Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Időszakosan ráz a fürdőszobai csap
Lapozás: OK   6 / 6
(#) bta válasza oimuka hozzászólására (») Júl 31, 2016 /
 
Jó eséllyel a végét járja valamelyik társasházi lakótárs mosógépének vagy villanybojlerének a fűtőszála (ilyenkor szokott megsérülni annak szigetelése). Esetleg valamelyik kombikazán... A problémás lakás behatárolásához szépen egyenként kapcsolgasd le a kismegszakítókat a mérőszekrényben - előtte persze nem ártana tájékoztatni a szomszédokat...
(#) Bakman válasza bta hozzászólására (») Júl 31, 2016 /
 
2010 óta csak a végére járt.
(#) bta válasza Bakman hozzászólására (») Júl 31, 2016 /
 
Szerintem meg egy elektronikával foglalkozó fórumoldal üzemeltetőjének a XXI században minimum illene rendes "motort" használni, normálisan beállítva(!), hogy a "friss témák" között ne bukkanjanak fel ezerévesek. Szóval itt nem én vagyok az, akinek már rég észre kellett volna vennie magát
A hozzászólás módosítva: Júl 31, 2016
(#) Bakman válasza bta hozzászólására (») Júl 31, 2016 /
 
Pedig te vagy a hunyó. Itt a friss kérdés: Bővebben: Link.
(#) gyuszo válasza bta hozzászólására (») Júl 31, 2016 /
 
Egy ki segítség :
A régebbi kérdések hónap ,nap , évszám , az újabbak óra, perc szerint vannak sorba téve.
(#) draco31 válasza VIM hozzászólására (») Aug 2, 2016 /
 
Köszönöm a választ a többieknek is, akkor villanyos lesz megkínálva a feladattal.
(#) zolika60 válasza bta hozzászólására (») Aug 2, 2016 /
 
Nem a motor a hibás abban, hogy nem nézed a dátumot. Az meg beállítható, hogy a régiek, vagy a frissek legyenek elől. Ez ízléstő függ. Egy szóval: de.
Következő: »»   6 / 6
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem