Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   118 / 580
(#) zoz11 válasza bogumil13 hozzászólására (») Nov 15, 2011 /
 
Hello
Akkor meg azt érzékelné hogy szakadt, de pl. egy 100W-os izzó megteszi a helyette, ha nem tudod kimérni a fűtőbetétet.
Üdv!
(#) zoz11 válasza fjanos951 hozzászólására (») Nov 15, 2011 /
 
Hello
Csak vissza kell olvasnod a témában.
Persze hogy nem elko, hanem folia kondi szerűség, és nem is a kiszáradás fenyegeti, hanem a fegyverzetei szépen bent elégnek, így nagyba csökken a kapacitása.
Nagyon tipikus hiba jelenség.
Üdv: Zoltán
(#) zoz11 válasza fjanos951 hozzászólására (») Nov 15, 2011 /
 
Ez az alap kapcsolás:
Bővebben: Link
(#) palaga hozzászólása Nov 15, 2011 /
 
Üdv!
Candy cth 127 centrit elkezdi, majd összes led elalszik és kezdi újra a szivattyúzást. Semmi mást nem lehet elindítani, mert ezt akarja befejezni!
Tudtok ötletet adni?
(#) zolika60 válasza palaga hozzászólására (») Nov 15, 2011 /
 
Szintérzékelő?
(#) palaga válasza zolika60 hozzászólására (») Nov 15, 2011 /
 
Köszi a gyors választ holnap tudósítok!
(#) bogumil13 válasza zoz11 hozzászólására (») Nov 15, 2011 /
 
Ok!Köszi kiprobálom!!
(#) lukovicsek válasza bogumil13 hozzászólására (») Nov 15, 2011 /
 
Üdv. Még nézd meg az NTC-t ami a fütőszálban van csatit lehúzod rá kellene mérni azt hiszem 22kohm körül kel leni 20fokon az értékének de ha nem akkor javitsatok ki! meg persze tisztitani nemárt lehet nincs érintkezés a csatinál. Több efajta gép igy reagál ilyen esetben, a szerelők sokan panelhibának nézik .

Üdv. Laci!
(#) zoz11 válasza lukovicsek hozzászólására (») Nov 15, 2011 /
 
Hello
Jogos a feltevés...
(#) zoz11 válasza palaga hozzászólására (») Nov 15, 2011 /
 
Hello
Tipikus táp hiba, a panel tápjánál lesz keresendő a hiba, vagy még nagy ritkán menetzárlatos motor.
De
Pl. most futottam bele egy GORENJÉNÉL, hogy halott volt a procinak az a lába ami csinálta volna a tekercs váltást a motornál, centrifuga közben.
Üdv: Zoltán
(#) palaga válasza zoz11 hozzászólására (») Nov 16, 2011 /
 
Üdv!
lehúztam a motor tápkábelét, és ugyanaz, gondolom akkor nem motorhiba. Mivel már előtte több programot nem indított, gyanakszom inkább a procira. Panelon táp jó.
gias vs-f79 a panel száma. Merre lehet ilyet kapni?
Egyáltalán érdemes cserélni?
(#) zoz11 válasza palaga hozzászólására (») Nov 16, 2011 /
 
Hello
Akkor valószínűleg panel hiba lesz, de nem kell egyből temetni a dolgot.

Ha tennél fel egy képet a panelről, az nagyon sokat segítene.

Üdv: Zoltán
(#) bogumil13 válasza lukovicsek hozzászólására (») Nov 16, 2011 /
 
Üdv.Arrol a csatirol van szó.ami a fütöszál közt van?
(#) lukovicsek válasza palaga hozzászólására (») Nov 16, 2011 / 1
 
Szia. Ahogy beinditod rögtön a start gomb hosszan tartásával valószínüleg törölni kell neki a programot aztán próbáld mosásra tenni mert lehet, hogy nem is centrizni akar hanam valami más, gondolok itt a tahogenerátor körül lehet gubanc vagy nem érzi , nemjut el a prociig a jel, ezek elenörzése is megér egy próbát. Amugy a saját panelje van benne? Mert amikor nem kompatibilis a progitartalma a programkapcsolóval meg a kezelő panellel, akkor is lehet ilyesmi a tünet.
Üdv. Laci!
(#) lukovicsek válasza bogumil13 hozzászólására (») Nov 16, 2011 /
 
Szia. AZ , két vékony piros vezetékkel érdemes nagyon jól megpucolni meg még a másik végén is a panelnél megnézni sőt még az egész vezetéket is nincs e valahol szakadás, csatitól csatiig.

Laci!
(#) bogumil13 válasza lukovicsek hozzászólására (») Nov 16, 2011 /
 
Ok.Köszi a választ,holnap megnézem.Bár nem tom kimérni hogy tudom.Müszer van.bekapcsolt állapotban mérjem?
(#) lukovicsek válasza bogumil13 hozzászólására (») Nov 16, 2011 /
 
Dehogyis A mosógépet nemszabad bekapcsolni mert mellette a fütőszálon ott lehet a 220v , hanem kikapcsolva és a kis csatit lehúzod és ugy.
(#) lukovicsek válasza lukovicsek hozzászólására (») Nov 16, 2011 /
 
Bár az előbb megnéztem mert nekem ép most van egy kendy itt szerelésen, lehúztam a motor stekkert és ugy inditja a programokat mintha nem is csináltam volna vele semmit csak ép a motor nemforog, Ezt a konstrukciót!!!
(#) bogumil13 válasza lukovicsek hozzászólására (») Nov 16, 2011 /
 
Ok köszi!
(#) ja-miki hozzászólása Nov 17, 2011 /
 
Sziasztok! Elektro bregenz fuzzytronic wa3150c mosógép,mindent csinál csak nem centriz. Valaki tudja mi lehet a baja? Valakinek lenne valami tippje?
A segítséget előre is köszönöm! Miki
(#) zoz11 válasza ja-miki hozzászólására (») Nov 17, 2011 /
 
Hello
Első tipp légcsapda, hogy ez hol van a gépen belül azt pár oldalt visszaolvasva megtudod.

Üdv: Zoltán
(#) gabi20 hozzászólása Nov 17, 2011 /
 
Sziasztok a mosógépünkben kiégett a fűtőszál ezt szeretném kicserélni, de nem tudom hogyan kell. Levettem a fűtőszálról a képen látható csavart de a spirál meg sem akart mozdulni, aztán inkább nem erőltettem. Tud valaki segíteni? Remélem nem kell szétszedni az egész mosógépdobot.
(#) zoz11 válasza gabi20 hozzászólására (») Nov 17, 2011 /
 
Hello
Azt az anyát teljesen ne tekerd le, hanem csak annyira hogy épp hogy csak fogjon, utána azt a csavart betudod ütni amíg az anya engedi, utána pedig nagy csavarhúzó, vagy valami erős feszítő eszköz ás már kint is van.

Van olyan amikor ellehet vele küzdeni egy jó darabig.

Üdv: Zoltán
(#) gabi20 válasza zoz11 hozzászólására (») Nov 17, 2011 /
 
Értem köszi a gyors választ remélem menni fog
(#) zsolti1985 hozzászólása Nov 17, 2011 /
 
Hello. Tudnál nekem segíteni egy Whirpool Awe 2316 mosógéppel kapcsolatban. Már megnéztem itt a neten a hibakód jelentését. --xxx 07 F07 Motor vezérlés hiba (vezérlő panel). Ezzel mit lehetne tenni hogy jó legyen. Mennyibe kerül egy ilyennek a cseréje?
(#) zoz11 válasza zsolti1985 hozzászólására (») Nov 17, 2011 /
 
Hello
Az csak egy dolog, hogy a hiba kód azt mutatja, de lehet ott 100más is?
A motort leellenőrizted?
Csatlakozói rendben vannak?
A panelon nincs szemmel látható probléma?

Így elsőre ennyi, de ha teszel fel képet róla akkor többet tudok mondani.

Üdv: Zoltán
(#) zsolti1985 válasza zoz11 hozzászólására (») Nov 17, 2011 /
 
Konkrétan mit fényképezzek le? Vagy miket nézzek át rajta?
(#) zsolti1985 hozzászólása Nov 17, 2011 /
 
Mert valamikor végig megy a program hibátlanul de legtöbbször ezzel a hibakóddal megáll.
(#) palaga válasza lukovicsek hozzászólására (») Nov 17, 2011 /
 
Üdv!
Minden csatit átnéztem, plusz a programválasztót motorig szétszedtem, összeraktam, és a tanácsodra startgombbal "javítottam" a mosógépet.Most működik.
Örök hálám minden segítő szándéknak!!
Zoli
(#) lukovicsek válasza palaga hozzászólására (») Nov 17, 2011 /
 
Örülök, hogy sikerült!

Megint sok pénzt takaritottunk meg,

Éljen a " FÓRUM"
Amugy egyszer megünnepelhetnénk úgy mindenki a fórum szülinapját othol innánk egyet.

Következő: »»   118 / 580
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem