Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Autórádió beszerelése

Témaindító: DEXA, idő: Aug 17, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   20 / 20
(#) Udvari Zsombor válasza kadarist hozzászólására (») Máj 13, 2016 /

Kösz, akkor rázárom a lábat a +12V ágra!
(#) Udvari Zsombor válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 13, 2016 /

Nem akar menni a háttérfényem! Mint kiderült, két láb van a ☼-nál, és ezekre próbáltam 12V-ot tenni, de továbbra is minden sötét! Mit csinálok rosszul?
A hozzászólás módosítva: Máj 13, 2016
(#) colinkaa hozzászólása Máj 13, 2016 /

Üdv. tudna valaki segíteni ennek a bekötésének? yakumo c7100 típusú
(#) kadarist válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 13, 2016 /

Kössél be mindent, a testet is és úgy próbáld. A világításnak egy kivezetése van, nem kettő, a tőle jobbra lévő a test (-).
(#) Udvari Zsombor hozzászólása Máj 13, 2016 /

Melyik menjen testre? A ☼ vagy a fölötte lévő láb? Jó-e testnek a -12V vagy a rádió fémháza?
(#) Udvari Zsombor válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 13, 2016 /

Meg van a megoldás: mind a ☼ lábat, mind pedig a fölötte lévőt a +12V-ra kell zárni!
(#) kadarist válasza Udvari Zsombor hozzászólására (») Máj 13, 2016 /

Írtam, hogy köss be mindent... Látod, így már működik.
(#) fiattalfiatal hozzászólása Máj 25, 2016 /

Sziasztok és jónapot kívánok mindenkinek. Segitséget szeretnék kérni tőletek. 2-es puntómban egy ideje elkezdett recsegni a rádióm hát benéztem mögé. Lehet nem kellett volna. Szétolvasztott iso csati elvágott vezeték fogadott. Hogy a rádióba-ból milyen színű kábelnek milyen sorban kell lennie azt már megtaláltam. A kérdésem az lenne hogy az autóból milyen színű kábeleknek kellene kijönniük és azok szinenkét mit jelentenek. Ezt azért szeretném tudni hogy keressem e az eredeti kábeleket valahol vagy ezek lehetnek csak a mostaniakbol kettön állando 12volt van és ha jol tudom az egyiken csak gyujtásnál kellene. Hu picit hosszura sikerült. Válaszokat előre is köszönöm.
(#) Hp41C válasza fiattalfiatal hozzászólására (») Máj 25, 2016 /

Gooooogle -nak beírod:
"Fiat Punkto2 schematics" vagy "Fiat Punkto2 wireing diagrams"
(#) fiattalfiatal hozzászólása Máj 26, 2016 /

Köszönöm bár véletlen se olyan szinüek sajna és egy kábelt nem is találok azt ami gyujtásra adna 12 voltot. Amig tudtam követtem a szálakat de nem találtam. Azt esetleg nem tudja valaki melyik csatlakozónál kéne elindulnom?
(#) XfighterRay hozzászólása Júl 27, 2016 /

Sziasztok!

Olyan problémával fordulok hozzátok, hogy kicseréltem az autómban a rádiót, működik, szépen szól. A probléma akkor jelentkezik amikor leveszem az előlapot, mert ilyenkor véletlenszerűen bekapcsol, kikapcsol és a rádióállomások között kapcsolgat. Független attól, hogy van-e rajta gyújtás vagy kivettem a kulcsot. A távirányítóval sem tudom kikapcsolni, de ha rajta hagyom az előlapot akkor nem jelentkezik ez a probléma. Válaszaitokat előre is köszönöm!
(#) Metheus hozzászólása Szept 4, 2016 /

Sziasztok!
Szeretnék egy CAN-BUS Ford rádiót betenni egy nem tipusazonos autóba, abiben nincs CAN-BUS. Tudtok rá valamilyen módot (Can Bus emulátor, vagy fejegység átalakítás) ami segíthet?
Metheus
(#) Udvari Zsombor válasza kadarist hozzászólására (») Szept 4, 2016 /

Azóta valahogy sikerült kivinnem a rádióban a biztit , de egy újjal már vígan üzemel! Ezt vajon hogy...?
(#) macika hozzászólása Szept 19, 2016 /

Sziasztok
Van egy 6000 CD RDS EON Ford autórádióm. Eddig kifogástalanul működött, most azt találta ki, hogy néhány perces működés után leáll a rádió része. Először tompa pufogás hallatszik, a kijelző elkezd elhalványulni, aztán a rádióadás is elhalkul, majd hirtelen teljesen elhallgat minden hullámsávon. A CD rész tökéletesen működik. A kijelző villogás a rádió elhallgatásával együtt megszűnik. Nem találtam kapcs. rajzot a neten. Én megszakadós ellenállásra és/vagy zárlatos kondira gyanakszom. De hol ? Van valakinek ötlete, esetleg tapasztalata ?
Előre is köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Szept 19, 2016
Következő: »»   20 / 20
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2016. Okt, 01. Szo
3:27:15
Jelenleg 68 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu