Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Univerzális távirányító kód

Témaindító: duCiel, idő: Jan 7, 2008
Lapozás: OK   38 / 38
(#) sebestien hozzászólása Jún 15, 2014 /

Sziasztok !JAMA 2981SFST TV univerzális távirányítóhoz tud-e valaki kódot. Előre is köszi.
(#) mohacsi hozzászólása Júl 12, 2014 /

Sziasztok!
Van egy nagy broblemam van t-homos iptvem es univerzalis taviranyitoval akarom irnyitani de nem talalom a kodot segitsen valaki letszi!
(#) Phoenix82 hozzászólása Júl 28, 2014 /

Sziasztok!

Van egy Emmerson RU 21-es univerzális távom. Denon erősítőket szeretnék vele vezérelni PMA-725R,DRA-425R,DRA-735R.
Magyar nyelvű leírást nem találtam,és a talált kódok sem működtek,tanítással csak egy PANA DVD működött vele.
Minden segítséget nagyon köszönök!
A hozzászólás módosítva: Júl 30, 2014
(#) soundst hozzászólása Aug 23, 2014 /

Sziasztok,

egy Wayteq MP-500 médialejátszóhoz keresek valamilyen univerzális távirányítót ami garantáltan működteti, mert a gyárival elemcsere után is nagyon gyengén működik.

Válaszotokat előre is köszönöm!
(#) moele válasza soundst hozzászólására (») Aug 24, 2014 /

Szia !
Ezek a távok jók, csak cseréld ki benne az infra ledet valamilyen régi távból szedd ki és láss csodát !
(#) soundst válasza moele hozzászólására (») Aug 24, 2014 /

Lehet benne valami. Köszi.
(#) MAKK2009 hozzászólása Szept 2, 2014 /

Jo este mindenkinek!
Egy AMTC DT180 R tipusu dekodert szeretnek mukodtetni egy b URC22B-15 tipusu unv. taviranyitoval, de nem talalok kodokat a ket kegyere osszehozasahoz. Legyszi segitsen valaki. Elore is koszonom!
(#) SBahadurD hozzászólása Szept 21, 2014 /

Sziasztok.

Tudja valaki, hogy EPSON EMP-S52 projektor távirányítója milyen protokollt használ és milyen kódokat? Köszi előre is!
(#) dcsabi hozzászólása Szept 28, 2014 /

Sziasztok,
Nekem is volt egy-két régi távírányítóm. A szükség úgy hozta, hogy alkalmilag használnom kellett volna. A kód természetesen sehol... Itt megtaláltam, talán Ti is találtok itt magatoknak valót...Uni_táv...
(#) Tivikutya hozzászólása Szept 29, 2014 /

Sziasztok!
Tudna valaki segíten?Egy Emmerson RU15 uni távirányító,beállításról fogalmam sincs,és LG tv-hez kellene .Köszönöm szépen
(#) vaczidavid hozzászólása Okt 25, 2014 /

SZIA!
ITT/NOKIA tv-hez szeretnék kódokat, vivanco ur 2 távirányítóhoz. A kerestett kódokkal nem kapcsol be, de a legfontosabb hogy a színeket szeretném állítgatni.
Köszi!
(#) Bugika hozzászólása Okt 28, 2014 /

Sziasztok!

Nekem funai 21D-5418-as tévéhez kellene kód a távkapcsolóhoz?
URC22-B15-ös kapcsolóm van, van néhány kódom de egyikkel se működik.
Előre is köszönöm!!!
(#) Eruska hozzászólása Nov 19, 2014 /

Sziasztok!

Nekem Toshiba tv-hez kellene kod,mert elnyomtunk a távkapcsolón a gombokat és nem müködik,ujra kellene kodolni! Nagyon sok kodot leszedtem,de eddig egyikkel se jött be! A távkapcsoló Well rc-univ 12sr-wl . Előre is köszönöm,ha valaki segiteni tud!!!! Üdv
(#) eyess válasza Eruska hozzászólására (») Nov 19, 2014 /

Toshiba tv ?? Mi a pontos típusa a tévének?
(#) sanyika1127 hozzászólása 8:41 /

Sziasztok!

Segítségetek szeretném kérni!

Adott egy Daewoo DTE-28B1K típusú TV amihez sajna a távirányító oda veszett!

Van két univerzális táv-om is, de az egyikkel nem sikerült a másik pedig csak ki be hang le és fel, megy de idegesítő hogy nem tudok mást is állítani és hogy pl. az 5. gomb veszi le a hangerőt!

home:by somogyi és ez Watson URC22B-6n a távok, valaki tudna kódot adni valamelyikhez, hogy jó legyen a TV?

Válaszokat előre is köszönöm!
(#) eyess válasza sanyika1127 hozzászólására (») 9:53 /

Az 554 es kód alatt fog kommunikálni a távirányító a tévével.
(#) sanyika1127 válasza eyess hozzászólására (») 12:26 /

Sajnos nem működik ! : /
(#) eyess válasza sanyika1127 hozzászólására (») 12:46 /

Pedig annak kell lenni , ha a tv márka neve valódi .
(#) sanyika1127 válasza eyess hozzászólására (») 18:19 /

Valódi a TV, pedig nem működik, de melyik távhoz mondod a kódot, mert a somogyis 4 számjegyes a watson az 3 de azon nem működik!
Következő: »»   38 / 38
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
Frissek
2014. Nov, 28. Pé
23:44:45
Jelenleg 323 fő olvassa az oldalt
Online tagok:
Lapoda.hu     XDT.hu     HEStore.hu