Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » USB bekötése

Témaindító: (Törölt felhasználó), idő: Feb 16, 2006
Lapozás: OK   6 / 6
(#) Inhouse válasza John911 hozzászólására (») Okt 28, 2013 /

Légyszíves olvasd el figyelmesen amit írtam! Olyat nem írtam, hogy próbáld ki mindkét verziót! Hogyan lehet analóg egy gomb? Milyen gomb ez? Egyébként nem hiszem, hogy ez okozna bajt, hacsak nem sérült a fólia...minek kellett kivenni?
Mi a helyzet a kondival amiről beszéltem? Hogyan van bekötve, melyik a negatív lába?
A hozzászólás módosítva: Okt 28, 2013
(#) bbalazs_ válasza John911 hozzászólására (») Okt 28, 2013 /

Azt sem irja ki, hogy az USB-t nem lehet felismerni?
A jatekvezerloknel mit latsz? Ott fel van sorolva?
(#) John911 válasza bbalazs_ hozzászólására (») Okt 29, 2013 /

Nem reagál semmit a számítógép. Vezérlőpultban sincs változás, a tálcán sem jelez semmit.
(#) John911 válasza Inhouse hozzászólására (») Okt 29, 2013 /

A Hama Black Force-ot szedtem szét, ha ez tudna segíteni. Az úgynevezett "shoulder button"-nal együtt azért vettem ki a 2 joystickot, és a 2 vibrációs motort, mert nem akartam sokat forrasztani, mert elszakadt 1-2 helyen a vezeték, továbbá amúgy sem igazán kellenek, ugyanis 1 button box-ot akarok csinálni, de inkább csak próbálok.

P1190128.JPG

(#) Inhouse válasza John911 hozzászólására (») Okt 31, 2013 /

Ha ez annak a panelnak a másik oldala, akkor úgy néz ki, hogy fordítva van a piros és a fekete. Ezen az utóbbi képen jól van, a régin a NYÁK felőlit mutatón fordítva. A kondi is azt mutatja, hogy a test (fekete) van a kondi felől. A fordított tápfesz simán kinyírhatta a chip-et, akkor kuka...előbb kérdez, értelmez és aztán próbál...próbálkozás után siránkozni és kérdezni felesleges és bosszantó, mármint nekünk...
(#) John911 válasza Inhouse hozzászólására (») Okt 31, 2013 /

Köszönöm a segítséget és elnézést. Úgy tűnik, akkor kuka.
Következő: »»   6 / 6
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2014. Dec, 22. Hé
18:39:55
Jelenleg 534 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu