Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Rendelés külföldről (eBay - Paypal)
VÁM és ÁFA jellegű kérdéseket/hozzászólásokat, indoklás nélkül törlik a moderátorok!
Lapozás: OK   254 / 254
(#) cua válasza Massawa hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
Itt a mellekletben egy csomag utolso par lepese (osszesen harom nap UK -> Germany -> Singapore ->NZ).
Kiemelnem, hogy reggel 7-kor (6:58) erkezett az orszagba es 13:18-kor mar a kezemben volt....
(#) Massawa válasza cua hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
Én nem a magyar postárol beszélek, mert a többi sem jobb Europában. ( nem kell mindjárt azonnal megalapozatlan informáciokat terjeszteni. Több országban van személyes tapasztalatom, nincs különbség.)
Vagy hogyan lehetséges az, hogy a felado pontosan tudja küldemény utját, az europai posták meg nem, vagy nem adhatnak erröl informáciot.
Ahogy mostanában észrevettem a végtelenségig kritizált Temu valamilyen szerzödést kötött több europai postával, s mit ad isten a helyi posta is nyilvánosan vezeti a küldemény utját.
Most már csak az kérdés ki adja kinek az adatokat.

( amugy én is hasonlo listát kaptam a kinai cégtöl, csak bizonyos adatokat kitöröltek ( irták is - valoszinü a törvények miatt.)
A hozzászólás módosítva: Jún 6, 2024
(#) Lamprologus válasza Gafly hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
Jó ... kicsit megsérült szállítás közben!
Na és???
Én pl alig vettem észre a különbséget!
(#) Régi motoros válasza cua hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
Kínának ebben csak annyi érdeme van, hogy megoldotta, hogy a hazai bürokráciát kihagyták az útvonalból. Míg ez nem volt megoldott, Kína ---> Magyarország közt ugyan úgy kb 2 hét (kivételes esetben még ennél is kevesebb) volt az út, mint most. A másik kettő-négy hét ment el arra, hogy itt belföldön a vámon állt a csomag és bolyongott néha kicsit míg kézbesült.
(#) img válasza Gafly hozzászólására (») Jún 6, 2024 /
 
No most akkor malaca van, vagy nincs malaca azért mert malaca van?
Következő: »»   254 / 254
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem