Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   522 / 1672
(#) totti91 válasza llaci56 hozzászólására (») Jan 10, 2010 /
 
Az anód és a katód fel volt cserélve!
(#) demcar hozzászólása Jan 10, 2010 /
 
Üdv mindenkinek mát egy jópár hete elkészült az életem első elektronikus gyújtása, megszakítós motorokhoz.
Pöccre indult az áramkör.
És csak ajánlanui tudom mindenkinek, mert sokkal jobban javult az alapjárat a motorkán és sokkal jobba a teljesítménye is.

Gondoltam megosztom veletek a "remekművemet"
(#) titkovics válasza demcar hozzászólására (») Jan 10, 2010 /
 
Szia!
Melyik kapcsolás alapján készült?
(#) nagy hoho válasza demcar hozzászólására (») Jan 10, 2010 /
 
Szia! Milyen motorba szerelted? Mert ha Simsonba akkor érdekelne a dolog.A kalapácsot is kiváltottad valamivel? Optó, hall,stb?
(#) demcar válasza nagy hoho hozzászólására (») Jan 10, 2010 /
 
Hát kapcsolásom sajnos nincsen mert a gyújtás az mzclubhungary.com oldalról van és ott nemvolt feltüntetve a kapcsolás csak a többi hozzávaló leírás.
Én egy jawa 125-ös motorba használom(ami egy kis terepjáró autó házilag készült és amit a jawa 125-ös motor hajt, de ez lényegtelen) amiben mint tudjuk egy kalapács és egy kondi van. A kalapácsot nemkel semmivel kiváltani csak annyit kel csinálni hogy a kondit a kalapácstól le kel szerelni és ezentúl a kalapács nemtud beégni, mert csak egy sima kapcsolóként szolgál.

Azt hogy használható-e Simsonba pontosan nemtudom, de az mzclubhungary.com oldalon ha regisztrálsz akkor ott mindent megtudol a hozzászólásokból.

Remélem tudtam segíteni.
(#) nagy hoho válasza demcar hozzászólására (») Jan 10, 2010 /
 
Köszönöm a választ, utána nézek.
(#) gg630504 válasza demcar hozzászólására (») Jan 10, 2010 /
 
Szép, de a kerámiatokos ellenállást lefektettem volna, ne legyen esélye rezgésre.
(#) llaci56 válasza nagy hoho hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
Ha a Simsont átalakítod akkus gyűjtásra, akkor abba is jó lesz.
(#) Dempsey válasza demcar hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
Szia!

Engem is érdekelne ez a gyújtás mert elég egyszerűnek tűnik. Tuti nem tudsz valami rajzot felrakni? Meg a leírást is bemásolhatnád egy txt-be és feltölthetnéd ide ha nem gond. Csak azért, hogy ne kelljen mindenkinek regisztrálni az oldalra ahhoz hogy a leirást elolvassa. Előre is nagyon köszönöm!

Üdv: Dempsey!
(#) Pubby hozzászólása Jan 11, 2010 /
 
sziasztok
elnézést ha nem ide tartozik csak hát ha tudtok segíteni
üvegszálat szeretnék venni olyanra gondolok mint az a forgó kis ufó csak nekem méterre kéne ilyen centis félcentis átmérőjű huzal vagy sodrony nem tudom hogy mondjam csak üvegszálból.
tud valaki olyan boltot ahol lehet így üvegszálat venni?
előre is köszi
(#) Tomka007 válasza totti91 hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
Szia
Hát elsönek nekem se ment...
Beleszereltem és nem mozgott, ugyanugy a gombok mentek.De ujrainditottam a számitogépet aztán már jól is ment.
Nézd meg hogy alul az a kis átlátszó müanyag jol van e elhelyezkedve meg hogymegfelelö magaságba van e állitva a led.De nekem legföképpen egy ujrainditás segitett.
Remélem azért tudtam valamit segiteni.De ha akkor se megy akkor majd írj.
(#) Action2K válasza Pubby hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
Szia!
Abban az ufóban igazából műanyag szál van. Mit értesz azon, hogy sodrony? Több különálló szál, mondjuk 32 darab. Milyen hosszú kell? Milyen célra? Hátha van jobb megoldás is.
(#) dizi hozzászólása Jan 11, 2010 /
 
VÉGRE!
Sikerült befejeznem az egyik színház által rendelt mű cigaretta projektet 40darab +tartalék 20 szipkás 20 sima a végére azt hittem FÓBIÁT kapok, igazi kihívás volt mire legyártottam.
Íme.
EZÉRT SE SZOKJON RÁ SENKI A DOHÁNYZÁSRA
(#) Pubby válasza Action2K hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
a padlóba akarok ledeket de úgy gondoltam egyszerűbb ilyen szálakat mondjuk 50es csoportokba rendezni és a végei egy helyen futnának össze valahogy így---> és ehez keresnék műanyag vagy üvegszálat az teljesen mind1Bővebben: Link
(#) Action2K válasza dizi hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
Erre mondják, hogy szemfényvesztés! Mint az igazi, csak jóval környezetbarátibb. Gratulálok!
(#) dizi válasza Action2K hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
Ja ja úgy ahogy mondod . :yes:
(#) Action2K válasza Pubby hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
Akkor ez kell Neked:Bővebben: Link
Elnézve az áraikat, én maradok a hagyományos LED-es-nél.
(#) Pubby válasza Action2K hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
heuréka megjött az ihelt vastag átlátszó horgászzsinór megyek ki is próbálom
ilyesmire gondoltam csak házilag azért köszi
(#) dizi válasza Pubby hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
Szerintem az nem lesz jó. :no:
(#) vicsys válasza dizi hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
Gratula! :kalap:
(#) Pubby válasza dizi hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
makulátlan aki ilyet szeretne ajánlom neki 50 m 2.4 mm es víztiszta damil 1300 forint és gyönyörűen vezeti a fényt
(#) demcar válasza Dempsey hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
Hát a kapcsolást nemtudok közretenni mert nincsen az áramkörhöz. Én is csak beültetés szerint csináltam.

De mivel többen is érdeklődnek a gyújtás irán hát amit tudok mindent közreteszek!
Van belőle 6 és 12V változat is.

(#) demcar válasza demcar hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
Itt a a 12V-os változat
Az előző hozzászólásomba ott van a text abban minden benen van!
(#) llaci56 válasza dizi hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
Már miért NE lenne jó? Digitális átvitelre biztosan nem, (legalábbis bizonyos távolság és freki fölött,) de miért ne vezetné a fényt?
(#) llaci56 válasza llaci56 hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
Ha előreolvasok, megspórolhattam volna egy mondatot...
(#) Dempsey válasza demcar hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
Szia!

Nagyon király vagy hogy feltetted a cuccokat! Ha majd megcsinálom és kérdésem lesz akkor felkereslek!

Kösz hogy feltöltötted a cuccokat!

Üdv: Dempsey!
(#) demcar válasza Dempsey hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
Szivesen.
(#) dizi válasza llaci56 hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
Mert én is próbáltam igaz vékony damillal de a kolléga most írta,hogy a vastaggal műk-szik.
(#) llaci56 válasza dizi hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
Megy az a vékonnyal is, csak nehezebb belépő felületet csinálni neki.
(#) nagy hoho válasza llaci56 hozzászólására (») Jan 11, 2010 /
 
Köszönöm! Két éve a garázsba figyel a szimó ez alatt egy méter sem gurult de az idén szeretném használni ha másért nem , a tetemes benzinárak miatt.
Következő: »»   522 / 1672
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem