Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Orsós magnók

Témaindító: Rober_4, idő: Feb 6, 2010
Témakörök:
Lapozás: OK   82 / 82
(#) mohinger válasza blasz hozzászólására (») Feb 1, 2018 /

Szerintem az erősítőd zavarvédelme is hagy kívánnivalót maga után. Valóban, az Akai főkapcsolója elég szép nagy tüskét generál, mert viszonylag nagy feszültséget és áramot kapcsol (motort kapcsolja be)
(#) pjg válasza mohinger hozzászólására (») Feb 1, 2018 /

20W
(#) blasz válasza mohinger hozzászólására (») Feb 1, 2018 /

Szia nem hiszem hogy az erősítőmmel lenne gond,láttam az Akai belsejében vannak zavarszürö kondik,de az is tény hogy 40 éves a magnó.
(#) veroka válasza blasz hozzászólására (») Csü, 12:59 /

Ezek az eltérések lehetnek egyszerű kontakthibák is. Nekem anno a felvétel-lejátszás átkapcsolóban volt kontakthiba, ami miatt az egyik csatorna sokkal halkabb lett mint a másik, de lejátszásnál ez nem jelentkezett. Később az irányváltó kapcsolóban volt ugyanez (GX-215 -öm van).
(#) blasz válasza veroka hozzászólására (») Csü, 19:33 /

Köszi a tippet.Ez a magnó majd 10 évet pihent bekapcsolás nélkül,és hogy milyen körülmények között azt nem tudom.
Folyamatosan hallgatom és azt kell mondjam eltelt már pár hónap mióta nálam van és az első pár nap katasztrófális hanggal jutalmazott.Aztán nem tudom miért elkezdett egyre szebben szólni.Nem csak én vettem észre hanem a nejem is mondta hogy másként szól már.A fejeket alaposan letakaritottam többször is.Ma már szerintem rendben van a hangja a használt szalaghoz képest,csak az egyik oldalra gyengébben vesz fel.Lehet keresek egy szakit aki gatyába rázza a magnót én nem értek hozzá,és nincs meg minden feltételem se a javitásához.Haza vágni meg nem szeretném.
(#) nagyzsak hozzászólása Csü, 20:12 /

Hali mindenki ! Ez a kapcsolási rajz hibásan van a neten !! nem olvasható az alkatrészek típusai.
Viszont javitáskor a magnóban eredeti csomagolásban benne volt
Ha valakinek kell itt van hajrá osszátok nyugodtan.
UHER ROYAL DE LUX orsósmagnó
Ha valakit érdekel emilben tudom elküldeni túl nagy képminőség ,hogy itt küldjem
tolopoti@gmail.com
tisztelettel csak az írjon akit tényleg érdekel köszönöm: Gábor
(#) Audi80Avant válasza nagyzsak hozzászólására (») Csü, 20:20 /

Hali!
Engem érdekel!
AA
(#) zolika60 válasza nagyzsak hozzászólására (») Csü, 20:26 /

Szerintem nem jó ötlet az email címed a fórumon megosztani, ha csak nem szeretnél egy rakás spam-et. Inkább az adatlapodra tedd ott mindenki látja akit érdekel.
(#) horváth lajos hozzászólása Vas, 10:15 /

Sziasztok szép napot . kaptam javításra egy Philips n 4506 orsós magnót. hiányoznak az ékszíjak. valaki tudna segíteni hogy mekkora méret kell bele 4db ékszíj van benne . üdv Lali
(#) pucuka válasza horváth lajos hozzászólására (») Vas, 14:57 /

Spárgával/vastagabb cérnával mérd meg.
(#) tomi52 válasza pucuka hozzászólására (») Vas, 21:48 /

Aztán O-ring Kft....
(#) doktor válasza veroka hozzászólására (») Hé, 21:01 /

Megfordítva, az általad leirtat a
Idézet:
„kontakthibák egyszerű”
tartós megszüntetése, sem könnyű feladat.
Sok esetben a lejátszó-felvevő erősítőben lévő alkatrészek hibásodnak meg.
Teljes körű átvizsgálás-bemérés során, ezek azért egyértelműen kiderülnek.

Ezek belepőszintű modellek voltak, olcsó alkatrészekkel,és 30-40 év gyártási- használati időtartammal.
A hozzászólás módosítva: Hé, 21:01
(#) blasz válasza doktor hozzászólására (») 5:58 /

Szia milyen jó lenne ma is ha olcsó alkatrészekből készült bármilyen termék 30-40 évig üzemelne a szokásos 2-5 helyett.....
(#) doktor válasza blasz hozzászólására (») 8:32 /

Szia!
Ennyit fejlődtek azóta, hogy a fejlődő technológia ellenére letudták vinni a várható üzemidőtramot.
Következő: »»   82 / 82
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu