Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Központi zár

Témaindító: Zolcsi80, idő: Márc 26, 2007
Lapozás: OK   15 / 15
(#) V8engines válasza Inhouse hozzászólására (») Jan 4, 2015 /

Köszi a gyors segítséget!
Már csak arra kellene rájönnöm, melyik szál micsoda ezen a két megmaradt olasz vezérlő motoromon. Persze ezek szerint lehetnek ezek is rosszak.
A vezetékek ugyanis ki vannak zárva hogy szakadtak a rendszerben, most lettek cserélve, kitisztázva.
Vagy vagyok olyan "szerencsés", hogy megadta a vezérlő elektronika magát, ha kicsi is az esély rá. De ahogy fentebb írtam, a megfelelő szálak összezárásával nyitja és zárja a jobb oldalt.
Még kísérletezem egyet az 5 szálas motorokkal, ha nem megy, cserélem a rendszert.
Azért is lényeges hogy makulátlanul működjön, mert ajtózár (kulcsos) nem lesz a gépben, készülök cserélni a külső kilincseket. A másik, a makulátlan akku állapot.

Mindenesetre ha v.ki tud ötletelni, szívesen várom.
(#) V8engines válasza V8engines hozzászólására (») Jan 10, 2015 /

Üdv!
Megoldottam a problémám. Én voltam balf...sz. V.hogy elkötöttem a bal motornál.
Kisilabizáltam a két olasz vezérlőmotorom is. Mindkettő működőképes.
(#) Gjano58 hozzászólása Feb 4, 2015 /

Sziasztok tudna nekem valaki segíteni Központi zár problémám van?
Gt 109 es Központi zár vezérlő egységem van. A táviráyítojába kimerült az elem sajnos csak 2-hét után sikerült bele szereznem, de addigra a vezérlő egység már elfelejtette. Áram test meg van a vezetékekbe. Valahogy tanítani kell csak nem tudom hogyan. A távirányító nem zárja le az ajtókat.
(#) Ivan93 válasza Gjano58 hozzászólására (») Feb 5, 2015 /

Szia! Igaz, nekünk gyári központi zár van az autóban, de hátha segít: vedd ki a kulcsot az indítóból, tedd vissza és fordítsd el addig, hogy még ne induljon el a motor. Ekkor nyomd meg az egyik gombot a kulcson. Nekünk ez működött. Remélem segíteni tudtam.
Következő: »»   15 / 15
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2015. Márc, 05. Csü
23:24:31
Jelenleg 287 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu