Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   14 / 172
(#) Norberto hozzászólása Szept 3, 2009 /
 
Most én is ráakadtam valami hiba szerűségre.

A kékkel kiemelt sor, illetve az az alatti 2 sor egyazon gyártót kellene jelentsen. Nem látom az értelmét, hogy ilyen módon legyenek az alkatrészek külön csoportosítva, szerintem egy kategóriába tartoznak (helyesen: National Semiconductor).

Sőt, ahogy jobban megnéztem a képet, az ST-nél is ugyanez a helyzet áll fenn. Helyesen: ST Microelectronics és ott sem kell szerintem 2-felé bontani a gyártót.

national.jpg
    
(#) vtsoftware hozzászólása Szept 3, 2009 /
 
Én is ráleltem egy icipici hibára...
Itt a pákának a hegye van képnek megadva...
(#) titi válasza Norberto hozzászólására (») Szept 3, 2009 /
 
De pontosan.
(#) sprofan válasza leonart hozzászólására (») Szept 3, 2009 /
 
Hát ha ugyan annyiba kerül 400db belőle mint 1db 1000uf-os, akkor bennevagyok
(#) leonart válasza vtsoftware hozzászólására (») Szept 3, 2009 / 4
 
köszi, javítva
(#) vagnerjazon hozzászólása Szept 3, 2009 /
 
Azt szeretném kérdezni, hogy TN 160 kémiai ónozó lesz-e valamikor, és ha esetleg lenne, akkor szállítható lenne e (arra gondolok, hogy például a lomexnél van, de oda van írva, hogy csak helyben vehető át)?
(#) leonart válasza Norberto hozzászólására (») Szept 4, 2009 / 4
 
Teljesen igazad van. Valószínüleg amikor felkerültek az egyes termékek, nem voltunk megfelelő képpen konzekvensek a gyártók megnevezésénél. A program meg csak simán összeszedi az adatbázisból a termékekhez tartozó gyártókat. Az a baj hogy megint a javításhoz az kellene hogy az összes terméket átnyálazzam, ami igen lassan megy 9300 terméknél. Azt ígérhetem csak h szép lassan de haladunk majd vele.
(#) tbence3 válasza leonart hozzászólására (») Szept 4, 2009 /
 
Nekem az lenne a kérdésem, hogy mikor várható kb a DCF vevő? Mert már vagy 1 éve igény lenne rá.
Köszönöm!
(#) gg630504 hozzászólása Szept 4, 2009 /
 
1997. évi CLV. törvény a fogyasztóvédelemről
14. §
(1) Az áru fogyasztói forgalomba hozatalakor a forgalmazó köteles - külön jogszabályban meghatározottak szerint - a fogyasztót írásban tájékoztatni az eladási árról és az egységárról, illetve a szolgáltatás díjáról.
(3) A Magyar Köztársaság területén fogyasztói forgalomba hozott áru és szolgáltatás áraként a fogyasztói forgalomban fizetendő árat kell feltüntetni.
&&
7/2001. (III. 29.) GM rendelet a fogyasztói forgalomba kerülő áruk és szolgáltatások árának feltüntetéséről
3. §
(1) Minden áru eladási árát - a (2) bekezdésben foglalt kivétellel - a Fgytv. 14. §-ában foglalt rendelkezéseknek megfelelően fel kell tüntetni az árun, vagy ha ez értelmetlen az áru mellett kifüggesztett árjegyzéken.
2. §
a) eladási ár: az áruért a fogyasztói forgalomban fizetendő ár, amely magában foglalja az általános
forgalmi adó és az árut terhelő más adók, illetve egyéb fizetési kötelezettségek összegét is;

alapján javaslom a nettó ár mellett vagy helyett az eladási ( bruttó ) ár feltüntetését.
(#) Frodo94 válasza gg630504 hozzászólására (») Szept 4, 2009 /
 
Ha regisztrálsz, akkor már a bruttó árakat látod a termék mellett. (ha azt választottad ki.)
(#) Norberto válasza Frodo94 hozzászólására (») Szept 4, 2009 /
 
Na igen, de az áru az regisztráció előtt is ugyanaz az áru, mint reg. után. :crazya:
(#) Frodo94 válasza Norberto hozzászólására (») Szept 4, 2009 /
 
De viszont ha vásárolni akarsz, akkor muszáJ regisztrálnod, és akkor meg már látod a vásárlási árat.

Na mindegy én nem akarok vitatkozni, csak úgy mondtam.
(#) gg630504 válasza Frodo94 hozzászólására (») Szept 4, 2009 /
 
Nem találtam arra utalást, hogy a kirakatban ne az eladási árat kellene feltüntetni.
(#) mate_x válasza Frodo94 hozzászólására (») Szept 4, 2009 /
 
Nekem mindig a nettó árat írja ki.
(#) Topi válasza gg630504 hozzászólására (») Szept 4, 2009 / 4
 
--
(#) potyo válasza Topi hozzászólására (») Szept 4, 2009 /
 
R*-nél is nettó árak vannak
(#) SALáta válasza Topi hozzászólására (») Szept 5, 2009 /
 
Kellene egy gomb jól látható helyen, alaphelyzetben meg a nettó ár legyen, akinek kell a bruttó megnyomja a gombot vagy pipát tesz és kész.
(#) zsuscsinyo válasza SALáta hozzászólására (») Szept 5, 2009 /
 
Ha bejelentkezel, a "Saját menü" ablakocska felett ki tudod választani, hogy Netto vagy Bruttó árat akarsz látni
(#) GrandF hozzászólása Szept 5, 2009 /
 
Sziasztok!
Találtam itt a terméknévben egy elgépelést (priros).

Valamint érdekelne, hogy ehhez a csatlakozóhoz nincs e véletlenül ellendarabotok?
Üdv.
(#) vtsoftware válasza GrandF hozzászólására (») Szept 5, 2009 /
 
Nekem nagyon úgy tánik hogy ez az ellendarabja: S-25S-5P
(#) GrandF válasza vtsoftware hozzászólására (») Szept 5, 2009 /
 
Szia!

Nem ez az ellendarabja. Az általad linkelt ellendarab egy öt pólusú XLR aljzat, míg az általam keresettnek egészen más a felépítése. A 3 pólusú változatát én anno egy kis vonalkeverő tápcsatlakozójaként láttam, innen tudom, hogy ez ilyen rácsavarós dugó, tehát bedugás után rá is kell csavarni.
Meg is találtam az ellendarabját: MIC335. A kérdés csak az, hogy a Hestore-osok tudnak-e ilyet szerezni?
Üdv.
(#) vtsoftware válasza GrandF hozzászólására (») Szept 5, 2009 /
 
Ott a pont Bocsi, nagyon annak tűnt, de télnyleg más.
(#) zolee1209 hozzászólása Szept 6, 2009 /
 
Üdv!
Bővebben: Link
A termék leírásánál azt írják, minimum 1A-es táp kell neki, viszont a kiegészítő- ajánlásnál csak 500mA-es táp szerepel! :yes:
(#) mammut válasza zolee1209 hozzászólására (») Szept 6, 2009 /
 
Nekem még egy régebbi típusú fekete minidrillem van, azt egy Force Feedback-es kormány adapteréről hajtom, ami 13,5V-os és 800mA-es.
Szerintem érdemesebb 500mA feletti áramforrásról táplálni...
(#) leonart válasza GrandF hozzászólására (») Szept 7, 2009 / 4
 
Köszi, javítva.
(#) leonart válasza GrandF hozzászólására (») Szept 7, 2009 / 4
 
Természetesen, igen. Már fel is tettem. Kép majd lesz hozzá.
(#) leonart válasza mammut hozzászólására (») Szept 7, 2009 / 4
 
Igen, érdemesebb nagyobb tápról hajtani. Ha nem vagy biztos a dolgodban, inkább vegyél egy 1A-es tápot. Egyébként ha nem hajtod túl a fúrót, akkor elég kisebb is.
Nem hajtod túl= egyszerre nem fúrsz vele sokat, és erősen megterhelve (pl. túl erősen nyomod a NYÁK-ra és emiatt szenved a motor), nem akad sokat a fúró. Minél nagyobb a motoron a terhelés, annál nagyobb az áramfelvétel.
(#) leonart válasza vagnerjazon hozzászólására (») Szept 7, 2009 / 4
 
Hasonló már létezik csak nem pont azon a néven. De a működési mechanizmusa ugyan az.
(#) vagnerjazon válasza leonart hozzászólására (») Szept 7, 2009 /
 
Igen, köszönöm, ezt eddig is láttam, csak az ára nem nagyon tetszik. Azért kérdeztem TN 160-at, mert a lomexnél van, de ott kb. 800Ft a 450 ml.
(#) GrandF válasza leonart hozzászólására (») Szept 7, 2009 /
 
Nagyon szépen köszönöm!
Üdv.
Következő: »»   14 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem