Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Rossz Videoton TV
 
Témaindító: Lac, idő: Jan 16, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   15 / 15
(#) etilalkohol válasza ONKYOS hozzászólására (») Júl 2, 2023 /
 
Elektronikusan lehet nem is volt köze hozzá, de ha nem szedem ki a tápot, akkor nem látom meg a szakadt vezetékeket
(#) VJ72 válasza etilalkohol hozzászólására (») Júl 2, 2023 / 1
 
Szia,
Talán itt még kapsz újat.
Amatörbolt
(#) etilalkohol válasza VJ72 hozzászólására (») Júl 2, 2023 /
 
(#) etilalkohol válasza etilalkohol hozzászólására (») Júl 2, 2023 /
 
Nos, látszik is a szikrahely: DIEMEN HRT227 a típusszám rajta, lehet nem eredeti már ez sem
A hozzászólás módosítva: Júl 2, 2023
(#) antiktelefon válasza etilalkohol hozzászólására (») Júl 2, 2023 /
 
Komplett tvket dobálnak ki lomtalanításon, héten is láttam vagy 4-5db videotont, kérdés honnan kerülnek elő. A réz miatt úgyis szétverik, viheted a paneljait és lesz mindenféle donorod... Meg ha a plazmákat szetszeded, végtelen sok alkatrészed mindenféléhez.
(#) etilalkohol válasza antiktelefon hozzászólására (») Júl 4, 2023 /
 
Nyitott szemmel járok, vaterát is lesem...
Most kiszereltem és megpróbálom kikaparni a szenes részt a műanyagból, majd beszilikonozom, kiderül áthúz-e.
Még az is beugrott, hogy diódákból és kondikból építek egyet egy nagyobb műanyag dobozba és kiszilikonozom azt is. Helyem van rá, hogy nagyobb legyen, így a szigetelés is lehet nagyobb.
(#) antiktelefon válasza etilalkohol hozzászólására (») Júl 5, 2023 /
 
Ha lukasra van égve, menetek között is átütött szinte biztosan. Megnézem, lehet akad még a donorkupacon valami, de egy jó ideje nem hoztam el a tv paneleket, mert baromi nehezek, porosak, szúrnak és nem igazán használok alkatrészeket a régiekről.
(#) etilalkohol válasza antiktelefon hozzászólására (») Júl 5, 2023 /
 
Köszi, elvileg ebben csak kondik és diódák vannak (ezek lehetnek zárlatosak sajnos, abban bízok, hogy csak elöregedett a szigetelés és kifújt rajta), tekercs nincs benne tudtommal.
(#) Kinka István válasza etilalkohol hozzászólására (») Júl 5, 2023 / 1
 
Esetleg írj oregtamas0202 fórumtársunknak, lehet van még neki.
Következő: »»   15 / 15
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem