Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Harmonika midizés
 
Témaindító: suszitibi, idő: Máj 12, 2010
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 2
(#) suszitibi hozzászólása Szept 19, 2010 /
 
Sziasztok
Ha valakit érdekel, megnézheti a harmonikám bal kéz midizését.Bővebben: Itt
(#) Rober_4 válasza suszitibi hozzászólására (») Szept 20, 2010 /
 
Tök jó!
Viszont a link az ez!
Bővebben: Link

Kíváncsi lennék a kapcsolási-rajzra, illetve a forráskódra is, illetve a képek is egy kicsit kicsik, tehát nyugodtan felteheted ide is, nagyban, ha úgy gondolod, hogy megosztod velünk.
Mégegyszer gratula!
(#) suszitibi válasza Rober_4 hozzászólására (») Szept 22, 2010 /
 
Így szerettem volna, de valamiért nem sikerült, pedig már nem ez volt az első. Ha a programra gondolsz, az sajnos nincs meg. Itt a fórumon találtam meg Dmastert, ő írta a progit, én csak a terveket és az elektronikát csináltam. Megpróbálom feltenni ide a képeket. Sajnos ettől nagyobbak nincsenek.
A kapcsolás nem bonyolult. A PIC bemenetei ellenállásokon keresztül állandó magas szinten vannak. Ha egy hangot meg akarok szólaltatni, a hozzá tartozó kapcsoló testre zárja, ezzel alacsony logikai szintre kerül a bemenet. Az elektronika tartalmaz 3db szűrőkondit, a 78L05-öt, a 220ohmos ellenállásokat. A felhúzó ellenállások külön panelen helyezkednek el, mivel eredetileg hall érzékelőkhöz lett tervezve. Az ellenállások mellett, 10nF-os kondik vannak, amik a pergést hivatottak csökkenteni. A kapcsolók CO2 hegesztődrótból és gitárhúrból készültek. Amúgy egy az egyben be lehetne tenni, akár egy orgonapedálba is az elektronikát, az öt oktávos billentyűzet első oktávját hozza. Később felteszem ide a nyákrajzot is, persze program nélkül nem sokat ér.
(#) suszitibi hozzászólása Okt 15, 2010 /
 
Sziasztok elkészült a midi harmonikám, nem akármilyen. Később feltöltöm.
(#) suszitibi hozzászólása Okt 15, 2010 /
 
Bővebben: Link
Innen letölthető a készítés folyamata. Nem csak harmonikásoknak ajánlom.
(#) suszitibi hozzászólása Okt 19, 2010 /
 
Sziasztok
Csináltam videókat. A harmonika midizés menüben.Bővebben: Link
(#) Rober_4 válasza suszitibi hozzászólására (») Okt 20, 2010 /
 
Hát így?

videók
(Semmi baj vele. Neked mért nem megy? Persze nem biztos, hogy ezt akartad linkelni. Megkérem Köbükit tegye rendbe ha tudja. Biztos nem haragszik meg érte.)
(#) suszitibi hozzászólása Okt 20, 2010 /
 
Köszi. Nem értem, a pénteki hozzászólásomnál rendesen betette, most megint nem akar összejönni. De mindegy, így hogy megoldottátok, nem próbálkozom, köszi mégegyszer.
(#) TyerCorp válasza Harmonika hozzászólására (») Jan 9, 2014 /
 
Szia!
Nem ilyet keresel véletlenül?
http://hangszer-dj-studiotechnika.vatera.hu/billentyus_es_tartozekai/honner_vox_2p_1850112458.html
Üdv.:Ty.T.
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem