Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   759 / 1670
(#) MaSTeRFoXX válasza vicsys hozzászólására (») Jún 22, 2011 /
 
Hurrá, valaki más is épít NYÁK-ból dobozt!
(#) storm válasza MaSTeRFoXX hozzászólására (») Jún 22, 2011 /
 
Lehet valahonnan olcsón alapanyagot szerezni? Én is szoktam néha, de az FR4-es elég drága erre a célra más meg nincs a környéken...
(#) DanyyX válasza Bari- hozzászólására (») Jún 23, 2011 /
 
Nagyon korrekt lett, gratulálok!

A ledes mikrokapcsolót hol vetted? (TME - Highly ?)
(#) Bari- válasza DanyyX hozzászólására (») Jún 23, 2011 /
 
Köszi :worship:

A Ledes mikrokapcsolók ahogy a többi alkatrész is a PIC kivételével (az volt itthon) a Hestore-ból vannak.

Bari
(#) zenetom válasza vicsys hozzászólására (») Jún 23, 2011 /
 
Kérésed számomra parancs
És igen, jár is.
Szerk.: majd lesz még videó, csak még nem pontos, holnap veszek 2^n Hz-es kvarcot.
(#) Laciveszp hozzászólása Jún 23, 2011 /
 
Sziasztok, kicsit átírtam a közlekedési lámpám programját. A kiegészítő sárga kikerült belőle, viszont beleírtam a gyalogos lámpát is. + beépített buzzerrel van ellátva, amely a gyalogos zöld lámpa működését követi. Szerintem ez élethű, de ha valaki talál benne hibát, kérlek, szóljatok. Egyelőre még csak próbapanelon, a nyákterv holnap módosításra kerül, a nyák pedig jövő héten legyártásra. Beszéljen a videó.

MOV04315.3GP
    
(#) Mybuster válasza Laciveszp hozzászólására (») Jún 23, 2011 /
 
Ügyi!! gratt Ebből lesz majd egy szép makett is? pazarr lesz
(#) zoz11 válasza Laciveszp hozzászólására (») Jún 23, 2011 /
 
Hello
Így már valóban élethűbb a dolog.
Ügyes!
Üdv: Zoltán
(#) Laciveszp válasza Mybuster hozzászólására (») Jún 23, 2011 / 1
 
Köszi. Terepasztalra lesz. Remélem tetszi majd a többieknek is.
(#) Laciveszp válasza zoz11 hozzászólására (») Jún 23, 2011 /
 
Kösz Zoli, de a Tied is jó lett.
Párszor újra lett írva a PIC.
(#) slogan válasza Laciveszp hozzászólására (») Jún 23, 2011 /
 
Szia !

Milyen méret arány ?
(#) dbase hozzászólása Jún 23, 2011 /
 
Ma sikerült végeznem a havernak a reklámával.
Lent az üzletben lesz egy kapcsoló, nyitva/zárva felirat váltására.
Kisszögü ledek, mind elcsiszolva.

led.jpg
    
(#) Laciveszp válasza slogan hozzászólására (») Jún 23, 2011 /
 
H0, 1:87. Veszprémi Baross Gábor Vasútmodellező és Vasútbarát Klub tagja vagyok.
(#) vikipapa hozzászólása Jún 24, 2011 /
 
Helló mindenkinek. Befejeztem a PCL86SE erősítőmet. Wima csatolókondik, full-csöves felépítés (kivéve az EM84 meghajtó, mert ott van két dióda). Ez az első csöves erősítőm, úgyhogy legyetek elnézőek velem szemben Itt még van egy-két kép.
(#) janikukac válasza vikipapa hozzászólására (») Jún 24, 2011 /
 
Ügyes.

Egyet nem értek. Miért imádja mindenki a Wima kondikat? Mi benne a nagy dolog? Az is olyan már mint a Weller, meg a többi profi cucc?
(#) CIROKL válasza janikukac hozzászólására (») Jún 24, 2011 /
 
Olcsó és viszonylag jó röviden ennyi , nem kell itt imádni semmit amit a pénztárcád megenged és kész .
(#) vikipapa válasza CIROKL hozzászólására (») Jún 24, 2011 /
 
Pontosan. Jól mondod Cirokl. Egyedül ilyen fajta kondikat kaptam amik elfogadható minőségűek voltak, de lomtalanításnál találtam "féltégla" méretű remix és orosz kondikat, majd a basszusgitár erősítőm megkapja őket
Janikukac: Köszönöm! (A Weller egy istenáldása jószág, főleg ha szinte pár száz forintból tud venni egyet az ember )
(#) janikukac válasza vikipapa hozzászólására (») Jún 24, 2011 /
 
Hát az ügyes, aki pár százért szerez, csak nem tudom hol..
(#) vikipapa válasza janikukac hozzászólására (») Jún 24, 2011 /
 
Egyik jóbarátom bátyja nem nagyon ért az elektróhoz, én meg találtam nála egy wellert aminek a színe közelebb volt a feketéhez mint a kékhez, ezért a tipikus "régi páka, nem kell ez nekem, vigyed" szavak közepette elhoztam egy vödör trafó társaságában kétezer forintért. Jó helyen jó időben...
(#) janikukac válasza vikipapa hozzászólására (») Jún 24, 2011 /
 
Gratulálok, ez nem semmi!
(#) Mybuster válasza dbase hozzászólására (») Jún 24, 2011 /
 
De jól nézz ki ezek akkor szuper erős fényű ledek?
(#) Laciveszp hozzászólása Jún 24, 2011 /
 
Sziasztok, elérte végleges formáját a PIC-es közlekedési lámpám. Ha elkészülnek a terepasztalra való rendőrlámpák illetve gyalogos lámpák, akkor arra át lesz kötve. De addig is így marad. A csipogás hangereje szabályozható, a kapcsolóval villogó sárgára kapcsolható át a kereszteződés. De beszéljenek a képek és a videó.
(#) idlob hozzászólása Jún 24, 2011 /
 
Üdv! Egy "3 éves" fejlesztési folyamat végére értem tegnap. Muszáj vele eldicsekednem, mert ugyan roppant egyszerű, de annál rafináltabb. Az ötletgazda előtt már csak ezért is emelem kalapom! Bővebben: Link
(#) Mybuster válasza Laciveszp hozzászólására (») Jún 24, 2011 /
 
Grat tök zsír kíváncsi vagyok a terepasztalodra is! Aszt is te fogod csinálni mondjuk OSB lapból?
(#) Attila86 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 24, 2011 / 1
 
Valószínűleg a sütőtökből (Cucurbita maxima) kivont természetes, növényi eredetű zsiradék. :hide:
(#) Laciveszp válasza Mybuster hozzászólására (») Jún 24, 2011 /
 
Köszi. Nem az én asztalomra lesz (nincs is asztalom), hanem a Vasútmodellező Klubé, amelynek tagja vagyok.
(#) Lacko12 válasza Laciveszp hozzászólására (») Jún 24, 2011 /
 
Nekem tetszik!
Szép lett gratulálok hozzá!
(#) sanykaraj hozzászólása Jún 24, 2011 /
 
Még nem teljes de már majdnem
(#) vicsys válasza sanykaraj hozzászólására (») Jún 24, 2011 / 1
 
Egyedi tervezés, az már biztos...
(#) nagy hoho válasza vicsys hozzászólására (») Jún 24, 2011 /
 
Milyen tervezés?
Következő: »»   759 / 1670
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem