Fórum témák

» Több friss téma
Fórum
Keresés
Lapozás: OK   2 / 2
(#) Pafi válasza greatman hozzászólására (») Jan 27, 2008
Talán a legbiztosabban úgy lehet kideríteni a hangszedő fajtáját, hogy lemérjük az ellenállását.

- Kerámia/piezó: majdnem végtelen.
- Mozgó mágneses (jele: MM): kohm nagyságrend.
- Mozgó tekercses (jele: MC, de akinek ilyene van, az úgyis tud róla): pár ohm. Ez utóbbi csak 100-200 uV-ot ad le, ezért többnyire trafóval illesztik.

Egyébként bár a piezó hangszedő képes meghajtani egy vonalszintű bemenetet, azért nem az való hozzá, hanem nagyobb, 100 kohm fölötti ellenállású bemenet.
(#) Gábor488 hozzászólása Máj 6, 2007
Lenne egy fontos kérdésem. Itt van két kapcsolás (elméletben ugyan az). Na ehhez kellene nyák terv meg beültetés meg aki megépítette annak a tapasztaltai hogy szól meg ilyenk. Ahol ez a kapcsolás volt ott az volt írva hogy ez van a castone meg a siva végfokokban. Nem tom hogy ebben mennyi a valóság alap.

Várom a válaszokat.

Üdv.:Gábor
(#) erobi82 válasza RdsG hozzászólására (») Feb 24, 2007
Ezek az ugynevezett test színű fülhallgatók.Rendőrség kormányőrség és társai használják adó-vevős kommunikációra.Motorolának van ilyene ha jól tudom, talán a DND-t kellene megkérdezni.Ők is beszállítói a fenti"cégeknek"
(#) Resident válasza _JANI_ hozzászólására (») Dec 3, 2005
őőő, köszi, biztos, igazat írtál... Sajnos, én nem értek ebből egy kukkot sem, ezt megmondom őszintén... Csak kérdés, volt, hogy mit szóltok hozzá, hogy ilyen van az erősítőmben. (ja, igen, ilyenm MOTOROLA, jel van rajta

Lenne viszot még egy kérdésem: van egy Astro AS-500 nemvű stroboszkópom, és állítólag ez hangvezérelhető... a hátulján van 1 bemenet, ahova 6,3-as Jackdugót tok bedugni, és van egy kimenete, ahova ugyaezt.
lenne itt egy kapcs.rajz is, de értelmezni nem nagyon tudom. Kellene egy kis kegítség ehhez. Itt a kapcsrajz

strobo_in.jpg
    
(#) Alkimista hozzászólása Nov 16, 2005
A kérdésem az lenne hogy honnan tudnék letölteni a témához információkat. engem nagyon érdekel ennek a tudomány ágnak minden része. Hol találok ilyene oldalakat? Képeket? Hasonló ötleteket mint amiket a társalgóban vélni látunk. Előre is köszi
Alkimista
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem