Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Daewoo TV DTH-29U7K-100D
 
Témaindító: umario, idő: Júl 27, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) umario hozzászólása Júl 27, 2008 /
 
Sziasztok
A Daewoo DTH-29U7K-100D típusú TV kép felső részén megjelentek színes csíkok. Eleinte megjelent a kép 3/4-nél és felmászott ahogy melegedett, de most már ott áll. A legtetején meg megjelent 1 árnykép, mint mikor nagyon felhelyezem a képet és visszaverődik(halványan és fejjel lefelé) vagy nem tudom, régi monitoroknál tapasztaltam ilyet. Nem tudom hogy melyik rész szállhatott el... kellene 1 kis segítség, meg kapcsolási rajz.
Találtam 1 rajzot de nem tudom hogy ugyanaz e:dth-29u7-cp830f
És ehhez kellene: DTH-29U7K-100D
Köszönöm
Márió
(#) ferci válasza umario hozzászólására (») Júl 28, 2008 /
 
Talán a függőleges végfok modulban az IC ?
(#) hard válasza umario hozzászólására (») Júl 28, 2008 / 4
 
Udv.A rajzorol anyit,nezd meg hogy az ic-k ugyanazok a panelon mint a rajzon?ha igen akkor jo a rajz.Csereld ki a fug elteritesnekl levo minden elkot,talan kezdenek kapacszegenyek lenni.
(#) umario válasza hard hozzászólására (») Júl 29, 2008 1 /
 
Szia! Köszi a segítséget, sikerült megcsinálni 30ft-ból
Eggyetlen elkó a függöletes ic-nél. 100µF helyett csak 70.akkor ez még sokáig fog szolgálni Mégyegyszer köszi
(#) snapscan válasza umario hozzászólására (») Jan 1, 2009 /
 
El tudnád küldeni a service manualt? Ugyanez a típusú tv-m van, még jól jöhet..
(#) ki23 hozzászólása Feb 13, 2009 /
 
Sziasztok!
Nekem is Daewoo DTH-29U7/72FRMS tv van.
Karácsony környékén kezdett jelentkezni a hiba. A tv felső 1/3-ban elkezdett remegni a kép (csíkozódott), majd pár perc után (valószínű bemelegedett) eltünt. Most már sajnos egyáltalán nem tünik el, jobban megfigyelve fordított kép ként látszik ez a rezgés. Valami ötletetek, hogy mi lehet az oka.
A kapcsolási rajz engem is érdekelne, megköszönném, ha elküldenéd.
(#) hlado hozzászólása Feb 27, 2010 /
 
Sziasztok !

Lenne nekem egy ilyen tv-m.De az a baja, hogy bekapcsolás után a visszajelző szenzor elkezd 3 színben villogni / piros sárga zöld /,és nincs kép a tv-n.
Miért csinálja ezt?
Mi a teendő?
Kerestem kapcs.rajzot, de nem találtam róla.
Remélem tud valaki segíteni benne.
(#) kadarist válasza hlado hozzászólására (») Feb 27, 2010 /
 
Szia!
Rajz:Bővebben: Link
Feszültségméréssel kezdd a hibakeresést.
(#) Andrasirex hozzászólása Aug 30, 2012 /
 
Üdv!
Nekem is van egy ilyen TV-m de nekem be sem indul.Csak a led villog piros-zöld-piros-zölden.Mi lehet a baja?Magasfesz rész jó ,táp diódái után nincs zárlat.Tápban cseréltem az STR-f6654 ic-t de nem javult.Mi aktiválhatja a védelmet?
(#) pingvin23 válasza Andrasirex hozzászólására (») Ápr 12, 2013 /
 
Szia a háromszínű led villogás hibára utal!A sorkimenőt tekergetted?
(#) invekd89 hozzászólása Feb 3, 2014 /
 
Tiszteletem!
Nekem is ilyen TV-m van (chassis: CP830F); szintén felül jelentkező szines csík+ tükröződés volt a hiba, a megoldás az umario által jelzett elkó (pozíció:C315:50V100uF) cseréje lett.
A rajz a kadarist által linkelt helyen elérhető.
Mondjuk ha már szét volt szedve, ki lett néhány másik is cserélve (C305:25V220uF; C805:400V180uF; C813:250V100uF; C814:250V47uF)
(#) buborka hozzászólása Júl 18, 2015 /
 
sziasztok lenne egy daewo tv 72 es és bekapcsolás után csak egy fényes csik van kőzépen és viszintes mi lehet a hiba nagyon megkőszőném ha valaki tudná a hibát
(#) endrusz válasza buborka hozzászólására (») Júl 19, 2015 /
 
Szia! Nincs függőleges eltérítés. A pontos tipus alapján megkeresed a doksiját és a rajz segítségével átnézed a függőleges eltérítő egység alkatrészeit.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem