Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Univerzális távirányító

Témaindító: duCiel, idő: Jan 7, 2008
Lapozás: OK   42 / 42
(#) menyus85 hozzászólása Jan 26, 2016 /

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. Hyundai HETC2170 tvhez milyen távirányító jó? Ma voltam egy boltban, 3 típust próbáltunk ki, egyik sem irányította. Vagy URC 10 típusú univerzális távirányítóhoz kód kellene. Az univerzálissal próbáltuk az automatikus keresést de úgy nem vitte.
(#) Daisy1 hozzászólása Jan 27, 2016 /

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni egy régi kis képernyős Daewoo készülékhez vettem URC 20 univ. távirányítót, van rajta pár kód, de nem viszi. Próbáltam automata kereséssel, de úgy sem működik.
Van valakinek tippje hogy hogyan próbálkozzak vagy más kóddal?
Köszi.
(#) zolika60 válasza Daisy1 hozzászólására (») Jan 27, 2016 /

Ha automatában sem talál kódot, akkor azt a TV-t nem tudja. Ez például szinte mindent visz.
A hozzászólás módosítva: Jan 27, 2016
(#) Daisy1 válasza zolika60 hozzászólására (») Jan 28, 2016 /

Köszi.
(#) ancsika88 hozzászólása Jan 31, 2016 /

Sziasztok! Home by somogyi univerzális távirányítóm van. Magnavox dvdre szeretném ráprogramozni. Nagyon sok kódot beíram és az automatikus kereséssel is próbálkoztam,sajnos eredménytelenül. Valaki tudna segíteni? Köszönöm!
(#) karcsi780211 hozzászólása Feb 5, 2016 /

sziasztok van egy invion taviranyito es kod kellene hozza hogy a samsung plano tévém mukodjon
(#) pjg hozzászólása Feb 11, 2016 /

Nem univerzális, de szeretném, ha az lenne. Új távirányítót kaptam az IPTV set top boxhoz. A régi vezérelte a TV-t is. Az új is tudná (gondolom) de a kezelési leírásban leírtak szerint nem megy. Tudja e valaki, hogyan kell programozni a TV típusát. Ez a hajlított tokozású távvezérlő. Ez!
Következő: »»   42 / 42
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2016. Júl, 29. Pé
0:14:03
Jelenleg 196 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu