Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Fénycső bekötése
 
Témaindító: atya, idő: Márc 9, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   23 / 23
(#) szili83 válasza ferci hozzászólására (») Jún 24, 2023 /
 
Köszi, hol mennyiért?
(#) ferci válasza szili83 hozzászólására (») Jún 24, 2023 /
 
Szombathelyen, 1.900-ért.
(#) Tomi111 válasza szili83 hozzászólására (») Jún 24, 2023 /
 
Szia! Én legutóbb a Lidl-ben vettem ilyen lámpatestet csővel együtt ( 120cm-es) . 4990Ft. A hét elején még láttam, volt 120cm-es és 60cm-es. A kicsi árát nem tudom, olyat nem vettem.
(#) szili83 válasza Bakman hozzászólására (») Jún 28, 2023 /
 
Meg van a cső. Erősebben világít mint a sima 18W-os fénycső.
Ha normál fojtó és gyujtó van benne, akkor csak a gyujtó kiteker, hozzáadott rövidzár beteker, és berak a cső.
Nekem elektronikus előtét van, így át kellett vezetékelnem. A cső egyik fele rövidzár a másik felén az egyik az N a másik a L.
Ez így próbának jó, de be vagyok spájzolva fénycsövekből, 2 lámpatestben összesen 4 cső van, és van tartalékba még 6 csövem. De bánom, hogy nem LED-es csövet vettem elsőnek. Habár lasan már sima csövet nem lehet majd kapni.
(#) gyuszo válasza szili83 hozzászólására (») Júl 2, 2023 /
 
Előkerestem a rajzokat és a leírást. Gondoltam megosztom, biztos hasznos lehet.
Ez persze erre a típusra vonatkozik, más gyártmány eltérő lehet.
A hozzászólás módosítva: Júl 2, 2023
(#) antiktelefon válasza gyuszo hozzászólására (») Júl 2, 2023 /
 
Mondják jujj kell a másik felét is bekötni mega gyújtó pótlót, mert abban van biztosíték, hát nincsen, egy ellenállásláb van bennük.
Amelyik felén nincs zárlat, oda kell betáp és kész. Átkábelezés miatt meg úgyis minden felelősség a tied.
Következő: »»   23 / 23
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem