Fórum témák

» Több friss téma
Lapozás: OK   137 / 137
(#) Inhouse válasza Inhouse hozzászólására (») Dec 27, 2023 /
 
Visszaalakítottam a táp részt, kivettem mindent amit beletettem. A helyzet ugyanaz, mint vasárnap, félig működik. Szól, léptethető a lista is, de nem érhető el se a felülete, se a Karadio appon keresztül.
Legközelebb megpróbálom újraírni, hátha. Kicsit elszomorodtam, hogy lehet, hogy csak ennyit bír?
Egyébként ebben van külső RAM, de gondolom annak a pufferelésben van szerepe, a hibához nem igazán lehet köze...
Most néztem ESP8266-ból van még 3db-om.
A hozzászólás módosítva: Dec 27, 2023
(#) Helios válasza Helios hozzászólására (») Jan 15, 2024 /
 
Hello. A problémám még mindig ugyan az. Tud segiteni valaki?
(#) usane válasza Helios hozzászólására (») Jan 21, 2024 /
 
Az egyszeru on/off nen jo?
  1. SerialBT.begin("BT name");
  2. btStop();
(#) András123 hozzászólása Ápr 14, 2024 /
 
Üdv! Egy saját készítésű 3D nyomtató átalakítását csinálom . Eddig Arduino Mega/Ramps1.4 volt a vezérlés. Most egy MKS GEN L V2.1 vezérlőt vásároltam. Ehhez szeretnék egy ESP 01 wifi modult csatlakoztatni. Az MKS szériának van erre kész megoldása is (wifis MKS Robin) De én azzal dolgoznák amim van. Arduino Uno hoz simán tudok illeszteni ESP01 modult az RX TX ki és bemeneteken. Ennél az MKS boardnál TX és Rx pineket csak az AUX 1 csatlakozón látok. Csinált már valaki ilyet ,hogy lehetne ezt szoftveresen megoldani ?. Feltételezem ,hogy az MKS-re feltöltendő Marlin firmverben is engedélyezni kell az AUX TFT kimenetet is
(#) pipi válasza András123 hozzászólására (») Ápr 15, 2024 /
 
Hali!
Én ilyesmit csináltam, csak esp32-vel: https://www.pcbway.com/project/shareproject/Wifi_SD_Card.html
Már ha van sdkártya lehetőséged... A webdav-al áttolom a fájlt az sdkártyára, én mindig SD-ről nyomtatok, olyanra nincs szükségem hogy wifiről nyomtassak...
(#) András123 válasza pipi hozzászólására (») Ápr 15, 2024 /
 
Èn a pronterface programból szeretnèk egy virtuális COM porton keresztül fájlokat ill g kódokat küldeni a nyomtatóra, mivel távolabb van a nyomtató a pc-től. SD kártya lehetősèg nincs.
Következő: »»   137 / 137
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem