 3, 2014 /
 
Valakitől nem tudsz kölcsön kérni egyet?
(#) Pyronix válasza frecsko hozzászólására (») Okt 3, 2014 /
 
Sajnos nincs olyan ismerősöm akinek lenne de ahogy figyeltem Neked is USB 2.0 és amit Hunter88 ajánlott az is USB 2.0 csatlakozású.Az enyém amit vettem USB 1.1 Lehet hogy ez lehet a baj.A tiedről tudnál egy képet csinálni?
A hozzászólás módosítva: Okt 3, 2014
(#) Pyronix hozzászólása Nov 14, 2014 /
 
Megérkezett az átalakító de ezzel sem bírtam összehangolni a központot a géppel.amit vettem az már 2.0-ás de semmi.Link
Esetleg a driverrel lehet gond?Vagy tudja valaki mi lehet még a baj.Esetleg én rontok el valamit?
A hozzászólás módosítva: Nov 14, 2014
(#) levaitamas hozzászólása Dec 1, 2014 /
 
Sziasztok!
Pyronix KX15ED mozgásérzékelőnél hogyan lehet az megoldani, hogy alapállapotban a tamper- és a riasztás kimenet rövidzárat adjon? Mi a véleményetek erről a típusról?
A hozzászólás módosítva: Dec 1, 2014
(#) frecsko válasza levaitamas hozzászólására (») Dec 11, 2014 /
 
Szia!
Nem igazán értem a kérdést. Alapból rövidzár van a tamper és az alarmon. Riasztáskor vált NO-ra.
Az ED a legótvarabb....ne használd....Akciós csomagokhoz szokták adni.
(#) levaitamas válasza frecsko hozzászólására (») Dec 11, 2014 /
 
Szia!
Köszönöm a választ. Sajnos egy átvett rendszer épít rá, ebből kellett dolgoznom. A kérdés feltétele óta méregettem, de a tampernél hiába állítom a jumerrel az ellenállás értékét az mindig rövidzár, az alarm pedig 1kOhm-on állva (Paradox központ) is rövidzárat ad. Agyament egy hulladék szerintem abban egyetértünk. Így már remélem érted, hogy mit nemértek
A hozzászólás módosítva: Dec 11, 2014
(#) frecsko válasza levaitamas hozzászólására (») Dec 11, 2014 /
 
A jamperrel a párhuzamos és soros ellenállásokat tudod állítani.
Az alarmnál a párhuzamost, a tampernél a sorost. Mikor bejumperoltad mérj ellenállást az alarm és a tamper között ( + - AL al tam TAM) nagybetűvel írtam, hogy hova tedd a műszer mérőzsinórjait.
(#) Pyronix hozzászólása Dec 11, 2014 /
 
Frecsko.

A kábellel kapcsolatban tudnál segíteni?Esetleg azt meg tudod mondani hogy amit használsz abban milyen chip van?Vagy Te hol vetted?
(#) frecsko válasza Pyronix hozzászólására (») Dec 11, 2014 /
 
Írtam PÜ-t.
(#) salszab hozzászólása Jan 2, 2015 /
 
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni egy pyronix matrix 424 Lcd központra hogy kell rákötni egy SMS GSM Home Alarm System with Dual Antenna (ES-2003GSM-2) modult és egy Dpx-128 kültéri szirénát!
Belinkeltem egy pár oldalt segítségül!
Nagyon megköszönném a segítséget!

http://image.made-in-china.com/44f3j00GEvTgamWjQzL/SMS-GSM-Home-Ala...2-.jpg
http://easesecurity.en.made-in-china.com/product/FqZJgXDcQjrd/China...-.html
http://www.riasztobolt.info/pictures/d/dxp128_magyar_leiras_v2.pdf
(#) frecsko válasza salszab hozzászólására (») Jan 9, 2015 /
 
Szia!
Csatoltam képet. Mint írtam, ez egy lehetséges bekötés a sok közül.
Nem olyan bonyolult. A tampernél az ellenállásokat ne felejtsd.
A kínai hülyeséghez sok sikert.
Úgy látom csak sima kontakt kell neki a test és Z-k közé.
Berelézed a sziréna vezérlést és a relé kontaktját bekötöd valamelyik GSM zónára.

névtelen.JPG
    
(#) fridjani hozzászólása Szept 7, 2015 /
 
Sziasztok. Tudna valaki segíteni ? Lakást vásároltam, és egy
PYRONIX riasztórendszer van felszerelve Matrix kezelővel. A kódot aki tudta,az eredeti tulaj elhalálozott. Hogy tudom használni, vagy reteszelni, hogy ne menjen el a program belőle,csak a kódok álljanak alap gyári beállításba ?
(#) tasligep hozzászólása Feb 4, 2016 /
 
Üdv.

Frecsko!Azt szeretném megkérdezni hogy hogy tudnám a programozásban belevinni egy otthon maradó eszközt?
(#) mucsa hozzászólása Ápr 2, 2016 /
 
Üdv. szakik.
Következő problémával fordulnék hozzátok:
424-es pyronix, akksi hibát jelez (3-as hibakod). Új akksit berakok, 12.7 V-ot mérek de a hiba nem tűnik el. Biztosíték is jó.
Ennek magától nem kéne eltünnie? én úgy gondoltam.
Kérlek segítsetek, mit pötyögjek be neki, vagy mit mérjek még a hibaelhárításhoz.
Előre is köszönöm.Szép napot.
(#) levaitamas válasza mucsa hozzászólására (») Ápr 2, 2016 / 1
 
Várj egy fél órát. Kis idő múlva el kellene tűnni a hibának. Közben ha méred az akkut, folyamatosan emelkedni kell a feszültségnek kb. 13,5-13,8V-ig.
(#) mucsa válasza levaitamas hozzászólására (») Ápr 2, 2016 /
 
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ, várok türelemmel,közben mérek.Most 12.88.
Azt mondja a tulaj hogy neki azt mondták hogy nem tölti az akksit,ezért drága lenne a panel csere.
Ez lehetséges? Javítható?
Mondjuk ha akksit leveszem, akkor kéne legyen fesz a sarun(töltőáram) ?
(#) mucsa válasza mucsa hozzászólására (») Ápr 2, 2016 /
 
Közben azt olvastam a leírásban(most nem másolom be) hogy a " battery alarm " nem tűnik el,csak ha a mérnök engedélyezi. Ehhez gondolom kell a mérnöki kód, az meg nincs.
Erre van más lehetőség? (mondjuk olyat hogy kiolvasom a logot, azután tűnik el? Vagy a log csak pc módban van?)
(#) mucsa válasza mucsa hozzászólására (») Ápr 2, 2016 /
 
Helló újra. Megoldódott a hiba, leírom tanulságnak, kezdőknek:
Kiinduló pont: 03 hibakód (akksi hiány, akksi nem is volt berakva)
Akksi berakva, hibakód maradt.(Ilyenkor áramszünet esetén riaszt, akkor is ha jó az akksi, de van hibakód)
Áram le, riasztás beindult, áram fel. Ekkor megszünt a hibakód.
Még 1 áram le + fel és minden OK, nincs riasztás. Örülünk.
Mégegyszer köszönet levaitamas nevű fórumtársunknak.
Szép napot mindenkinek.
(#) levaitamas válasza mucsa hozzászólására (») Ápr 2, 2016 /
 
Örülök, hogy sikerült.
(#) chevroletlumina hozzászólása Dec 1, 2016 /
 
Sziasztok!
Hogyan kell Matrix 432-nél zónát kikapcsolni?
Meghibásodott az üvegtörés érzékelő és az elmúlt héten kb. 6x emiatt beriasztott és szeretném ezt kivenni az élesítendő zónák közül.
Felhasználói menü -> Zóna kikapcsolása -> 20 Üvegtörés érzékelő majd a "citroen" jellel elfogadom (van egy hangjelzés), de nem látom, hogy ez ki lenne kapcsolva ill. nem tudom, hogyan lehetne úgy élesíteni, hogy ez ki legyen kapcsolva? A későbbiek során hogyan tudom ezt majd ismét visszakapcsolni?
(#) JZoli hozzászólása Dec 4, 2016 /
 
Nekem is lenne egy Matrix6-os központtal kapcsolatos kérdésem. A napokban kerültem vele kapcsolatban egy kisebb telephelyen van telepítve öt zónával, az egyes, kettes és hármas zónán egy-egy infra sorompó, a négyesen, ötösön egy-egy nyitásérzékelő van telepítve. A belépésnél az egyes zónán lévő infra késleltetett és a kettes zónáé késleltetetté váló beállításban van. Ha bármelyik zónát megsértik az egyesen kívül azonnal riszt és megszólaltatja a szirénát. Viszont ha a normál módon az egyes infra felől megyünk be akkor az időzítés letelte után, csak a kezelőn riszt, a sziréna nem szólal meg.
Ezelőtt kb két hónapot ki volt kapcsolva a központ, még akku sem volt rajta. Most üzemeltük be, előtte ilyen probléma nem volt vele. Mi okozhatja ezt, és esetleg mit lehetne programozni rajta, hogy a sziréna ilyen esetben is megszólaljon.
Ja így a végén megjegyezném, hogy a riasztók terén valamennyi (kevés) tapasztalatom van, de ilyen központtal, csak kezelői szinten találkoztam.
(#) lbp hozzászólása Dec 9, 2016 /
 
Hali!
Valaki tudna segíteni hogyan kell Mátrix 832 központban beállítani, hogy riasztáskor hívjon fel telefonon? Rá van kötve a telefon vonal, a "kimenetre" meg egy telefonkészülék. A telefon működik, de a központot nem bírom rávenni a tárcsázásra! Fel/letöltőprogram , és laptop adott...
Hiába írom be neki, valahol valami nem jó...
(#) levaitamas válasza lbp hozzászólására (») Dec 9, 2016 /
 
Hello!
Mátrixhoz nem igazán értek, de próbáld meg a Contact ID formátumot átállítani valami "másra". Milyen lehetőségek vannak?
Amikor kommunikálnia kellene, akkor lebontja a továbbmenő vonalat?
A hozzászólás módosítva: Dec 9, 2016
(#) lbp válasza levaitamas hozzászólására (») Dec 9, 2016 /
 
A lehetőségek a képen egymás alatt...
Az igazi gond, talán az utolsó sorod..
Nem is bontja a továbbmenőt,
Mindet szépen be tudtam állítani, de ez kifogott rajtam..
(#) lbp válasza lbp hozzászólására (») Dec 13, 2016 /
 
Valakinek valami ötlete a telefonos kommunikáció beállításhoz?
(#) tasligep válasza lbp hozzászólására (») Dec 25, 2016 /
 
Üdvözöllek.

Nekem annak idején frecskó segített.Azt hiszem valahogy úgy kell hogy a kommunikátor fülnél az 1-es telefonnál átírod a 0-t 1-re.Aztán a jelentés fülnél is kellett állítgatni.Remélem tudtam segíteni,
A hozzászólás módosítva: Dec 25, 2016
(#) lbp válasza tasligep hozzászólására (») Dec 26, 2016 /
 
Köszi.
Amúgy most így van (nem jó)
(#) tasligep válasza lbp hozzászólására (») Dec 27, 2016 /
 
A telefonszámoknál a 0 előtt az a pont az miért van ott?Illetve ha csak 1 telefont használsz akkor a tel2-höz is rakj 0-t.Egyébként konkrétan mi a baj?
Következő: »»   9 / 11
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem