Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » IPod dokkoló javítása
Lapozás: OK   3 / 3
(#) titi válasza forma3 hozzászólására (») Jan 15, 2012 /
 
Mindent jó helyre forrasztottál vissza?
Egébként már annyi mindent ajánlottunk, hogy mit kellett volna vele csinálnod, de te csak azt a ragasztást hajtogattad.
Persze, hogy mindenki megunta, hogy további tanácsot osztogasson.
Ha nem megy a vezérlés, nem is igen fogod tudni aux módba kényszeríteni.
Talán még ha lenne kapcsolási rajz hozzá, talán lehetne valamit kezdeni, de nem hinném, hogy találsz hozzá.
(#) S.Roland válasza forma3 hozzászólására (») Jan 15, 2012 /
 
Hello,
Nem azért de, 3 olalon keresztül jobbnál jobb ötleteket adtak a forumozók. Ahogy látom elérted azt , hogy roszabb lett mint volt, szerintem ebből az állapotból már csak 1 nagy autó tudja kizökkenteni meg 2 szörfös.
(#) forma3 hozzászólása Jan 15, 2012 /
 
Köszi, jók voltak az ötletek, de nekem nem ment úgy se. Nem tudtam olyan picit összeforrasztani, 1-et sikerült nagy nehezen a tízből, addigra is kifolyt a szemem, annyit nem ér az egész, képről nem látszik hogy valójában milyen kicsi, azokra a kis szar pontokra szinte rá se fog a forrasztás. Annyi kéne nekem hogy auxba legyen. Minden jól forrasztottam vissza, és érintkezett is mind.
(#) zolika60 válasza forma3 hozzászólására (») Jan 15, 2012 /
 
Ha nagyon muszáj "sebészkedni" akkor azt szoktam tenni, hogy a páka csúcsára feltekerek néhány menetet 1,5mm-es rézdrótból, aminek a végét megfelelő formájúra reszelem. Az egészet beónozom a megfelelő hőátadás érdekében. Mióta a szemem nem az igazi, nagyítót is használok.
(#) forma3 válasza zolika60 hozzászólására (») Feb 3, 2012 /
 
Nekem már csak annyi is elég legyen hogy szóljon erősítőként. Akár még a hangerőszabályzásról is lemondok (bár jó lenne)
(#) forma3 hozzászólása Márc 3, 2012 /
 
Mit csinálja így vele? Építsek egy komplett 2.0-ból 2.1-et csináló hangerőszabályzós cuccot? Vagy adjam el? Mennyit érhet így?
(#) forma3 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 10, 2012 /
 
Bonyolult lenne csinálni hozzá egy olyat amit írtam?
(#) forma3 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 15, 2012 /
 
Szerinted mennyit érhet? Azért mégiscsak jó lenne egy ilyen kis aktív ládának... Azon a kis panelon mik lehetnek? Nem lehet hogy az csak utasításokat ad ki a "mindenes" panelnak? Így mér megoldhatóbb lenne a dolog.
(#) forma3 hozzászólása Márc 26, 2012 /
 
Műűködik, újra összeforrasztottam, és most azt hiszi rajt van az ipod, és a bemenetválasztó nál egyszerűen csak felcseréltem az aux és az ipod vezetékét és szól, meglepően szépen. Már csak nagyon nagyon óvatosan össz kell rakni (ami azért ennek az esetében nem is annyira egyszerű)
Következő: »»   3 / 3
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem