Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » IR hangerőszabályzó
 
Témaindító: rudolf992, idő: Nov 4, 2007
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) rudolf992 hozzászólása Nov 4, 2007 /
 
epitettem egy tc 9153 ap val mukodo hangeroszabalyzot es infravorosre szeretnem tenni.az adot es a vevot is en akarnam csinalni nem kesz taviranyitoval.3 dolgot kellene vezereljek :hang fel ,hang le es elnemitas ,ebbol ketto addig kellene kapcsoljon amig amig lenyomva tartom a gombot es a harmadik mint egy rendes kapcsolo.
*(nalunk csak tsop1738-at lehet kapni)
elnezest hogy nem irtam ekezetekkel
Előre is köszönöm!
(#) Gery válasza rudolf992 hozzászólására (») Nov 4, 2007 /
 
Hello
Nézd meg ezt.Adó és vevő.
Én ezzzel szemezgetek, ha betod szerezni hozzá az IC-ket sztem jó választás
(#) rudolf992 válasza Gery hozzászólására (») Nov 4, 2007 /
 
koszi a rajzokat utannanézek az ic-k nek,demeg varok ötleteket
(#) rudolf992 hozzászólása Jan 6, 2008 /
 
Udv,
mar masodszor irom mert az elobb lett vmi

Kaptam egy hangeroszabalyzot infravorossel es pic-el csak nincs meg a program hozza amit bele kell egetni,a .hex,a rajz azon alapcsik hogy mozgat egy motrot jobbra balra es az viszi a potit,es a nemitas egy relevel van megoldva,ez nagyon ok.itt a link:
http://sound.westhost.com/project110.htm

Kaptam egy masikat amihez minden megvan csak leptetomotoros es nagy on nagy is a pcb-je,es leptetomort se tudok szerezni.
Ha vkit erdekel adom a linket.
Lattam meg egyet magyar oldalon saa1251mintha de ez regi es mar nem is lehet kapni(ha igen akkor draga).

Ha vkinek esetleg megvan az elsohoz a pic program azt nagyon megkoszonnem,vagy ha vmi hasonlo egyszeru PIC-el ezen az alapon az is nagyon jo lenne.

Elore is koszonom!
kerlek valaszoljatok
(#) pixels válasza rudolf992 hozzászólására (») Jan 6, 2008 /
 
Üdv!
Nézd meg a propeller clock cikkjét! Ott van egy távirányító 16 gombos, rc5 szabványú.
(#) rudolf992 hozzászólása Jan 6, 2008 /
 
Nagyon jol hangzik csak nem kapom a cikket
(#) (Felhasználó 57860) hozzászólása Dec 6, 2010 /
 
Sziasztok!
Szeretnék építeni egy távirányitós hangerőszabályzót. Ugy szeretném, hogy legyen rajta két bemenő rca, és két kimenő rca, aminek a hangerejét tudom állítani. Univerzális távirányítóm van. Szerintetek meg lehet oldani, és ha igen tudna nekem valaki kapcsolási rajzot küldeni rola?
Üdv,
yoman
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem