Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Whirlpool mosógép
 
Témaindító: janosf, idő: Aug 5, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   11 / 11
(#) Imi68 válasza Imi68 hozzászólására (») Dec 7, 2023 / 2
 
Sziasztok! Működik a mosógép! A lényeg hogy a fűtőbetét volt szakadt
(#) vkrisz81 hozzászólása Dec 8, 2023 /
 
Whirlpool mosógépünk kijelzője fura fénytáncba kezdett. Nem értek hozzá, ilyesmi jelenség érintkezés hiba esetén szokik lenni. De mit mondtok ti hozzáértőbbek, mik a lehetséges okok és lehet e kis nehézséggel orvosolni? Köszönöm!
(#) Villanymozdony hozzászólása Jan 2, 2024 /
 
Sziasztok!
Van egy 1990-es évek vége felé gyártott whirlpool mosógépem, még programtárcsás vezérlésű, és ami miatt nagy kincs, hogy
nem kefés szutyok van benne, hanem kétféle fordulatszámra tekercselt kalickás aszinkronmotoros hajtású. Egy dolog ami problémás,
hogy igen lassan centrifugál, 500 1/p fordulatszámmal.
Bírná a lengéscsillapító, ha rátennék egy hasonló teljesítményű háromfázisú motort frekiváltóval, és felpörgetném mondjuk 800-1000 körüli fordulatra centrifugáláskor?
Van hely a gépben, el is férne a frekiváltó, meg lehet kapni 3f mosógépmotort bontva, későbbi gépekből.
(#) Ronin válasza Villanymozdony hozzászólására (») Jan 2, 2024 /
 
Egy AWT2050?
(#) Villanymozdony válasza Ronin hozzászólására (») Jan 2, 2024 /
 
Hasonló, de valamivel régebbi konstrukció.
(#) Ronin válasza Villanymozdony hozzászólására (») Jan 2, 2024 /
 
Szerintem bírná, viszont hogy a progkapcsoló meddig működik még benne, az kérdéses.
(#) Villanymozdony válasza Ronin hozzászólására (») Jan 2, 2024 /
 
Jó kérdés, nem tűnik leharcoltnak.
A motort kapcsoló kontaktusok át lennének kötve a frekiváltó "lassú" illetve "gyors" bemenetére.
(#) tothgyula hozzászólása Márc 26, 2024 /
 
A múlt héten vásároltam új Whirlpool TDLR6240L typ. mosógépet.Kiszállították,beüzemelték.Néhány programon használtuk is.Jó.Magyar nyelvű leírás hiányában nem tudom a hőfokot beállítani.Beszkenneltem a QR kódot,de csak a jótállási jegyet tartalmazza.
Abban kérek segítséget,hogy hol keressem a műszaki leírást? Köszönöm.
(#) Dino71 válasza tothgyula hozzászólására (») Márc 26, 2024 / 1
 
Szia! Parancsolj
(#) tothgyula válasza Dino71 hozzászólására (») Márc 27, 2024 /
 
Nagyon köszönöm a gyors választ.Még az a kérdésem,hogy a Pamut program beállításánál tudom-e a 40-95Cfok közötti hőmérsékletet tetszés szerint állítani?Pl:60-65Cfokra? Köszönöm.
Következő: »»   11 / 11
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem