Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Készülékek kapcsolási rajzai
 
Témaindító: csikosgabi, idő: Máj 6, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   18 / 18
(#) user1914 válasza vyky hozzászólására (») Nov 25, 2020 /
 
Hi!
Amig benne az akku cella, lehet nem kéne dióda méréseket eszközölni a műszereddel mert abból lassan ajtó kitámasztó lesz.
Egyébként az egyik zénernek a relé feszültségének kell lennie. a másik az akku töltést végzi egy soros diódán keresztül. Ha visszarajzolod azt a részletet megtudod, plusz a leolvasott számok segítenek megmondani.
Üdv. M.
(#) vyky válasza Remci hozzászólására (») Nov 25, 2020 /
 
Szia. Ohh ne azt nem tudtam,akkor neki esek
(#) Mongoose hozzászólása Máj 4, 2021 /
 
Sziasztok!

Van egy Bose autós erősítőm, annak keresem a kapcsolási rajzát.
Ha valaki tud ilyen rajzzal szolgálni, vagy esetleg olyan weboldallal, ahol érdemben is szét tudok nézni, annak megköszönném.
Mellékelt képen szerepel az összes infó amit tudok róla.

Üdv.:Józsi

Bose.jpg
    
(#) kidus hozzászólása Máj 8, 2021 /
 
Üdv mindenkinek. Keresek STUZZI radiokord 379W/osztrák/ 1962-ben gyártott szalagos magnetofon kapcsolási rajzot, A magnetofon részét megjavítottam,a rádió javításához kellene a rajz mert sehol nem akadtam rá. Kezdő vagyok és nyugdíjas koromra ez a hobbim A segítséget előre is köszönöm!
(#) Sendi hozzászólása Aug 2, 2021 /
 
Üdv. Keresném a RCF DCA 550 sztereó erősítő kapcsolási rajzát. Nagyon örülnék, ha tudna valaki segíteni.
(#) Wegg hozzászólása Szept 9, 2021 /
 
Szervusztok .
Keresném a FOK-GYEM által gyártott D.C. Power supply. 200V / 0,5 A komplett gépkönyvét .Akár elektronikus formában is.Eddig csak rossz minőségű olvashatatlan kapcsolási rajzot sikerült találnom .
A típusa : TR-9161/B
a " / B " fontos Már kerestem régebben is sikertelenül pedig magyar gyártmány.
Minden megoldás érdekel .
Köszönettel
(#) tufatofu válasza Wegg hozzászólására (») Dec 12, 2021 /
 
Ez a 3 rajz volt itthon nekem.
(#) Wegg válasza tufatofu hozzászólására (») Dec 19, 2021 /
 
Szia tufatofu !
Köszönöm hogy foglalkoztál vele .Nekem is ezek a rajzok vannak meg .Azért is írtam hogy
A komplett gépkönyvét szeretném.Mivel úgy tudom ott elég részletesen le van írva a működése .
és a mérőpontokon mit kel mérni. Vadászom már rá régóta időszakonként.Sajnos az enyémen összevissza
vándorol a feszültség meg nem is lehet szabályozni.Aztán vettem egy másikat igaz hibásnak árulták de az se jó.Már beszereztem a belevaló IC-t Kínából. Még az ÁFA beépítés előtt.Minden esetre köszönöm még egyszer.
Üdv wegg
(#) Foxkid hozzászólása Feb 9, 2022 /
 
Sziasztok!
Kapcsolási rajzot keresek Somogyi sma051 vagy sma050 forrasztó állomáshoz. Nagy segítség lenne, ha lenne, mert "megmakkant", és a csere alkatrészekkel nem 100%-os a működése.
Köszönöm a segítségeteket.
(#) user1914 válasza Foxkid hozzászólására (») Feb 9, 2022 /
 
Szevasz!
Ezek között megtalálod. Valószínű egy Solomon belsővel rendelkezik.
Üdv. M.
(#) Bothichelli hozzászólása Márc 19, 2022 /
 
Sziasztok!
Egy SENCOR SIR 007 típusú hordozható internet rádió kapcsolási rajzát keresem. Ha valaki tudna benne segíteni azt megköszönném.
Üdv.
(#) tothgyula hozzászólása Márc 20, 2022 /
 
DT 02 digitális kapcsolóóra.
Az a kérdésem,hogy a benne lévő relé (kapcsolható áramerősség16A), 1 vagy 2sarkú.Egy VMK40-es mágneskapcsolót vezérlek vele. Hallom a relé be-kikapcsolását, de rajtot nem találok.
Tud valaki segíteni? Köszönöm.
(#) profiminden-s hozzászólása Aug 8, 2022 /
 
Helló! side by side Siemens rajzot keresek!!Segítsetek.
(#) tufatofu válasza profiminden-s hozzászólására (») Aug 8, 2022 /
 
Ha hűtőre gondolsz, abból van néhány tipus.
(#) palp hozzászólása Aug 16, 2022 /
 
Üdvözletem!
Segítséget szeretnék kérni tőletek egy "OBOD - Bauknecht Automatik VZ20" fagyasztó kapcsolási rajzának beszerzésében. Mellékelek egy képet.
A segítséget előre is köszönöm

Bauknecht.JPG
    
(#) Marosan ferenc hozzászólása Aug 28, 2022 /
 
Keresem R-u3/2 kontakta gyártott érintős fényerő szabályozó kapcsolási rajzát ha valaki tud segitsen köszönettel.
(#) Janszi válasza Marosan ferenc hozzászólására (») Aug 28, 2022 /
 
Üdv,itt van egy olyasmi rajz,ami talán pont ilyen.Kérlek azonosítsd be az alkatrészek kapcsolatát,hogy biztos legyen.
(#) xTAKIx hozzászólása Okt 9, 2022 /
 
Üdv mindenkinek!A Bosch hőszivattyukban is alkalmazott 3 fázisú frekvenciaváltó rajzát keresem .tipusa ID857H . kinai gyártmány. Köszi előre is a segítséget !
(#) profiminden-s válasza tufatofu hozzászólására (») Okt 22, 2022 /
 
Helló! Kösz ,hogy reagáltál. A tipusa KC KAD 62 A2 ehhez kéne villamos rajz. Előre is köszi a fáradságot.
A hozzászólás módosítva: Okt 22, 2022
(#) Steven19 hozzászólása Jan 15, 2023 /
 
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Van egy Visonik Stereo verstärker 5003 erősítőm és szervízkönyvet keresek. Ha valakinek van Legyen szíves ossza meg velem is. Előre is köszönöm szépen.
(#) borzol hozzászólása Feb 7, 2023 /
 
Sziasztok!
Keresem az LG CE-28H86T TV kapcsolási rajzát.Sajnos sem a google sem a E Tanyán lévő nem segítség.Előre is köszönöm.
(#) uniman válasza borzol hozzászólására (») Feb 8, 2023 / 1
 
Leírhattad volna, hogy ezzel az SM-mel mi a gond?
(#) borzol válasza uniman hozzászólására (») Feb 10, 2023 /
 
Csupán az a gondom,hogy amit én onnan letöltöttem(és nem volt ott más)az csupán egy bin és egy eep file.A bin file ugyan "rejthet" egy rajzot,de a megnyitása nem egy egyszerű művelet.Amit ide tettél,mármint az "ezzel" már megszűnt ez a gond.Köszönöm uniman!
(#) tufatofu válasza borzol hozzászólására (») Feb 10, 2023 / 1
 
A bin és az eep az a készülék eeprom mentése.
(#) janir18 hozzászólása Feb 10, 2023 /
 
Üdv!
Tr 1699/v014 asztali multiméter kapcsolási rajzat keresem. A kijelző panelje hiányzik, azt szeretném pótolni.
Jani
(#) Régi motoros hozzászólása Feb 12, 2023 /
 
Üdvözletem!

MAC Audio MMC 240 minihifi kapcsolási rajzot keresnék, elektrotanyán nincs fent.
Esetleg valami információ arról, hogy analóg vagy digitális végfok van e benne? Köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Feb 12, 2023

MMC240.jpg
    
(#) borzol válasza tufatofu hozzászólására (») Feb 12, 2023 /
 
Köszönöm tofatofu!
(#) borzol hozzászólása Feb 13, 2023 /
 
Sziasztok!
Densei Echo EC-2018 mikrofon kapcsolási rajzát keresem.
(#) Tiboros hozzászólása Feb 1, 2024 /
 
Sziasztok. Van e valakinek kapcsolási rajza egy régi két útas crossoverhez: REFLEX Crossover Professional CR-1?
Következő: »»   18 / 18
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem