Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Mosógép vezérlők és általános problémáik
Lapozás: OK   580 / 580
(#) uniman válasza csocsoszan hozzászólására (») Márc 22, 2024 / 1
 
Hello! Én ennek az alkatrésznek a működőképességét vizsgálnám meg... Ha a mosógépben víz marad, akkor nem centrifugál (egyik mosógép sem). Persze a hozzá vezető gumicső meghibásodása (dugulás, szennyződés, kilyukadás) is problémát okoz...
(#) csocsoszan válasza tibec hozzászólására (») Márc 22, 2024 /
 
A centrifuga programot csak tele próbáltam. Viszi, de valahogy nem az igazi: nagyon vizesek maradnak a ruhák. Nem folyik belőlük, de érezni, hogy nem az igazi a centrifugálás.
A hozzászólás módosítva: Márc 22, 2024
(#) csocsoszan válasza uniman hozzászólására (») Márc 22, 2024 /
 
Igen, maradt benne víz. Kinyitottam a mosás végén, mielőtt a centrifugát elindítottam volna és kifolyt víz. Mintha nem szivattyúzta volna ki. De amikor elindítom a centrifuga programot, akkor rendesen kiszívja a szivattyú. Szóval akkor ez a vízszint érzékelő is esélyes, hogy hibás? Hogy lehet letesztelni (ha jó a gumicső)?
A hozzászólás módosítva: Márc 22, 2024
(#) uniman válasza csocsoszan hozzászólására (») Márc 22, 2024 / 1
 
Itt olvashatsz a működéséről. DC 5V a táp, a víz szintje szerint freki mérhető a kimenetén.
A hozzászólás módosítva: Márc 22, 2024
(#) tibec válasza csocsoszan hozzászólására (») Márc 22, 2024 / 1
 
Legelőször a szénkeféket ellenőrizd! Ha a szivattyú lenne rossz, akkor nem szívná ki a vizet! A ruhák azért maradnak vizesek, mert nem pörög úgy a motor, ahogy kellene! Az pedig kopott kefékre utal! Ha a szintszabályzó rossz, akkor a mosáshoz nem enged vizet. Ha a szintszabályzóhoz menő cső lyukas, akkor túl sok vizet enged.
(#) Natan8j hozzászólása Márc 25, 2024 /
 
Üdv. Lenne egy Samsung mosógép add wash 7kg és hideg vízzel mosunk. A fűtőszál jó. A kérdés ebben a panelban ez az alkatrész felel a fűtőszál kapcoslasaert?
(#) Dino71 válasza Natan8j hozzászólására (») Márc 25, 2024 /
 
Szia! Igen az a fűtésé. NTC rendben van?
(#) Maad hozzászólása Ápr 5, 2024 /
 
Sziasztok,

Whirlpool ADG 5820 IX, vezérlő probléma, kiment az egyik megszakító. A megszakító csere nem tétel de lehet, hogy még más is elszállt? Érdemes ezzel még foglalkozni? Új vezérlő 65.000.
(#) kadarist válasza Maad hozzászólására (») Ápr 5, 2024 /
 
Szia! Helyre kell hozni azt a bedurrant valamit és már készen is van.
Következő: »»   580 / 580
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem