Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   19 / 84
(#) MPi-c hozzászólása Júl 11, 2009 /
 
A délelőtt jó hangulatban telt. Kilátogattam én is és készítetem néhány fényképet.
Nézelődők
Nézelődők
Érdeklődők
Mesterek - CIROKL és ALKOTÁSAI
Norbert, szamóca, lamalas, Pioneer
Pioneertól elnézést, de csak itthon láttam, hogy célozhattam volna még egy kicsit jobbra. Az ő képei biztos jobbak lesznek!
(#) fleta hozzászólása Júl 11, 2009 /
 
Néhány fotó a találkozóról.
(#) fazksg hozzászólása Júl 11, 2009 /
 
Gyorsjelentés gyanánt: A találkozó nagyon jó volt, sajnálhatja, aki lemaradt róla. Sajnos viszonylag hamar el kellett jönnöm, de láttam és hallottam addig sok szép/jó erősítőt, és mellesleg megint kedvet kaptam a "csövezéshez" . Remélem lesz ilyen találkozó máskor is!
Üdv: FazksG
(#) szamóca hozzászólása Júl 11, 2009 /
 
Üdv uraim!
Örvendetesen jól sikerült a találkozó. Pioneer majd tesz fel "ipari" minőségű fotókat, de addig is néhány kép azoknak akik nem tudtak eljönni.
(#) Ricsi1992 válasza fazksg hozzászólására (») Júl 11, 2009 /
 
Sajnálja is...
Nagyon jók az eddigi képek!
Tényleg jó lenne még ilyen talállkozó, pl. Bp. környékén.
(#) szamóca válasza Ricsi1992 hozzászólására (») Júl 11, 2009 /
 
Reménykedjünk hogy lesz majd hasonló.
(#) CIROKL válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 11, 2009 /
 
Szia : Zoli a mosolygós hölgy az a barátnőm ! Sajnálhatod hogy nem jöttél !
(#) Norberto hozzászólása Júl 11, 2009 /
 
Idézet:
„Emberkék, kik ott voltatok!”


Kifejezetten örülök, hogy jópárótokat megismerhettem, mindenkivel ugyan nem beszélgettem órákat, de sokakkal elbeszélgettünk dolgokról, és pozitívan "csalódtam" mindenkiben. Örömöm jeléül megígérem a nyilvánosság előtt, hogy legalább 2 hétig egyikőtök sem fog warn-t kapni :crazya:

Tényleg jó volt az összejött társaság, tele értelmes és értékes emberekkel!!!
(#) 20sz Jófiú válasza Norberto hozzászólására (») Júl 11, 2009 /
 
Nagy közös fotó nem készült?
(#) Norberto válasza 20sz Jófiú hozzászólására (») Júl 11, 2009 /
 
Úgy tudom, sajnos nem, de jó ötlet pedig! Legközelebb nem marad ki!
(#) DuMatyi hozzászólása Júl 11, 2009 /
 
Üdv mindenkinek! Kellemes volt a nap, bárcsak mindig ilyen lenne! (A Puskás Nagybörzén annyian vagyunk, hogy az már nyomasztó, és ott alig lehet beszélgetni, itt sokkal jobb volt! Ott mindenkivel csak pár szót tudok váltani, pedig többre lenne igényem. Hisz ismertek, lételemem a kommunikáció Következő alkalommal 8-án Pesten! Külön köszönet Action2k-nak a szervezésért! A profi szervezésért! Nehéz egy ilyet leszervezni, le a kalappal! :kalap: Bárcsak nekem is sikerülne valami mechanikailag, mert... minden deszkamodell (szó szerint) szintjén sajnos!

burgdávid motoros találkozóra ment vissza, én meg sajnos nem mentem Köbzoli barátunkhoz
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 11, 2009 /
 
Jaj nekem akkor. Azt hiszem egy 2200µF/25V Made in Hungary elkót nyert a tombolán hapro. EcoPityu nyerte a fő díjat.
(#) CIROKL válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 11, 2009 /
 
Mind kiálítók és látogatók szép számban voltunk ! Csináltam egy-két képet is ITT Meglehet tekinteni ! A Lacinak /Action2k/ Külön köszönet a szervezésért és még aki netán még részt vett a szervezésben !
(#) bbatka válasza MPi-c hozzászólására (») Júl 11, 2009 /
 
Köszönet a képekért MPi-c, fleta1, szamóca.
Jó volt végre együtt hallgatni a tranyós HTA30-at és a csöveseket. Így még inkább kijött a hangzásbeli különbség közöttük.
(#) hapro válasza Norberto hozzászólására (») Júl 11, 2009 /
 
Ilyen kép még nincs fönt úgy láttam, a hallgatózásról.

Nekem is tök jó élmény volt teljes egészében a találkozó, meg tudtam, hogy Norberto nem is olyan szigorú és szögletes, mint gondoltam róla.
Már átalakítás alatt van a GainClone, tápját kell módosítanom. Van benne egy jó kis gerjedés ahogy többen tippeltétek is.
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 11, 2009 /
 
Mert azt is Ő nyerte!
Nekem meg sikerült beszerezni CIROKL jóvoltából 26 állású forgótárcsás kapcsolókat.
Meg vettem egy frankó Rack dobozt potom pénzen.
Már csak a lustaságomat kell leküzdenem az építésekkel kapcsolatosan.
(#) Norberto válasza hapro hozzászólására (») Júl 11, 2009 /
 
Idézet:
„Van benne egy jó kis gerjedés ahogy többen tippeltétek is.”


Akkor van mit javítgatni rajta, ahogy mondtad út közben.

Sok sikert hozzá!
(#) fleta válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 11, 2009 /
 
A legközelebbi találkozón ilyen hostes lányok lesznek.
(#) hondaVFR válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 11, 2009 /
 
gondolom mennyire sajnálod. amugy te hol voltál valami girl castingon vagy ijesmin? én meg azt sajnálom hogy nem ott voltam veled.
ja és mejiknek jöttél be? :puszi:
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 11, 2009 /
 
Zoli, ha lesz, a Pesti nagy bulira mindenképp jönni fogsz majd Te is! :yes: Eksöntúkéjnek köszönet hogy összehozta. Remélem bejött a beruházott összeg Neki.
(#) Müszi hozzászólása Júl 11, 2009 /
 
Légyszi nyugtassatok meg, hogy lesz még ilyen találkozó a jövőben, és egy kicsit közelebb?
A képek jók lettek.

üdv
(#) hondaVFR válasza fleta hozzászólására (») Júl 11, 2009 /
 
akkor oda én is meek, de remélem max monokinibe lesznek,
és a győztes megnyerheti vele az álom utazást.
(#) DuMatyi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 11, 2009 /
 
Vén kecske is megnyalja a sót :whistle:
(#) DuMatyi hozzászólása Júl 11, 2009 /
 
Bocsánat, de miért lesz piros minden mondatkezdő kisbetű? Nem értem.
(#) Moderátor hozzászólása DuMatyi hozzászólására (») Júl 11, 2009
 
Mert így próbálok hatni az eltévelyedettekre.
(#) sándor hozzászólása Júl 11, 2009 /
 
Sziasztok! Nagyon sajnálom hogy nem tudtam eljutni a találkozóra! Jók lettek a képek,ezeket "irígyen" nézve , megígérem hogy a következőre összeszedem magam...Hányan voltatok?
(#) fleta válasza sándor hozzászólására (») Júl 11, 2009 /
 
Sajnálhatod hogy nem jöttél, legalább találkozhattam volna földimmel is.Én is félegyházi vagyok.
Szerintem többen voltunk mint a tervezett volt, nagyon kevesen hiányoztak.
AktionK2 Köszönet mindenért.!!
(#) MPi-c válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 11, 2009 /
 
Ez egy másik találkozó volt? (Vagy ez is csak "jó lett volna" ?)
(#) Mate78 hozzászólása Júl 11, 2009 /
 
Sziasztok,

Szerintem is nagyon jól sikerült a találkozó!Sok Fórumtárssal ismerkedtem meg személyesen,jókat beszélgettünk, eszmét cseréltünk,.Lehetett börzézni, megcsodálni,és meghallgatni a jobbnál jobb erősítőket.Volt meghallgatásos teszt is persze,elsőként 3db SE és egy tranzisztoros mérte össze tudását,másodikként pedig jöttek PP-k.

Köszönet Action2K-nak, és mindenkinek, aki ilyen vagy olyan módon részt a rendezvény lebonyolításában.


üdv
(#) sándor válasza fleta hozzászólására (») Júl 11, 2009 /
 
Azért egyszer majd csak összefutunk (ha más nem a következő találkozón / ha lesz ? ) meddig tartott a "buli" ?
Következő: »»   19 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem