Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Távirányító javítás
 
Témaindító: Sosi, idő: Aug 21, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   9 / 9
(#) robis01 válasza laszlo63 hozzászólására (») Aug 31, 2023 /
 
Kínai termékeknél előfordul hogy az új termék nem működik. Biztos ad ki magából jelet az új távirányító? Telefon kamerába látható hogy villog?

Egyes telefonokon van infra port is, ha van ilyen telefon azzal is érdemes lehet próbálkozni.
(#) proba válasza laszlo63 hozzászólására (») Szept 1, 2023 /
 
Lehet nem véletlen adták táv nélkül. Mégiscsak más értéke van anélkül, mint rosszan. Esetleg ha ismerőstől vetted az előélete kérdezhető.
(#) szako hozzászólása Feb 18, 2024 /
 
Sziasztok.Van egy Medion tévém.Összetört a távirányítója.Kérdésem milyet vegyek ami helyettesíti, vagy tanítható?
(#) kadarist válasza szako hozzászólására (») Feb 18, 2024 /
 
Szia! Az alaplapját kellene megnézni. Valószínű, hogy valamilyen török (Beko, Vestel) belseje van.
(#) szako válasza kadarist hozzászólására (») Feb 18, 2024 /
 
Nem nagyon akarom szétszedni,da van-e olyan távirányító ami ráhanglódik?
(#) kadarist válasza szako hozzászólására (») Feb 19, 2024 /
 
A Medionos típusszám alapján is találhatsz hozzá valót.
(#) szako válasza kadarist hozzászólására (») Feb 19, 2024 /
 
Találtam egy orion távirányítót.Tökéletesen működik minden funkció.Penről a filmeket betölti,viszont nem tudom elindítani nem indul.Csak ez az egy probléma van.Mi lehet a gond ? Köszi.
A hozzászólás módosítva: Feb 19, 2024
(#) kadarist válasza szako hozzászólására (») Feb 19, 2024 /
 
Két dolog lehet: mégsem teljesen jó a távirányító ehhez a tévéhez vagy a film formátuma nem megfelelő a tévé számára.
(#) szako válasza kadarist hozzászólására (») Feb 19, 2024 /
 
Akkor valószínű hogy a tv hibádzik,mert betölti kiírja a címét,jndítás -loading-de visszaugrik.akkor lehet nem az irányító a hibás.
Következő: »»   9 / 9
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem