Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémák
Lapozás: OK   320 / 320
(#) sweetman75 hozzászólása Hé, 7:59 /

Üdv!Korábbi javaslatokat figyelembe véve új fütöszál került a gépbe,a szénkefe 25mm a légcsapda tiszta pressostát jó és mégsem cenrtizik a gép!Mi lehet az oka?Mosási program elindit és odaér hogy centrizzen csak forgat meg szivattyuz a relék meg kattognak öszevisza csak egyirányba forgat!Megáll a az idöszamlálo mintha nem tudná eldönteni hogy mit csináljon!Ha várok fél órát akkor meg centrizik.hibakod nincs.Olyan a jelenség mintha valamelyik alkatrész túlmelegedne!Mi a fene lehet a baj?Elöre is kösz minden ötletért!Laci
(#) botesz válasza sweetman75 hozzászólására (») Hé, 10:05 /

Szerintem ot lesz a gond hogy csak egy irányba forgat!Reléket ellenőrizd!
(#) sweetman75 válasza botesz hozzászólására (») Hé, 15:55 /

Egy kis pontositás a relék a mosási és az öblitö müveletkor rendesen müködnek de ha centrizni kellene akkor kezdödik a relék tánca de azért megkukkantom öket .
(#) botesz válasza sweetman75 hozzászólására (») Hé, 16:03 /

Szerintem meg kéne próbálni másik motorral.Esetleg lehúzott szintszabályzóval.
(#) sweetman75 válasza botesz hozzászólására (») Hé, 16:17 /

Sajnos másik motorom nincs ha lehuzom a szintszabályzot akkosem centrizikcsak ha áll fél órát.Ha elinditom a tesztprogramot akkor minden rendben lefut
(#) lukovicsek válasza sweetman75 hozzászólására (») Hé, 16:54 /

Ez milyen gép?
(#) sweetman75 válasza lukovicsek hozzászólására (») Hé, 17:06 /

Whirlpool awo/d43136
(#) jampynet hozzászólása Hé, 20:03 /

Sziasztok!

Van egy EUDORA WAS 514-es mosógépem, 3-4x gond nélkül kimosott. Azóta szív némi vizet majd E-3 hibakóddal villog és onnan se előre se hátra!

Remélem tud valaki segíteni, előre is köszi!

Jampynet
(#) botesz válasza jampynet hozzászólására (») Hé, 20:50 /

Ilyenkor álatlában valamilyen periféria hiba szokott lenni.Szénkeféket fűtőbetétet ntc t ellenőrizd.
(#) .colin válasza sweetman75 hozzászólására (») Hé, 22:16 /

Üdv! Hibakódot nem ir?
(#) sweetman75 válasza .colin hozzászólására (») Kedd, 6:13 /

Sajnos nem ir hibakodot pedig akkor könnyebb lenne a javitás
(#) T0MMYB0Y hozzászólása Kedd, 16:41 /

Sziasztok!

Olvastam Zolka56 hozzászólását/kérdését és nekem is hasonló gondom van a mosógéppel... a Típusa Whirlpool AWO/O 43138. A gond az, h valamikor elfelejt centrifugázni... Nem áálandó hiba de sokszor előfordul, h végigmegy a programon, és mikor odaér az öblítéshez, akkor nyomja a vízet, elkezd gyorsulni a dob, majd kb fél perc után megáll, kinyomja a szivattyú a vizet, a számláló lemegy pl 13 percig majd áll nagyon sokáig, volt amikor fél órán keresztül is, majd hirtelen megáll a gép, kiírja, h END. Ajtó kinyílik... a dobban víz ugyan nem marad, viszont a centrifuga hiánya miatt folyik a ruhákból a víz... Mind1, h utána milyen program van elindítva, mert ugyanez az eredmény.. Csak az szokott segíteni, ha ki van húzva az áramból pár órára... Én is arra gondolok, h vmi a vezérlővel lehetm de gondoltam megkérdezem először, minthogy nekiállok szétszerelni...
A hozzászólás módosítva: Kedd, 16:43
(#) botesz válasza T0MMYB0Y hozzászólására (») Kedd, 17:34 /

Elvileg fűtőbetét testzárlat is okozhatja esetleg motor menetzárlat.
(#) .colin válasza sweetman75 hozzászólására (») Kedd, 18:14 /

Ha sima centrifugára állitod akkor kicentrizik?
(#) T0MMYB0Y válasza botesz hozzászólására (») Kedd, 20:31 /

úgy érted, h a fűtőszál? mert az nemolyan rég volt cserélve... az elődje eldurrant... viszont azelőtt is csinálta ezt...a motor menetzárlat alatt nemtudom pontosan mit értesz...
(#) botesz válasza T0MMYB0Y hozzászólására (») Kedd, 20:34 /

Úgy értem hogy fűtőszál. Amikor kezd a motor menetzárlatos lenni akkor szokott az lenni hogy erőtlen lesz nem tud felpörögni.
(#) T0MMYB0Y válasza botesz hozzászólására (») Kedd, 20:49 /

nah de az sztem nem ilyen időnként történik meg, hanem fokozatosan egyre többször.. viszont nekem megy pl 1 hónapig, gond nélkül, aztán elkezdi ezt csinálni pár alkalommal, utána megint megy jódarabig...
(#) botesz válasza T0MMYB0Y hozzászólására (») Kedd, 21:10 /

Ezt a facebook szlenget ha lehet akkor mellőzd mert a modik kiszedik a hsz.-odat!
Lehet viszont nincs röntgenszemem. Lehet hogy meg kéne próbálni egy másik betéttel sajnos a wh-ok eléggé allergiásak erre.
(#) sweetman75 válasza .colin hozzászólására (») Sze, 6:07 /

Ha várok fél orat akkor igen.Ha mosás után rögtön átkapcsolok akkor nem,csak szivattyuz meg forgat és áll az idö
Következő: »»   320 / 320
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2014. Okt, 24. Pé
10:32:52
Jelenleg 465 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu