Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » SOLAR lámpa fényerő növelés
 
Témaindító: Paso, idő: Júl 7, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   2 / 2
(#) pucuka válasza boyscout hozzászólására (») Ápr 6, 2016 /
 
A jobb felső sarokban a zöldmezőben levő "Új hozzászólás" szöveg mellett/alatt jobbra négyzetben kis lefelé mutató nyíhegyre katt, lenyílik egy menü, kiválasztod "Témát értesítésre jelölöm" szövegre katt. Azután megjelenik a jobb oldali sávban a Figyelő címszó alatt, ha a témában hozzászólás érkezik.
(#) dik hozzászólása Ápr 7, 2016 /
 
Nem ezen volt a hangsúly újat venni...! Azt a legegyszerűbb. A régi szépet megjavítani na igen mert ugye kár lett volna kidobni mert ami szép az szép...
(#) nedudgi válasza dik hozzászólására (») Ápr 7, 2016 /
 
3-400 Ft egy új, aminek a belsejét át tudod tenni a régi szépbe.
(#) dik válasza nedudgi hozzászólására (») Ápr 7, 2016 /
 
Sajnos az lett egy olcsó szutyok belét tettem át a szépnek a napelemére így működik csak sajnos. Hogy meddig meg majd elválik a sok rosszat meg kidobáltam... Annyi ez az olcsónak nem elem van a belébe hanem talán kondi és így nem olyan erős a fénye. A többit amit néztem itt lehet kapni nem egyeztek meg a méretek amik elemesek. Vagy szögletes volt vagy kisebb vagy nagyobb. Na mindegy megy ameddig megyazt annyi. Sajnos így volt a legegyszerűbb...
(#) dik hozzászólása Ápr 8, 2016 /
 
Esetleg még annyi kérdésem lenne mit lehet ezeknek csinálni kissé nagyobb legyen a fényereje? Lehet ezeken valamit fickósítani?
(#) nedudgi válasza dik hozzászólására (») Ápr 9, 2016 /
 
Valószínűleg lehet. Az a kérdés, hogy megéri-e?
A LED cseréje egy lehetséges út. Egy észrevehetően erősebb LED egy ilyen lámpa sokszorosába kerül. Több LED beépítése az üzemidőt csökkenti. Nagyobb akkumulátor töltésére kevés a napelem kapacitása.
(#) dik válasza nedudgi hozzászólására (») Ápr 9, 2016 /
 
Köszönöm a választ. Erősebb led nem lenne rossz megoldás kissé nagyobb fénerő és már rökéletes is. Az hogy reggelig nem világítana talán annyira nem gond...
(#) nedudgi válasza dik hozzászólására (») Ápr 9, 2016 /
 
Azt kellene tudnod, hogy az eredeti mit tud, de ezt még a gyártó sem sejti. Ezek nagy részénél a pillanatnyilag legalacsonyabb ár a gyártás alappillére. Ebbe az árkategóriába egyszerűen nem fér bele más.
(#) dik hozzászólása Ápr 10, 2016 /
 
Azt is viccesnek tartok azért van ez a legolcsóbb kondis (vagy milyen ) lámpa és messze sokkal jobban birja mint az tölthető elemes verziók. Nem tudom hogy birja ilyen jól de a többi mikor már alig pislákol ez még stabil...
Következő: »»   2 / 2
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem