Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémák
Lapozás: OK   422 / 422
(#) zsuzsanna34 válasza Dino71 hozzászólására (») Csü, 16:07 /

hello be jelöltem hogy ma mit csinált a gép-ÉS AZ A BAJ HOGY KÜLÖ ÖBLITEK ÉS KÜLÖN CENTRIZEK. :8

candy.jpg

(#) zolika60 válasza zsuzsanna34 hozzászólására (») Csü, 16:15 /

Javítottál előtte valamit, vagy csak várod, hogy magától meggyógyuljon?
(#) zsuzsanna34 válasza zolika60 hozzászólására (») Csü, 17:03 /

azt se tudom mi a baja igy nem nagyon nyultam hozzá. Annyit csak hogy alul kicsavartam a tisztiórészét de nem volt benne semmi
(#) zolika60 válasza zsuzsanna34 hozzászólására (») Csü, 19:03 /

Dino71 írta neked mit kell megnézni. Ha nem javítasz nem várhatsz javulást. Ha neked nem megy keress valakit aki megtudja nézni.
(#) Dino71 válasza zsuzsanna34 hozzászólására (») Csü, 21:28 /

zsuzsanna34 én leírtam mit nézz meg! A kép és a villogások száma is arra utal amit már leírtam .
Tacho generátor probléma!!! De ettől lehet még bár mi is. be is ázhatott ha valahol folyik a gép és haza is vághatta az elektronikát. Leg először ellenőrizni kell a tacho. ellenállását és a mágnes lötyögését. Én megnézném neked de nem a vonzáskörzetem Budapest.
(#) atti1987 hozzászólása Szo, 22:29 /

sziasztok szeretnek segitseget kerni a mosogep nem akar obliteni inkab letilt mi lehet vele?
(#) botesz válasza atti1987 hozzászólására (») Szo, 23:08 /

Ez így borzalmasan kevés!!!Milyen gép mit csinál?Mi a jelenség?
(#) atti1987 hozzászólása Vas, 9:12 /

simens mosogeprol van szo elkezd mosni mikor kene oblisen letilt ntm enged vizet magaba
(#) vargaf válasza atti1987 hozzászólására (») Vas, 10:10 /

Siemens gépből is van néhány fajta. Pontosíts, mert így esélyed sincs a segítségre. Talán még a "Shift" gombot is megtalálod, hogy tudj nagybetűket írni és talán még ékezeteket is.
A hozzászólás módosítva: Vas, 10:11
(#) atus1981 válasza botesz hozzászólására (») Vas, 11:36 /

Az volt a baj. Sajnos nem volt a közelben beszerezhető az IC és időm se volt a javításra, így 2 telefonhívás után megtaláltam egy srácot, aki javítja. 10E forint, jött, kiszerelte, elvitte, megcsinálta, visszahozta, beszerelte és megy.
(#) botesz válasza atus1981 hozzászólására (») Vas, 17:30 /

Én nekem ezért van itthon mindig pár db belőle.
Következő: »»   422 / 422
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2016. Máj, 30. Hé
2:57:25
Jelenleg 445 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu