Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Komfortindex autóba
 
Témaindító: enree, idő: Okt 29, 2009
Témakörök:
Lapozás: OK   3 / 3
(#) renegat1 hozzászólása Márc 12, 2018 /
 
Sziasztok!
Találtam egy komfort index kapcsolást (ATtiny24-el) . Próbapanelen összeraktam és jól működik. Az lenne a kérdésem, hogy a lehet e módosítani a forráskódot illetve a kapcsolást, hogy a vészvillogót is kezelje. Tehát egy gombnyomásra a vészvillogó a beállított érték szerint villogjon. Lehet egyszerre illetve felváltva is. Előre is köszönöm a segítséget.
(#) huggybear hozzászólása Jan 3, 2022 /
 
Sziasztok!

Boldog Új Évet Mindenkinek!

Került a családba egy C Corsa és meglepődve tapasztaltam, hogy bár 2006-os az autó, még nem komfort indexes. Szeretném megcsinálni olyanra, mivel majdhogynem csak városban lesz használva sokkal kényelmesebb lenne. Neten láttam kimondottan komfort modult, melyet az index negatívjára kell kötni illetve biztosítani kell neki egy +12 V-ot, de vajon ez tényleg jó? Van ilyennel tapasztalatotok? Nagyon köszönöm! G.
(#) trickentrack válasza renegat1 hozzászólására (») Márc 6, 2023 /
 
Szia, esetleg az eredeti cikket be tudnád linkelni? Érdekelne az Attiny programja.

Köszönöm!
(#) bbb válasza trickentrack hozzászólására (») Márc 6, 2023 /
 
Rákeresve a comfort turn signal attiny24 szavakra simán megtalálható a kép és úgy a cikk is mindenestül: Bővebben: Link
(#) renegat1 válasza trickentrack hozzászólására (») Márc 7, 2023 /
 
Szia!
Amit bbb linkelt az az eredeti cikk. Egyébként a végén nem azt, hanem egy PIC verziót csináltam meg. Működik pic12f629 ill. pic12f675-el is. Most már több mint 4 éve hibátlanul működik. Bővebben: Link
(#) bbb válasza renegat1 hozzászólására (») Márc 7, 2023 /
 
S ez a működő változat hol érhető el? A kép sajnos önmagában sokat nem ér...
(#) még1MbR válasza renegat1 hozzászólására (») Márc 7, 2023 /
 
Engem is érdekelne, köszi.
(#) renegat1 válasza bbb hozzászólására (») Márc 7, 2023 / 1
 
Itt megtalálod: Bővebben: Link
Egyébként megvan még az első darab, amit készítettem belőle. Ha kéri valaki odaadom neki tesztelésre.
A hozzászólás módosítva: Márc 7, 2023
(#) trickentrack hozzászólása Márc 7, 2023 /
 
Köszönöm szépen!
(#) sonajkniz hozzászólása Márc 9, 2023 /
 
Sziasztok!

Véletlen tévedtem ebbe a topicba, de felkeltette az érdeklődésemet, úgyhogy agyalni kezdtem a dolgon.
Egy korábban itt bemutatott kütyümet a program átírásával rá lehetne venni egy ilyen funkció ellátására. Maximum egy nagyobb tápkondi kellene rá.
Persze ebből kettőt kellene betenni.
Ha valakit esetleg érdekel, közzéteszem a végeredményt ha elkészül.
Következő: »»   3 / 3
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem