Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » USB-s PIC égető
 
Témaindító: Electro, idő: Ápr 14, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   7 / 7
(#) Gigabb hozzászólása Dec 15, 2012 /
 
Sziasztok.
Kaptam egy olimexino stm32 égetőt, de nincs hozzá programom, meg nem tudom, hogy milyen típusokat lehet vele égetni. Az olimex oldalán számomra semmi érdemleges leírást nem találtam hozzá.
Ha valaki tudna ebbe segíteni azt megöszönném.
(#) _vl_ válasza Gigabb hozzászólására (») Dec 15, 2012 /
 
Az Olimexino STM32 nem égető, hanem fejlesztő panel. Már ha erről beszélsz. Kapcsolási rajz is van mellé, meg valami leírás is.
(#) Gigabb válasza _vl_ hozzászólására (») Dec 16, 2012 /
 
Semmi sincs hozzá, de erről beszélek. Akkor mire tudnám, és hogyan használni ? köszi.
(#) _vl_ válasza Gigabb hozzászólására (») Dec 16, 2012 /
 
Amit belinkeltem oldalt, ott a Document, Hardware, Software feliratok alatt csillió doksi és program van.

Hogy mire lehet használni? A rajta levő mikrokontrollerre lehet vele programokat fejleszteni.
(#) Gigabb válasza _vl_ hozzászólására (») Dec 16, 2012 /
 
Köszönöm segítségedet
(#) maria hozzászólása Dec 4, 2013 /
 
Sziasztok valaki tudna kulden iegy nyak lap tervet vagy legallab egy kapcsolasi rajzot?
elore is koszonom
(#) Hp41C válasza maria hozzászólására (») Dec 4, 2013 /
 
PICkit2 topikban sok verzió van...
(#) maria válasza Hp41C hozzászólására (») Dec 4, 2013 /
 
Milyen verzio
nekem ez az usb-s kell!
(#) kaqkk válasza maria hozzászólására (») Dec 4, 2013 /
 
Ne követelőzz ! Olvasd át a pickit2 klón építése témát és keresd meg a neked tetsző változatot . A pickit 2 összes verziója usb-s ! Most már igazán elkezdhetnéd használni a keresőt...
A hozzászólás módosítva: Dec 4, 2013
(#) sprofan hozzászólása Júl 28, 2015 /
 
Sziasztok!
Minap kaptam egy teljesen új K150 programozót, rádugtam a gépre telepítettem a drivert és a programot. Tökéletesen ír/olvas annak ellenére hogy elvileg nem működhet. (win7 64bit-en próbáltam és tökéletesen megy, a programjának az utolsó frissítése 2007-es és 32bit-es, sok helyen olvastam hogy kizárólag xp-n működik) Tehát jó az a lényeg, viszont a program indításakor ezt a hibát kapom 1x, van valami tippetek?

010203.jpg
    
(#) sanca29 hozzászólása Feb 15, 2017 /
 
Brenner 8

warning.jpg
    
(#) jointsilver36 hozzászólása Júl 22, 2017 /
 
Sziasztok! Szeretnék ehhez az ic- hez ( Pic12F629) égetőt készíteni.Tudna valaki kapcsolási rajzot feltenni ami jó hozzá?előre is köszönöm.
(#) Hp41C válasza jointsilver36 hozzászólására (») Júl 22, 2017 /
 
PICkit2 kapcsolási rajzot keress a topikokban.
Következő: »»   7 / 7
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem