Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémák
Lapozás: OK   419 / 419
(#) Tityi válasza palko0125 hozzászólására (») 19:17 /

Szia Palkó!
Meg van a hiba. Elég banális dolog,de legalább ennyivel többet tudok. Az a helyzet,hogy mikor hozzám került a gép,láttam,hogy már mókerolta valaki.Ablakot nyitott az X144-es (main relé) mögé és átforrasztgatta a forrasztásokat.Vállalkozása nem volt sikeres,mert nem lehetett bekapcsolni továbbra sem.Hosszas gondolkodás után derült ki az oka.Az illető felcserélte a képen látható betáp csatlakozó kettő vezetékét,így nem is kaphatott feszültséget a táp.(milyen okból cserélte fel,azt nem tudom...) Én pedig ezt nem tudtam és sajnos azt sem,hogy hogyan kapcsolják ezeket a gépeket standbay-ban.Hibakereséskor ablakot nyitottam a többi részre is.Mikor külső táppal próbáltam a panelt,akkor vettem észre,hogy nem jó a kontakt a trafó csatlakozásainál.Feltehetőleg ez lehetett az alap hiba.Ezeket átforrasztottam.Így működött és csak hosszas vizsgálódással és a te segítségeddel jutottam el odáig,hogy a két vezetéket megcserélték! Hát persze,hogy nem működött a panel!
Köszönöm a türelmedet és a segítségedet!
Üdv: Tityi
(#) palko0125 hozzászólása 19:39 / 1

Szia!
Örülök neki, hogy sikerült. Ez a legnagyobb hiba, amit nehéz megtalálni, ha valaki mókerol előtte.
Következő: »»   419 / 419
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2016. Máj, 05. Csü
23:56:00
Jelenleg 269 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu