Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » AEG 56840L kondenzációs szárítógép
Lapozás: OK   2 / 2
(#) hamby555 válasza japam hozzászólására (») Márc 15, 2022 /
 
Szia!

2k2 az értéke az R6 ellenállásnak.
(#) hamby555 hozzászólása Márc 15, 2022 /
 
Üdv Mindenkinek!

Van egy Electrolux Lavatherm 55820 típusú szárítógépe az egyik ismerősömnek. Sajnos elvállaltam. Semmi tapasztalatom a szárítógépekkel. Járt már vagy 3 szerelőnél a NYÁK, teletolták óngolyókkal. Az alapvető hiba az volt, hogy nem mindig pörgöt fel a motor, miután próbálkoztak vele, már fel sem pörgött egyáltalán. Természetesen az összes relé szénné égve, azt nem cserélte senki. Kicseréltem, 2 relé visszacsapó diódája zárlatos volt, azt is cseréltem. Táp alá helyezve világítanak a LED-el, START gombra indulni látszik, mert a START LED átvált villogóból folyamatosan világítóba. Egyik relé sem kattan. A motoron lévő kondenzátorok kapacitása, megegyezik a felirattal. Kb. fél percig ha bekapcsolva hagyom, egyszer csak csipogni kezd, mintha lejárt volna.
Érdeklődnék, hogy van-e valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata vagy kapcsolási rajza?
Előre is köszönöm.

Üdvözlettel: László.
(#) hamby555 válasza kevlar82 hozzászólására (») Márc 15, 2022 /
 
Szia!

Elvileg 100nF.
(#) mikita81 hozzászólása Okt 12, 2022 /
 
Sziasztok Electrolux EDC 67550 W szárítógép ügyében érdeklődnék. A jelenség se kép se hang. Az R76 os 47ohm os ellenállás szakadt de cseréjénél ha a forgókapcsolót eltekerem egyből kipukkan. Az LNK304et még nem cseréltem de hibásnak tűnik az is. Hol keressem a hibát? Előre is köszönöm
(#) vadgazda hozzászólása Jan 10, 2024 /
 
Üdv mindenkinek!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

AEG 5684EX szárítógép működésével, illetve nem működésével kapcsolatban.
Elindul a program ( bármelyik) az eltelt idő kijelzés számol vissza, de a gép nem csinál semmit
Hibakód nem jelenik meg a kijelzőn.

Előre is köszönöm a válaszokat.
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem