OK
Mégsem
Hobbivasút
|
HESTORE
|
Kislexikon
Hírek
Cikkek
Fórum
OK
Hírek
Cikkek
Fórum
Lexikon
Segédprogramok
Apróhirdetés
Fórum témák
Ki mit épített?
Elektronikában kezdők kérdései
[OFF] Pihenő pákások témája
- Elektronika, és politikamentes topik
Ez milyen alkatrész-készülék?
NYÁK-lap készítés kérdések
ARM - Miértek hogyanok
AVR - Miértek hogyanok
PIC kezdőknek
•
Fejhallgató erősítő
•
Klíma szervizelés, javítás
•
135.6 kHz-es HGA22 vevő
•
Inverteres hegesztőtrafó
•
Vásárlás, hol kapható?
•
3D nyomtatás
•
Erősítő építése elejétől a végéig
•
Hifi erősítők tervezése
•
Villanypásztor
•
Elfogadnám, ha ingyen elvihető
•
Üzemanyagszint mérő
•
Felajánlás, azaz ingyen elvihető
•
Ki mit gyűjt, retro cuccok
•
Gázkazán vezérlő hibák
•
LCD TV probléma
•
Analóg oszcilloszkóp javítása
•
Alternativ HE találkozó(k)
•
Ózon képző 12V AC-ről
•
Hangváltók (készítése)
•
Hangsugárzó építés, javítás - miértek, hogyanok
•
Villanyszerelés
•
Kombikazán működési hiba
•
Akkumulátor töltő
•
Meteorológiai műholdvevő (137Mhz)
•
Kapcsolóüzemű tápegység
•
DC-DC konverter
•
Hibrid erősítő
•
Klíma beszerelése, fűtés-hűtés házilag
•
DSC riasztó
•
Laptop tápegység
•
Mosógép vezérlők és általános problémáik
•
Reprádió
•
Elektroncső
•
Robotfűnyíró vagy fűnyíró robot
•
Autóelektronika
•
Mosogatógép hiba
•
AI szerver házilag - olcsón?
•
Frekvenciamérő
•
Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
•
Napelemes rendszerek töltésszabályozása
•
TV hiba, mi a megoldás?
•
DC motor/lámpa PWM szabályzása
•
Rádiófrekvenciás kutyakerítés
•
Autórádió (fejegység) problémák, kérdések, válaszok
•
Napelem alkalmazása a lakás energia ellátásában
•
Számítógép hiba, de mi a probléma?
•
DCF77 óra
•
Arduino
•
Kábelbehúzási probléma
•
Erősítő mindig és mindig
•
Transzformátor készítés, méretezés
•
Nyák nyomtató kérdések
•
Vicces - mókás történetek
•
Atlas TC-2610CU VIDEOTON TV
•
Villanymotor bekötése
» Több friss téma
Fórum
» STK erősítők javítások
Új kérdés a topikon belül
STK erősítők javítások
Témaindító:
kanocos
, idő: Jún 14, 2006
Témakörök:
Analóg áramkörök
»
Erősítők
Mielőtt kérdezel, a következő két dolgot ellenőrizd! I. A helyes tápfeszültségek megléte. II. A kimeneten van-e egyenfeszültség.
Lapozás:
1. oldal
2. oldal
3. oldal
4. oldal
5. oldal
6. oldal
7. oldal
8. oldal
9. oldal
10. oldal
11. oldal
12. oldal
13. oldal
14. oldal
15. oldal
16. oldal
17. oldal
18. oldal
19. oldal
20. oldal
21. oldal
22. oldal
23. oldal
24. oldal
25. oldal
26. oldal
27. oldal
28. oldal
29. oldal
30. oldal
31. oldal
32. oldal
33. oldal
34. oldal
35. oldal
36. oldal
37. oldal
38. oldal
39. oldal
40. oldal
41. oldal
42. oldal
43. oldal
44. oldal
45. oldal
46. oldal
OK
46 / 46
(#)
metabo123
válasza
reloop
hozzászólására
(»)
Nov 27, 2025
/
Oh, ez
nagyszerű
..!
Köszönöm szépen, ez alapján már el tudok indulni.
Következő:
1. oldal
2. oldal
3. oldal
4. oldal
5. oldal
6. oldal
7. oldal
8. oldal
9. oldal
10. oldal
11. oldal
12. oldal
13. oldal
14. oldal
15. oldal
16. oldal
17. oldal
18. oldal
19. oldal
20. oldal
21. oldal
22. oldal
23. oldal
24. oldal
25. oldal
26. oldal
27. oldal
28. oldal
29. oldal
30. oldal
31. oldal
32. oldal
33. oldal
34. oldal
35. oldal
36. oldal
37. oldal
38. oldal
39. oldal
40. oldal
41. oldal
42. oldal
43. oldal
44. oldal
45. oldal
46. oldal
»»
46 / 46
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Jegyezz meg!
Belépés
» Elfelejtett jelszó
» Regisztráció
Hirdetés
A használat feltételei
•
Adatvédelem
•
GY.I.K., Használati útmutató és szabályok
•
Impresszum
•
Elosztó
•
Hiba jelentése
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az
adatvédelmi szabályzatban
olvashatsz.
Megértettem